Okolice oczu to najdelikatniejszy i bardzo wrażliwy  obszar twarzy. Skóra jest tam najcieńsza i podatna na przesuszenie, wiotczenie i zasinienia. Szybko, bo już po 25 roku życia pojawiają się pierwsze zmarszczki mimiczne, niechciane cienie, opuchnięcia i opadające powieki. Ten proces starzenia zależy też w dużej mierze od uwarunkowań genetycznych, standardu  życia, odżywiania, jak i od intensywności mimiki twarzy. Jakość skóry wokół oczu najszybciej zdradza nasz wiek. Trudno się więc dziwić, że kosmetologia i medycyna estetyczna prześcigają się w oferowaniu coraz bardziej nowoczesnych i skutecznych zabiegów redukujących zmarszczki wokół oczu. Poznaj wszystkie zabiegi korygujące zmarszczki wokół oczu!

Z wiekiem problem ten się nasila, skóra traci jędrność, sprężystość, mikrokrążenie spowalnia a kwasu hialuronowego, odpowiedzialnego za nawilżenie, bezlitośnie ubywa. Te zmiany najszybciej postępują właśnie w okolicach oczu. Na szczęście salon kosmetyczny w Warszawie – J’adore Instytut przychodzi z pomocą i oferuje bogaty wachlarz zabiegów, które skutecznie niwelują oznaki upływającego czasu – również można wykonać innowacyjny zabieg Plasma IQ w Warszawie!

ZABIEGI KOSMETOTOLOGICZNE REDUKUJĄCE ZMARSZCZKI POD OCZAMI

Sunekos – to nowoczesny preparat stosowany w gabinecie kosmetycznym J’adore Instytut  do mezoterapii igłowej, działający na odbudowę tkanki nie tylko wokół oczu, ale również całej twarzy, szyi i dekoltu. Innowacyjny skład tego preparatu – połączenie zbawiennego kwasu hialuronowego z sześcioma aminokwasami, aktywnie przyspiesza procesy naprawcze i widocznie regeneruje skórę. Te aktywne substancje pobudzają fibroplasty odpowiedzialne za produkcję między innymi kolagenu do intensywnej pracy.  Dzięki temu procesowi następuje wzrost produkcji kolagenu i elastyny. Procesy starzenia zostają spowolnione, a skóra stopniowo odzyskuje sprężystość, odpowiednie nawilżenie i młodzieńczy wygląd. Ta swoista biogeneza skóry możliwa jest właśnie dzięki zastosowanym w Sunekos wysokiej jakości substancjom czynnym.  Można wykonać do 3 zabiegów co 4-6 tygodni.

SKUTECZNE ZABIEGI KORYGUJĄCE ZMARSZCZKI WOKÓŁ OCZU. CZY PLASMA IQ JEST DLA WSZYSTKICH

ZABIEGI KORYGUJĄCE ZMARSZCZKI WOKÓŁ OCZU

Kolejnym bardzo skutecznym zabiegiem stosowanym z powodzeniem w salonie kosmetycznym w Warszawie jest GLOBAL EYECON. To rewolucyjny trzyetapowy zabieg silnie rewitalizujący i likwidujący cienie, obrzęki, i zmarszczki wokół oczu. Pierwszym etap – specjalnie opracowany peeling na bazie wyselekcjonowanych kwasów, który rozjaśnia i odpowiednio przygotowuje wrażliwą, cienką okolicę oczu. Tydzień po peelingu następuje wprowadzenie za pomocą specjalnej mikroigły bogatego preparatu o działaniu depigmentującym i poprawiającym mikrokrążenie – GLOBAL EYECON SOLUTION.  Całość wykańcza hydrożelowa maska kojąca z włókna kryształowego, która łagodzi oraz dodatkowo odżywia i regeneruje okolice oczu. Ten nieinwazyjny zabieg świetnie radzi sobie nie tylko z widocznymi zmarszczkami, ale również opuchnięciami, zwiotczeniami i przebarwieniami. Do tego zabieg przeprowadzamy bez użycia igły i można go powtarzać do uzyskania zadawalającego efektu.

