Wyjątkowe zabiegi, które widocznie poprawiają kondycję skóry twarzy

Która z kobiet nie marzy o gładkiej, nawilżonej i jędrnej skórze twarzy. Wszak kondycja skóry na twarzy to nasza najlepsza wizytówka. Wszelkie oznaki starzenia się, zmęczenia, stresu i osłabienia – widoczne są właśnie na twarzy. Takie czynniki, które wpływają na kondycję skóry, ciężko o ile niemożliwie jest ukryć nawet pod grubą warstwą makijażu. Dlatego warto zasięgnąć porady wykwalifikowanego kosmetologa, który dobierze odpowiedni zabieg do potrzeb każdej skóry. Salon kosmetyczny w Warszawie – J`adore Instytut oferuje bogatą gamę zabiegów na twarz. Jednymi z najbardziej popularnych i najbardziej efektywnych zabiegów są: mezoterapia igłowa, osocze bogatopłytkowe, kwas hialuronowy i botoks. Poznaj niezwykle skuteczne zabiegi na twarz.

Poznaj niezwykle skuteczne zabiegi na twarz, które odmienią Twój wygląd.

Mezoterapia igłowa

Doskonały zabieg, dla kobiet którym zależy na zwiększeniu napięcia skóry twarzy i jej wygładzeniu. Nawet jeden zabieg mezoterapii igłowej daje widoczne efekty – skóra nabiera blasku, jest rozświetlona i widocznie odmłodzona. Zabieg polega na nakłuwaniu cienką igłą skóry, przy zastosowaniu znieczulenia. W miejscach nakłuć wprowadzamy do skóry substancje odżywcze, minerały, kwasy nukleinowe. Taki bogaty koktajl wyraźnie poprawia stan skóry. Zabieg zalecany zarówno młodym osobom, u których widoczne są pierwsze zmarszczki, a cera jest szara i zmęczona, jak również dla starszych osób, które chcą poprawić kondycję swojej skóry.

Kwas hialuronowy w Warszawie

Kwas hialuronowy jest substancją naturalnie występująca w organizmie ludzkim, idealnie nadaje się więc do podawania bezpośrednio na skórę twarzy. Jest alternatywą dla operacji plastycznych, idealnie wypełnia zmarszczki, blizny i bruzdy, dodatkowo za jego pomocą można korygować asymetrię i wygładzać zmarszczki. Dodatkowo ma działanie nawilżające. Kwas hialuronowy w Warszawie polecamy wykonać w gabinecie kosmetycznym J`adore Instytut, gdzie personel jest wykwalifikowany i dobrze przeszkolony. Substancja ta polecana jest jest każdej osobie, która pragnie zatuszować niedoskonałości, wypełnić zmarszczki lub ogólnie odmłodzić wygląd swojej twarzy. Kwas hialuronowy w Warszawie przywraca objętość, doskonale sprawdza się w przypadku skóry suchej i wiotkiej. Kwas hialuronowy ulega naturalnemu rozpadowi, wobec czego efekty są czasowe. W zależności od miejsca podania i kondycji skóry, efekty utrzymują się od 6 do 12 miesięcy. Przeciwwskazaniem do podania kwasu hialuronowego w Warszawie są ciąża, choroby nowotworowe, choroby skóry, opryszczka i choroby autoimmunologiczne.

Poznaj niezwykle skuteczne zabiegi na twarz, które odmienią Twój wygląd.

Skuteczne zabiegi na twarz – Botox

Toksyna botulinowa jest idealną substancją przeciwzmarszczkową. Wstrzyknięcie w miejsca powstawania zmarszczek powoduje, ich wygładzenie a skora zyskuje świeży wygląd. Zabieg wstrzyknięcia botoksu zajmuje około 15 minut, a efekty widoczne są natychmiast. Ten zabieg poleca się każdej osobie, która boryka się ze zmarszczkami mimicznymi. Przeciwwskazaniami do zabiegu botoksem są ciąża, choroby układu sercowo-naczyniowego, choroby autoimmunologiczne, zażywanie niektórych leków. Efekty zabiegu botoksem utrzymują się od 6 do 8 miesięcy.

Osocze bogatopłytkowe

Osocze bogatopłytkowe to preparat uzyskiwany z krwi pacjenta. Zabieg zwany inaczej wampirzym liftingiem wyjątkowo wspomaga procesy regeneracji skóry. Po wykonaniu tego zabiegu skóra twarzy jest odnowiona, nawilżona i jędrna. Blizny widocznie spłycone, szarość cery i efekty zmęczenia zredukowane. Zabieg ten jest w pełni bezpieczny. Ryzyko nietolerancji bądź reakcji alergicznej jest minimalne, nie zaobserwowano dotąd żadnych działań niepożądanych po zastosowaniu osocza bogatopłytkowego w medycynie estetycznej. Przeciwwskazaniami do wykonania takiego zabiegu są infekcje wirusowe, choroby nowotworowe, ciąża, zaburzenia krzepliwości krwi i przyjmowanie leków zaburzających krzepliwość krwi.

Skorzystaj z zabiegów wykonywanych w gabinecie kosmetycznym J`adore Instytut w Warszawie i spraw, że skóra Twojej twarzy zyska nowy, młody wygląd. Pozbędziesz się zmarszczek, nawilżysz i wygładzisz skórę. Tym samym zyskasz promienny i młody wygląd. Mamy możliwość rezerwacji wizyty online.