ODPRĘŻENIE DLA MIĘŚNI ORAZ REDUKCJA CELLULITU? POZNAJ ZABIEG IDEALNY

Przeważnie problem cellulitu dotyka kobiet. Szacuje się, że nawet 90% kobiet z całego świata boryka się z nieestetyczną „skórką pomarańczową”. Cellulit jest powszechnym problemem u pań które mają problem z nadwagą, ale nie tylko. Niestety ta dysfunkcja dotyka także kobiet szczupłych. Cellulit to efekt nierównomiernego rozłożenia tkani tłuszczowej, nie ma związku z jej ilością.  Na szczęście mamy sposoby by się go pozbyć. Mowa o endermologii – masażu podciśnieniowemu który ujędrnia skórę i pobudza do szybszego spalania tłuszczu. Sprawdź już teraz dla kogo jest ten zabieg, kto może z niego skorzystać. 

Jak wygląda zabieg? 

Endermologia to mechaniczny masaż podciśnieniowy. Dzięki temu efekty endermologii są tak niesamowite. Z każdym kolejnym zabiegiem zwiększa się jego intensywność. Działanie jest takie samo jak w przypadku masażu manualnego, ale ze znacznie większą siłą. 

Aby zabieg mógł być wykonany pacjent zakłada na siebie specjalny przylegający kombinezon, a masaż przeprowadzony jest przy pomocy specjalistycznej głowicy ssącej wyposażonej w rolki. To te głowice zasysają powietrze tworząc podciśnienie. Dzięki temu tkanka tłuszczowa zostaje pobudzona do szybszego spalania. Endermologia oprócz działania antycellulitowego modeluje sylwetkę  Mechaniczny masaż tego typu zaleca się wykonywać 2-3 razy w tygodniu. Najlepsza intensywna kuracja to mniej więcej 10-15 zabiegów. Po skończonej serii warto wykonywać zabiegi przypominające co kilka miesięcy. Każdorazowy masaż trwa 40 minut. Regularność wykonywania zabiegów jest niezbędna do uzyskania spektakularnych efektów. Warto również postarać się zmienić dietę na zdrowszą a styl życia urozmaicić o aktywność fizyczną. Redukcja cellulitu będzie szybka i skuteczna.  

REDUKCJA CELLULITU

Kto powinien zdecydować się na masaż z podciśnieniem?  

Zabieg jest dla wszystkich którzy walczą z cellulitem oraz nadmiarem tkanki tłuszczowej. Endermologia jest wskazana także osobom uprawiającym sport, niweluje obrzęki i napięcie mięśni. Zapewni to odpowiednią kondycję całego ciała i sukcesy w sporcie. Endermologia jest zabiegiem który idealnie modeluje i wyszczupla sylwetkęZaleca się wszystkim którzy marzą o perfekcyjnej figurze bez zbędnej tkanki tłuszczowej za to z idealnie gładką i napiętą skórą.  

Kiedy widać pierwsze efekty endermologii?

Pierwsze efekty endermologii będą odczuwalne już po pierwszym zabiegu, mięśnie będą rozluźnione, odprężone, znika ból i sztywnienie stawów oraz obrzęki. Efekt wyszczuplenia sylwetki widoczny jest nieco później. Po serii zabiegów skóra jest napięta i wygładzona, znika cellulit a Ty możesz cieszyć się niesamowitą jędrnością! Efekty endermologii zależne są od  stadium zaawansowania niedoskonałości w obszarze poddanym zabiegowi. Najczęściej endermologię wykonuje się na nogach, plechach, brzuchu oraz ramionach, gdzie najczęściej spotyka się nadmiar tkanki tłuszczowej. Zabieg jest niezwykle skuteczny wszędzie tam gdzie redukcja cellulitu jest konieczna.   

REDUKCJA CELLULITU

Czy istnieją przeciwwskazania do wykonywania takiego masażu? 

Mimo iż endermologia jest bezpiecznym masażem, nie wszyscy mogą z niego skorzystać. Przeważnie przeciwwskazaniem jest ciąża okres karmienia piersią, choroby onkologiczne, niewydolność żył, żylaki, zapalenie żył, przepuklina, kruchość naczyń oraz tłuszczaki. 

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej o tym zabiegu zapraszamy na bezpłatną konsultację z naszymi specjalistami w salonie J’adore w Warszawie.