Wybierz miasto:

Dlaczego J’adore Instytut Warszawa?

Dlaczego J’adore Instytut Warszawa?

Instytut J’adore w Warszawie został stworzony z myślą o osobach – zarówno kobietach jak i mężczyznach – świadomych swoich potrzeb oraz pragnących pielęgnować swoje ciało i duszę pod czujny okiem profesjonalistów. Nasze działania opierają się na trzech niezwykle ważnych dla nas punktach:Jakość. Na pierwszym miejscu

Postaw na najwyższą jakość

stawiamy jakość – zarówno w zakresie wykonywanych usług i zabiegów jak i w kontekście stosowanych kosmetyków czy wykorzystywanego sprzętu. Działamy w oparciu o najwyższej klasy maszyny i urządzenia – znanych i cenionych w branży kosmetycznej producentów. Wszystkie zabiegi wykonujemy przy użyciu starannie dobranych, w pełni bezpiecznych kosmetyków. Stosowane przez nas kompleksy substancji aktywnych wykazują maksymalną skuteczność.


Bezpieczne zabiegi pod okiem profesjonalistów

Bezpieczeństwo. Doskonale zdajemy sobie sprawę z potrzeb współczesnej kobiety, niezależnie od jej wieku czy stanu. W naszej ofercie mamy szereg zabiegów dedykowanych zarówno młodym jak i dojrzałym przedstawicielkom płci pięknej, kobietom w ciąży, osobom borykającym się z chorobami i dolegliwościami… Nasi specjaliści przywiązują ogromną uwagę nie tylko do komfortu i skuteczności wykonywanych zabiegów, ale również ich bezpieczeństwa.

Skuteczne i trwałe zabiegi oraz najlepsze preparaty i kosmetyki

Skuteczność. Wykonywane przez nas zabiegi cechują się najwyższą skutecznością. Dbamy o to, by stosowane przez nas preparaty i kosmetyki, a także wykorzystywane maszyny i urządzenia były dla naszych Klientów komfortowe, wygodne, bezpieczne, a co najważniejsze maksymalnie skuteczne. Działamy w oparciu o wysokojakościowe produkty znanych i cenionych w świecie producentów.

Postaw na J'adore Instytut w Warszawie

Instytut J’adore w Warszawie to miejsce stworzone dla wszystkich tych, którzy pragną się zrelaksować, odpocząć, nabrać sił przed kolejnymi wyzwaniami, poprawić swój wygląd, pozbyć się defektów… To miejsce, w którym komfort łączy się z prestiżem, a luksus z elegancją oraz stylem. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą bogatą ofertą usług i zabiegów. Czekamy na Państwa telefon jeszcze dziś!


od 15ZŁ

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
  Pokaż klauzule informacyjną

  Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
  • Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
  • Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
  • Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

  Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
  • Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
  • Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

  captcha

  ZAPRASZAMY!

  ZAPRASZAMY! ZAPRASZAMY!

  Instytut J’adore to miejsce stworzone dla wszystkich tych, którzy pragną się zrelaksować, odpocząć, nabrać sił przed kolejnymi wyzwaniami, poprawić swój wygląd, pozbyć się defektów… To miejsce, w którym komfort łączy się z prestiżem, a luksus z elegancją oraz stylem. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą bogatą ofertą usług i zabiegów. Czekamy na Państwa telefon jeszcze dziś!

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Specjaliści J’ADORE INSTYTUT

  Zobacz
  inne zabiegi

  J’adore world

  Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Warszawy Studio urody J`adore Instytut został stworzony z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Warszawie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery. Poznaj nasz salon kosmetyczny Warszawa . Umów wizytę 

  Salon kosmetyczny warszawa - Kosmetyczka Warszawa - Klinika Medycyny estetycznej Warszawa - Gabinet Kosmetyczny Warszawa Wola - depilacja laserowa warszawa - medycyna estetyczna warszawa

  Sprawdź