Marzysz o pięknych i zadbanych nogach, które będą się świetnie prezentowały o każdej porze roku? Jeżeli poszukujesz sposobu, aby spełnić to marzenie, to przedstawiamy najlepsze zabiegi na cellulit w Warszawie, dzięki nim chętniej, częściej i z większą pewnością siebie będziesz chciała eksponować swoje nogi, nosząc spódnice czy krótkie spodenki. Piękne, zadbane nogi – sprawdź co możesz zrobić.

Pomarańczowa skórka nie będzie już Twoim zmartwieniem.

Pomarańczowa skórka, czyli po prostu cellulit, bywa jednym z największych kobiecych koszmarów. Jak założyć wiosną czy latem krótką spódnicę, spodenki, żeby nie było widać, że się go ma? Cellulit jest trudny do ukrycia, więc bardzo często poszukujemy sposobów, żeby się go pozbyć. Używamy peelingów, kremów, ale nie zawsze jesteśmy zadowolone z efektów. Najwyższa pora, aby zdecydować się na profesjonalny zabieg kosmetyczny i raz na zawsze pożegnać się z pomarańczową skórką. Jakie zabiegu na cellulit są dostępne w Warszawie? W J’adore Instytut jest ich całkiem sporo, jeżeli pojawia się problem z dokonaniem wyboru, to na pewno specjaliści, którzy tam pracują pomogą nam z wyborem tej właściwej metody dla nas.

Jednym z zabiegów, który pomoże w pozbyciu się problemu z pomarańczową skórką, jest Storz Medical. Jest to innowacyjna metoda, która wykorzystuje fale akustyczne. Jego ogromnym plusem jest to, że może zredukować nawet głęboki cellulit, a do tego jeszcze wyszczupli nasze nogi. Storz Medical jest również bardzo skuteczny w walce z oznakami starzenia się skóry poprzez wzmocnienie produkcji elastyny i kolagenu. Warto wspomnieć również o tym, że jest to metoda bezbolesna.

Piękne, zadbane nogi - jakie zabiegi kosmetyczne możesz wykonać

Zadbane nogi – Sposoby na cellulit

Innym sposobem, który umożliwi pozbycie się niechcianego cellulitu, jest endermologia LPG. Taki zabieg również można wykonać w gabinetach kosmetycznych J’adore Instytut w Warszawie i Krakowie. Dlaczego warto zdecydować się na taką metodę? Jeżeli chcemy zobaczyć efekty dosyć szybko, to endermologia jest doskonałym rozwiązaniem. Zalet tego zabiegu jest naprawdę sporo, ale najważniejsze to: oczyszczenie organizmu z toksyn, pobudzenie metabolizmu, poprawienie krążenia, dotlenienie i odżywienie tkanek. W efekcie pozbywamy się pomarańczowej skórki, a blizny i rozstępy ulegają znacznemu spłyceniu.

Accent, to metoda, która do redukcji cellulitu wykorzystuje działanie fal radiowych. Ten innowacyjny sposób wpływa na pobudzenie krążenia i metabolizmu. Dzięki temu nie tylko modeluje sylwetkę, ale sprawia, że cellulit czy rozstępy mogą stać się już tylko wspomnieniem. Ogromnym plusem jest to, że z tego rodzaju zabiegu mogą skorzystać nawet te kobiety, które posiadają wrażliwą skórę. Użycie fal radiowych do walki z cellulitem jest w tym przypadku nieinwazyjne i bezbolesne.

Równie skuteczne w walce z niechcianą pomarańczową skórką  jest wykorzystanie urządzenia Maximus. Działa ono aż na trzech poziomach. Przede wszystkim stymuluje skórę właściwą, tkankę podskórną, a także mięśnie. Jest to doskonały sposób nie tylko na pozbycie się cellulitu, ale również na wymodelowanie sylwetki. Podczas zabiegu pobudzony zostaje metabolizm i oczyszczamy się z toksyn. Efekty uzyskane dzięki temu urządzeniu są długotrwałe.

Piękne, zadbane nogi - jakie zabiegi kosmetyczne możesz wykonać

Zadbane nogi – Skuteczna broń na pajączki na nogach.

Popękane naczynka krwionośne na nogach nie wyglądają estetycznie. Kobiety z takim problemem starają się zamaskować pajączki, ubierając długie spodnie. Bardzo skuteczną metodą, która pozwoli pozbyć się tego kłopotu, jest laserowe zamykanie naczynek. W salonie kosmetycznym J’adore Instytut wykorzystywana jest do tego zabiegu głowica DYE VL. Warto tutaj dodać, że jest to praktycznie bezbolesny i całkowicie bezpieczny sposób na pozbycie się pajączków, które szpecą kobiece nogi.  Na czym polega laserowe usuwanie popękanych naczynek? Na miejsce, w którym występują zmiany, skierowana jest wiązka światła z lasera. W kontakcie z hemoglobiną wytwarza ono ciepło, które skutecznie obkurcza pęknięte naczynka, co w efekcie prowadzi do ich zanikania. W ten sposób pajączki znikają na trwałe, a efekty w zależności od wielkości zmian, mogą być widoczne nawet po pierwszym zabiegu. Zabieg możesz zarezerwować online!