Wybierz miasto:

OFERTA DLA FIRM – VOUCHERY SPA

OFERTA DLA FIRM – VOUCHERY SPA
W J’adore Instytut znajdziecie Państwo szerokie spektrum rozwiązań dedykowanych nie tylko Klientom Indywidualnym, ale również Klientom Biznesowym. Tym razem pragniemy zaprezentować Państwu starannie wyselekcjonowane vouchery firmowe – bony upominkowe stworzone z myślą o pracownikach i współpracownikach, partnerach biznesowych, akcjonariuszach etc. W naszej ofercie znajdziecie Państwo firmowe vouchery SPA uwzględniające zabiegi dedykowane pracownikom różnorodnych gałęzi – zarówno pracownikom branży przemysłowej, handlowej jak i usługowej. Dla osób narażonych na długotrwałe działanie czynników stresogennych przygotowaliśmy kompleksową ofertę zabiegów relaksacyjnych, a także upiększających. W przypadku kontrahentów biznesowych pragniemy zaproponować Państwu voucher do salonu kosmetycznego. Praktyczne rozwiązanie nie tylko niweluje stres, ale również wpływa na poprawę naszego wyglądu. To również modny i wysoce skuteczny motywator pracowników – umożliwiający zwiększenie ich zaangażowania. Posiadamy także wyjątkową kolekcję voucherów SPA będących doskonała formą nagrody w konkursach. Bony te mogą pełnić rolę dodatkowej atrakcji w eventach firmowych bądź być dodatkiem do corocznej paczki prezentowej dla stałych klientów firmy czy jej wybranych kontrahentów.

Firmowe vouchery J’adore Instytut dostępne są w atrakcyjnych, promocyjnych cenach:
a) Za voucher o wartości 100 zł zapłacisz jedynie 95 zł!
b) Za voucher o wartości 200 zł zapłacisz jedynie 190 zł!
c) Za voucher o wartości 300 zł zapłacisz jedynie 280 zł!
d) Za voucher o wartości 400 zł zapłacisz jedynie 370 zł!
e) Za voucher o wartości 500 zł zapłacisz jedynie 460 zł!

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szerokie spektrum rozwiązań wartościowych, uwzględniających dowolne zabiegi SPA. Koszt vouchera jest zawsze niższy, aniżeli jego realna wartość. Decydując się na prezentowany przez nas bon promocyjny, otrzymują Państwo spersonalizowany, niezwykle ekskluzywny podarunek – każdy voucher drukowany jest na specjalnym papierze, a następnie pakowany w elegancką, złotą kopertę. Całość od razu nadaje się na prezent. Bony o wartości powyżej 200 zł dodatkowy pakowane są w stylowe pudełeczka. W zestawie znajdą Państwo również drobny upominek od naszej firmy. W ofercie naszego Instytutu znajdą Państwo szereg zabiegów dedykowanych zarówno kobietom jak i mężczyznom, niezależnie od wieku.

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
  Pokaż klauzule informacyjną

  Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
  • Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
  • Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
  • Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

  Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
  • Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
  • Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

  captcha

  Co oferujemy?
  DLACZEGO WARTO?
  PAKIETY WARTOŚCIOWE DLA FIRM

  Co oferujemy? Co oferujemy?

  • Wystawiamy faktury VAT na każdy z bonów. Vouchery można wykorzystać na dowolne zabiegi w naszym Instytucie. (co więcej koszt Vouchera jest zawsze niższy niż jego realna wartość).
  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  DLACZEGO WARTO? DLACZEGO WARTO?

  • Każdy z voucherów jest spersonalizowany, ekskluzywny i gotowy do podarunku. Jest to idealny prezent zarówno dla pracowników jak i kontrahentów biznesowych.
  • Oferta jest tym wyjątkowo atrakcyjna, ponieważ Nasz Instytut Spa oferuje niezwykle szeroki wachlarz usług  kosmetycznych jak i SPA, dzięki czemu możecie być Państwo pewni, że Voucher całkowicie spełni oczekiwania zarówno kobiet i mężczyzn i stanowić będzie wyjątkowy prezent dla każdej grupy docelowej.
  • Przy zakupie większej ilości voucherów kwota zapłaty jest niższa od realnej wartości vouchera! – każdy z voucherów jest dla Państwa dodatkowo zrabatowany – co oznacza znaczne oszczędności!
  • Wystawiamy faktury VAT (23%).

  Zapraszamy do zapoznania się z Naszymi pakietami wartościowymi.

  oferta firmowa banner

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  PAKIETY WARTOŚCIOWE DLA FIRM PAKIETY WARTOŚCIOWE DLA FIRM

  Wszystkie podane ceny to ceny brutto, wystawiamy faktury VAT 23% do każdego zamówienia.

  Promocja na bony obowiązuje powyżej 5 voucherów firmowych. W każdym innym przypadku obowiązuje cena regularna.

  Promocja dla firm wiąże się ze wszystkimi promocjami w salonie.

  Jeśli jesteś zainteresowany zakupem voucherów powyżej kwoty 5000zł – skontaktuj się z nami a zaoferujemy dodatkowy rabat lub atrakcyjny bonus.

  • Kupując Voucher o wartości 100zł za jedyne 95zł
  • Kupując Voucher o wartości 200zł za jedyne 190zł
  • Kupując Voucher o wartości 300zł za jedyne 280zł!
  • Kupując Voucher o wartości 400zł za jedyne 370zł!
  • Kupując Voucher o wartości 500zł za jedyne 460zł!

  Zapraszamy do kontaktu! Tel. 12 26 14 443, kontakt@jadorebeauty.pl

  PRZEJDŹ DO NASZEGO SKLEPU I KUP VOUCHERY DLA PRACOWNIKÓW JUŻ DZIŚ!

  kup voucher spa online

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Specjaliści J’ADORE INSTYTUT

  Zobacz
  inne zabiegi

  J’adore world

  https://jadoreinstytut.com/blackweek/Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Warszawy Studio urody J`adore Instytut został stworzony z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Warszawie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery. Poznaj nasz salon kosmetyczny Warszawa . Umów wizytę 

  Salon kosmetyczny warszawa - Kosmetyczka Warszawa - Klinika Medycyny estetycznej Warszawa - Gabinet Kosmetyczny Warszawa Wola - depilacja laserowa warszawa - medycyna estetyczna warszawa

  Sprawdź