TEOSYAL REDENSITY to kolejny zabieg redukujący zmarszczki wokół oczu oferowany w gabinecie kosmetycznym J’adore Instytut. Tym razem bazuje na specjalistycznej substancji wypełniającej na bazie kwasu hialuronowego. To pozwala natychmiast zregenerować, nawilżyć, wypełnić zagłębienia oraz uzupełnić objętość skóry pod oczami. Zabieg pobudza również naturalne procesy naprawcze i odbudowujące w strukturze skóry, aktywuje się też dobroczynne namnażania kolagenu i elastyny.  Specjalnie dobrany koktajl aktywnych substancji preparatu TEOSYAL REDENSITY wyraźnie odżywia, rewitalizuje i odmładza wygląd. Zabieg można powtarzać 2-3 razy co około 3 tygodni, a końcowy efekt widoczny jest nawet do 15 miesięcy!

ZABIEG PLASMA IQ – CZY WARTO? DLA KOGO JEST TEN ZABIEG, JAKIE SĄ PRZECIWWSKAZANIA I EFEKTY?

Specjalnością salonu kosmetycznego J’adore Instytut w Warszawie jest bezinwazyjny i bezpieczny lifting powiek wykonywany za pomocą zaawansowanego urządzenia Plasmy IQ. Ten skuteczny i co bardzo ważne – bezbolesny zabieg działa w obrębie jedynie naskórka. Nie pozostawia żadnych niepożądanych śladów, co umożliwia od razu powrót do aktywności. Już po pierwszym zabiegu skóra powiek jest widocznie gładka, napięta, a spojrzenie wydaje się młodsze. Zabieg polecany jest kobietom i mężczyznom, którzy cenią sobie atrakcyjny wygląd i szukają szybkiej pomocy w walce ze zmarszczkami mimicznymi w okolicach oczu oraz opadającymi powiekami.

W zasadzie nie ma żadnych przeciwwskazań do zabiegu – mogą go wykonywać nawet osoby z rozrusznikiem serca. Jedynie zabiegu Plasma IQ w Warszawie nie wykonujemy kobietom w ciąży, karmiącym piersią, osobom chorym przewlekle również na nowotwory.  Przed każdym zabiegiem konieczna jest konsultacja z lekarzem w celu wyeliminowania ewentualnych przeciwwskazań. Jeśli więc chcesz na dłużej zachować zdrowy, młody wygląd, a same kremy i makijaż nie wystarczą, aby zniwelować zachodzące zmiany. Zabieg Plasma IQ w Warszawie w J’adore Instytut, będzie skutecznym, komfortowym i bezpiecznym rozwiązaniem.

SKUTECZNE ZABIEGI KORYGUJĄCE ZMARSZCZKI WOKÓŁ OCZU. CZY PLASMA IQ JEST DLA WSZYSTKICH

MEZOTERAPIA IGŁOWA

Jednym z bardziej popularnych zabiegów medycyny estetycznej są zabiegi mezoterapii igłowej, które można wykonywać na okolice oczu, całej twarzy, szyi i dekoltu. Substancje aktywne zawarte w specjalnie przygotowanych koktajlach na bazie kwasu hialuronowego, witamin i odpowiednio dobranych dodatkowych substancji są wstrzykiwane bezpośrednio do skóry właściwej. Do okolic oczu stosujemy również odpowiednio dobrane preparaty. Które skutecznie nawilżają, zagęszczają, rozjaśniają i poprawiają wygląd tej wrażliwej partii twarzy. Zabieg poprawia również mikrokrążenie co znacznie likwiduje uciążliwe opuchnięcia. Efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu, można go jednak powtarzać kilkakrotnie. W salonie kosmetycznym J’adore Instytut  można wykonać taki zabieg z wykorzystaniem preparatu LIGHT EYES lub wyżej opisanego SUNEKOS.

Do wypełniania głębszych zmarszczek w okolicy oka lub tzw. doliny łez stosuje się sprawdzone preparaty na bazie kwasu hialuronowego o różnej gęstości: np. Stylage, Restylane, Teosyl. Dobór oraz ilość preparatu zawsze określa lekarz podczas konsultacji przed zabiegiem.

Kompleksowe zabiegi skutecznie i bezpiecznie korygujące widoczne efekty starzenia się skóry i likwidujące zmarszczki wokół oczu można więc z powodzeniem wykonać w gabinecie kosmetycznym J’adore Instytut w Warszawie. Szczególnie polecamy tu zabieg PLASMA IQ w Warszawie! Zabiegi możesz rezerwować online.