Depilacja laserowa stanowi jeden z najbardziej znanych oraz skutecznych sposobów na pozbycie się niechcianego owłosienia. Salon kosmetyczny w Warszawie zaleca, aby przeprowadzić całą zalecaną serię zabiegów, by dostrzec zamierzone rezultaty. Efekt końcowy jest indywidualny, co oznacza, iż zależy on od danego rodzaju owłosienia jak również rodzaju zastosowanego lasera. Gabinet kosmetyczny J’adore Instytut gwarantuje wykonanie usługi na najwyższym i bezpiecznym poziomie, dzięki dostępnemu sprzętowi oraz doświadczonemu personelowi. Zapisz się na depilację już dziś dzięki naszemu formularza online! Istotne jest, aby wiedzieć, kiedy zrezygnować z depilacji laserowej. To wszystko pomoże określić oraz zdiagnozować zespół specjalistów. Najczęściej kobiety decydują się na trwałe usuniecie niechcianego owłosienia, zwłaszcza wtedy, kiedy owłosienie pojawia się w miejscach, które jest typowe dla mężczyzn. Problemy hormonalne a depilacja laserowa – dowiedz się więcej!
Efekty depilacji laserowej
Depilacja laserowa, jeśli jest regularnie wykonywana to przyczyni się do tego, że trwale usunie się włoski jednocześnie oszczędzając nie tylko dużo czasu, ale także energii na standardowe golenie się za pomocą maszynki albo woskowanie. Depilacja laserowa obecnie uzyskała już szereg pozytywnych opinii od zadowolonych pacjentów. Nieustannie decyduje się na jej wykonanie coraz więcej nie tylko kobiet, ale również mężczyzn, mając na uwadze, kiedy zrezygnować z depilacji laserowej.
Zadowalające jest to, że pierwsze efekty można już dostrzec po przeprowadzeniu pierwszego zabiegu, ale należy pamiętać, iż nie usunie on jeszcze w pełni owłosienia. Szacuje się, iż po pierwszym zabiegu laserowej depilacji, zauważalne efekty zmniejszonej ilości włosków wynoszą już blisko 30%. W ciągu dwóch pierwszych tygodni, włosy będą wysuwać się ze swoich włoskowych mieszków, a w efekcie będą już one wypadać. Później skóra zacznie robić się coraz bardziej gładsza.
Do całkowitego i trwałego usunięcia owłosienia dochodzi po wykonaniu kilku serii zabiegów. Zaleca się, żeby wykonać nawet do 8 takich zabiegów w odstępie 6-8 tygodni. Efektem tego procesu będzie stanowić usunięcie włosków w około 80%, a często zdarza się również tak, że nawet cała partia ciała, na której wykonano zabiegi staje się praktycznie gładka. Salon kosmetyczny w Warszawie oferuje zastosowanie najskuteczniejszych urządzeń, które są idealnie dopasowane w zależności od typu skóry oraz włosa.
Problemy hormonalne a depilacja laserowa – Czy zabieg jest skuteczny w przypadku problemów hormonalnych?
Jeśli dana osoba zmaga się z problemami hormonalnymi to musi wiedzieć dokładnie, kiedy zrezygnować z depilacji laserowej. Można przeprowadzić zabieg, ale dopiero po uregulowaniu hormonów, zatem depilacja laserowa jest także jak najbardziej wskazana dla osób z hormonalnymi zaburzeniami, ale trzeba pamiętać, że uzyskany efekt może nieco różnić się od rezultatu grona pacjentów, którzy mają na co dzień problemów z hormonami. Laser uszkadza włosowe mieszki, przez co włoski później już nie odrastają. Na skutek hormonalnych zaburzeń, powstają nowe włosowe mieszki. W związku z tym trzeba w takiej sytuacji ponownie wykonać depilację laserową. Włoski nigdy nie rosną w takim samym czasie, ponieważ część z nich jest albo w fazie wzrostu, albo w fazie uśpienia. Najlepiej, żeby wszystko skonsultować ze specjalistą, by dowiedzieć się ile trzeba będzie wykonać powtórzeń, aby dostrzec zadowalające efekty.
Przeciwwskazania do zabiegu soprano ice
Istnieje wiele ważnych przeciwwskazań, których nigdy nie należy ukrywać czy też pomijać chcąc przeprowadzić zabieg. W związku z tym, kiedy zrezygnować z depilacji laserowej? W gabinecie kosmetycznym początkowo zostanie przeprowadzony bardzo szczegółowy wywiad podczas konsultacyjnej wizyty. Zostaną omówione wszelkie szczegóły, w tym zwrócenie szczególnej uwagi na przeciwwskazania. Do najważniejszych i najpopularniejszych z nich należą:
- ciąża,
- karmienie piersią,
- opryszczka,
- cukrzyca,
- stan zapalny,
- choroby nowotworowe,
- łuszczyca,
- bielactwo,
- przyjmowanie fotouczulających leków,
- nadwrażliwość na światło,
- opryszczka w miejscu, w którym ma zostać przeprowadzony zabieg,
- tatuaż występujący w miejscu wykonania zabiegu,
- skłonność do przebarwień,
- autoimmunologiczne choroby,
- żylakowe owrzodzenia.