Zabieg GeneO ® w Warszawie – na czym polega

GeneO ® to zabieg, który jednocześnie:

– złuszcza zniszczoną warstwę naskórka,

– pobudza wchłanianie substancji rewitalizujących,

– naturalnie dotlenia skórę

Podczas zabiegu wykonywany jest masaż specjalną głowicą, pod którą nakładany jest dobrany do potrze skory żel. Preparat może mieć działanie odmładzające lub rozjaśniające i odżywcze. Na żel aplikowana jest kapsułka Capsugen, która wywołuje reakcję, zwaną efektem Bohra. Połączenie żelu i kapsułki powoduje powstawanie pęcherzyków, które dotleniają intensywnie skórę twarzy. Jednocześnie, z kapsułki wydostają się mikrogranulki, które złuszczają zewnętrzną warstwę naskórka, a co za tym idzie – dokładnie oczyszczają skórę.

Jednoczesne oczyszczenie i dotlenienie skóry, doskonale przygotowuje skórę do wchłonięcia substancji odżywczych. Takie właściwości zabiegu, pozwalają na maksymalne wchłonięcie substancji zawartych w żelu: kwasu hialuronowego, azelainowego, kojowego.

Zabieg trwa około 20-30 minut. Po jego wykonaniu można od razu wrócić do swoich codziennych obowiązków. Zabieg ten warto wykonać przeddzień ważnego wyjścia lub imprezy. Jego efekty są widoczne natychmiastowo.

Jest to zabieg całkowicie bezbolesny i bezpieczny. Bezpośrednio po zakończeniu zabiegu, klient może odczuwać delikatne pieczenie i zaczerwienienie, które powinny minąć po kilkunastu minutach.

Najlepsze rezultaty daje seria zabiegów od 3 do 5, wykonywanych w odstępach1 lub2 tygodniowych, jednak nawet jednorazowe jego wykonanie przyniesie wymierne i widoczne efekty dla skóry.

Rozświetlenie, odmłodzenie i dotlenienie skory w krótkim czasie Poznaj zabieg GeneO ®!

Zabieg GeneO ® w Warszawie – dla kogo dedykowany

Zabieg GeneO ® jest bezpieczny dla każdego, bez względu na wiek i rodzaj skóry. Idealny jest dla osób które pragną odmłodzić skórę lub rozjaśnić ją i odżywić. Zabieg GeneO ® redukuje zmarszczki i poprawia jędrność skóry, dlatego sprawdzi się do cery dojrzalej i poszarzałej. GeneO ® odżywia i nawilża, a także wyrównuje koloryt, dlatego dedykowany jest również osobom młodszym, które z uwagi na tryb życia lub niewłaściwą pielęgnację mają szarą i zmęczoną skórę twarzy.

Przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu GeneO ® w Warszawie są:

– choroba nowotworowa,

– zaburzenia układu nerwowego,

– zaburzenia układu krążenia,

– uczulenie na retinol i kwas cytrynowy,

– aktywne zmiany skórne występujące na obszarze zabiegowym: wysypka, egzema, trądzik różowaty, aktywna opryszczka, łuszczyca,

– żylaki, zakrzepica lub zapalenie żył.

Rozświetlenie, odmłodzenie i dotlenienie skory w krótkim czasie Poznaj zabieg GeneO ®!

Efekty zabiegu GeneO ® w Warszawie

Metoda GeneO ® opiera się o naturalne mechanizmy zachodzące w skórze, dlatego jego efekty są tak spektakularne i pozytywne. Bezpośrednio po zabiegu występuje efekt odświeżenia i odprężenia. Skóra twarzy staje się miękka i gładka. Co ważne zabieg GeneO ® nie powoduje podrażnień, jedynie może wystąpić uczucie zwiększonej temperatury, lekkie zaczerwienienie. Te objawy ustępują bardzo szybko. Bezpośrednio po zabiegu, klient może wrócić do pracy.

Jednoczesne złuszczenie, odżywienie i dotlenienie skóry zachwyca każdą osobę, która poddała się temu zabiegowi. Po zabiegu skóra jest natychmiastowo nawilżona, nabiera blasku i rozjaśnienia, koloryt jest wyraźnie poprawiony.

Twarz po zabiegu GeneO ® jest wyraźnie promienna i zyskuje młody wygląd. Twarz jest wyraźnie zregenerowana, napięta, wygładzona i przede wszystkim jędrna.

Wykonanie zabiegu GeneO ® pozwala przywrócić skórze gęstość, rozjaśnienie zmian pigmentacyjnych, wygładzenie struktury. Zmarszczki są widocznie wygładzone a pory zwężone, przebarwienia są zredukowane a zmiany pigmentacyjne są rozjaśnione.

Zabieg GeneO ® to luksusowy zabieg oparty o przełomową technologię, która maksymalizuje odżywienie skóry.

Po zabiegu, skóra nie tylko widocznie wygląda lepiej, jest odżywiona i oczyszczona, ale przygotowana także na szybsze i lepsze wchłaniania substancji pochodzących z codziennej pielęgnacji. Efekty tego zabiegu są długofalowe. Poznaj ten zabieg w J’adore Instytut i zarezerwuj wizytę online!