Każdy chciałby posiadać smukłą i jędrną sylwetkę. Aby tak jednak było, należy dbać o prowadzenie zdrowego i zrównoważonego trybu życia. Przede wszystkim należałoby przyjrzeć się swojej codziennej diecie. Trzeba zwrócić także uwagę na skuteczne zabiegi współczesnej medycyny estetycznej. Poznaj jaka jest skuteczna redukcja tkanki tłuszczowej. Jednym z najbardziej cenionych jest endermologia LPG na tkankę tłuszczową.

Jakie są skuteczne domowe sposoby na pozbycie się tkanki tłuszczowej?

Jak już zaznaczono na wstępie, istnieją sprawdzone sposoby na pozbycie się tkanki tłuszczowej w newralgicznych miejscach. Przede wszystkim należy:

  • wypijać duże ilości wody
  • jadać dużą ilość owoców oraz warzyw bogatych w antyoksydanty
  • unikać żywności wysoko przetworzonej, w tym cukru i nadmiaru niezdrowych tłuszczy
  • uprawiać regularnie aktywność fizyczną
  • dbać o odpoczynek
  • regularnie się wysypiać

Jeżeli nie wiemy jaka dieta będzie dla nas najbardziej adekwatna, doskonale byłoby zastanowić się nad konsultacją dietetyczną. Jeśli chodzi zaś o ćwiczenia, zawsze można skorzystać z porady trenera personalnego. Najkorzystniej zadziałają ćwiczenia ujędrniające. Istnieje wiele pomocnych rodzajów aktywności fizycznej, dlatego warto wybrać tę, która sprawia nam największą przyjemność. Doskonale może zadziałać jogging, ale również pływanie czy aerobik. Dieta oraz aktywność fizyczna są wskazane, ale niezmiernie pomocna będzie również endermologia LPG na tkankę tłuszczową.

Skuteczna redukcja tkanki tłuszczowej poprzez dietę i ćwiczenia. 6 najlepszych sposobów

Jakimi zabiegami można wspomóc odchudzanie?

Jak już zaznaczono powyżej, redukcję tkanki tłuszczowej można wspomóc dietą oraz aktywnością fizyczną. Nie ulega jednak wątpliwości, że w niektórych przypadkach konieczne są specjalistyczne zabiegi medycyny estetycznej. Jednym z bardziej popularnych oraz skutecznych zabiegów jest endermologia LPG na tkankę tłuszczową.

Skuteczna redukcja tkanki tłuszczowej – Endermologia LPG

Zabiegowi temu warto poddawać się w profesjonalnych salonach kosmetycznych. Osoby mieszkające w stolicy śmiało mogą odwiedzić salon kosmetyczny w Warszawie J’adore Instytut. Decydując się na zabieg jakim jest endermologia LPG na tkankę tłuszczową, warto być świadomym jego przebiegu. Wskazaniem do tego zabiegu medycyny estetycznej jest nie tylko nadmiar tkanki tłuszczowej w newralgicznych miejscach, ale również cellulit czy rozstępy. Wiele osób zastanawia się nad tym, czy zabieg ten jest bolesny. Na szczęście nie. Dla zdecydowanej większości osób, zabieg endermologii, zwany również masażem podciśnieniowym jest przyjemny. Osoba poddająca się zabiegowi zakłada najpierw specjalny kostium, który będzie miała na sobie przez cały czas trwania zabiegu. Następnie osoba wykonująca zabieg przy użyciu specjalnego urządzenia wykonuje masaż podciśnieniowy. Jakie są zaś rezultaty tego zabiegu? Przede wszystkim, dzięki endermologii LPG mamy szansę zyskać jędrną skórę. Możemy pozbyć się również uciążliwego cellulitu oraz rzecz jasna rozstępów.

Skuteczna redukcja tkanki tłuszczowej poprzez dietę i ćwiczenia. 6 najlepszych sposobów

Zabieg endermologii

Zabieg endermologii trwa około trzydziestu minut i nie jest bardzo drogi. Trzeba jednak zdawać sobie sprawę z faktu, iż jedna sesja endermologii na niewiele się zda. Doświadczony specjalista na pewno doradzi nam zalecaną ilość serii w naszym przypadku. Odwiedzając gabinet kosmetyczny można także zapoznać się z ofertą innych zabiegów wspomagających odchudzanie. Jednym z nich jest chociażby kriolipoliza czyli tak zwane zamrażanie tkanki tłuszczowej. Zabieg ten pozwala zredukować jej nadmiar. Warto wiedzieć również na czym polegają zabiegi Storz Medical oraz Accent. Pierwszy z wymienionych zabiegów wykorzystuje dobroczynne właściwości fali uderzeniowej. Stymuluje on skórę do intensywnej odnowy oraz regeneracji. Zabieg Accent również wykorzystuje dobroczynne działanie fal ultradźwiękowych. Posiada on właściwości liftingujące. Dzięki temu zabiegowi można pozbyć się nie tylko nadmiaru tkanki tłuszczowej w newralgicznych miejscach, ale również zredukować pomarańczową skórkę. Trzeba jednak pamiętać, że efekty zabiegów medycyny estetycznej będą zależne od wielu czynników. Przede wszystkim są one zależne od stanu wyjściowego naszej skóry. Wszelkie wątpliwości zawsze należy konsultować ze specjalistą. Na zabieg możesz zapisać się przez nasz formularz online.