Dłonie są naszą niezaprzeczalną wizytówką. Dla kobiet zadbane i wypielęgnowane dłonie stanowią atrybut, który wpływa na poczucie atrakcyjności. Większość Pań stara utrzymać się swój manicure w nienagannym stanie. Dzięki manicure możemy wyrażać naszą estetykę oraz styl, ponieważ paznokcie są dopełnieniem naszej stylizacji.  Kolor oraz kształt jak również zdobienia możemy wybierać pasująco do naszej garderoby jak również okoliczności. Jeśli nasza naturalna płytka paznokcia jest krótka, wąska, możemy ukryć ewentualne niedoskonałości poprzez manicure żelowy. Przedłużanie paznokci metodą żelową, wskazane jest przy krótkich i słabych paznokciach.

PRZEDŁUŻANIE PAZNOKCI NA SZABLONIE

Zabieg polecany jest Paniom z łamliwymi i krótkimi paznokciami.  Dzięki zabiegowi  już w ciągu jednej wizyty,  dłonie odzyskują upragniony wygląd, płytka paznokciowa jest twarda oraz przedłużona.  Aby manicure został wykonany profesjonalnie i zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.  Chcesz poznać przebieg procesu przedłużania paznokci? Poznaj krok po kroku etapy przedłużania paznokci na szablonie: 

  • pierwszym etapem manicure jest dokładne opracowanie naturalnej płytki paznokcia (usunięcie, skórki, zmatowienie płytki paznokcia. Jest to konieczny etap aby przedłużanie paznokci było możliwe. 
  • dostosowanie szablonu do płytki paznokci ( szablon musi spełniać indywidualne potrzeby klienta pod względem długości jak również kształtu paznokcia).
  • Nałożenie żelu (należy cienką warstwę żelu nałożyć i wyrównać względem szablonu).
  • Kolejnym etapem manicure jest utwardzenie żelu (po ówczesnym opracowaniu kształtu i długości paznokcia, żel należy włożyć pod lampę ). Następnie możemy delikatnie usunąć szablon.
  • Końcowym etapem manicure jest pokrycie żelu lakierem hybrydowym oraz ewentualnymi zdobieniami. 

PRZEDŁUŻANIE PAZNOKCI – WSZYSTKO, CO CHCIAŁABYŚ WIEDZIEĆ

REKONSTRUKCJA ZŁAMANYCH PAZNOKCI 

Manicure wykorzystujący żel możemy zastosować w celu przedłużania wszystkich paznokci albo w przypadku rekonstrukcji tylko poszczególnych. Manicure żelowy  doskonale sprawdza się do przedłużenia złamanego paznokcia, który znacznie różni się długością od pozostałych. Dzięki manicure żelowym nie trzeba czekać, aż naturalny paznokieć odrośnie. 

Technika przedłużania złamanego paznokcia jest taka sama jak w przypadku  wykonywanego manicure żelowego wszystkich paznokci. Ważne jest, aby szablon odpowiadał długością i kształtem względem pozostałych paznokci. Manicure żelowy trwa od 90 – 150 minut.

PRZEDŁUŻANIE PAZNOKCI – WSZYSTKO, CO CHCIAŁABYŚ WIEDZIEĆ

MANICURE ŻELOWY Z HYBRYDĄ 

Jeśli nie jesteś przekonana czy  warto wykonać z manicure żelowy – warto go rozważyć jeśli  masz problem z  krótkimi i łamliwymi paznokciami. Najbardziej odpowiednią opcją  będzie manicure żelowy z hybrydą. Taki rodzaj manicure zapewni piękne paznokcie przez co najmniej kilka tygodni. 

Aktualnie manicure żelowy stanowi nierozłączny duet z lakierami hybrydowymi. Połączenie to daje  niezwykle naturalny efekt doskonałych paznokci.  Rysowanie płytki lub odpryskiwanie lakieru nie ma szans. Wygląd paznokci można zmieniać co kilka tygodni, ciesząc się nienagannym  wyglądem dłoni. 

Cena manicure  żelowego w  połączeniu z hybrydą nie jest wygórowana. Warta perfekcyjnych dłoni i czasu, jaki zaoszczędzi się na wykonaniu  samodzielnej pielęgnacji paznokci.

Wizytę możesz zarezerwować o dowolnej godzinie za pośrednictwem formularza