Wybierz miasto:

Regeneracja dłoni i stóp WARSZAWA

Regeneracja dłoni i stóp WARSZAWA
Oto szereg kompleksowych zabiegów przeznaczonych dla wszystkich tych, którzy marzą o pięknych, zadbanych i młodych dłoniach i stopach. Regularnie przeprowadzane sprawią, że skóra naszych dłoni i stóp stanie się gładka, miękka i jedwabista.

Cena zabiegu : od 30

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
  Pokaż klauzule informacyjną

  Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
  • Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
  • Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
  • Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

  Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
  • Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
  • Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

  captcha

  Jak wyglądają zabiegi regeneracji dłoni i stóp w naszym salonie w Warszawie?
  Wskazania do wykonywania zabiegów regeneracji dłoni i stóp
  Zalety zabiegów regeneracji dłoni i stóp

  Jak wyglądają zabiegi regeneracji dłoni i stóp w naszym salonie w Warszawie? Jak wyglądają zabiegi regeneracji dłoni i stóp w naszym salonie w Warszawie?

  Naszym Klientom polecamy 3 kompleksowe, niezwykle skuteczne zabiegi:

  • Regeneracja dłoni CHI YANG sprawi, że z dłoni znikną wszystkie oznaki starzenia – skóra stanie się gładka, jedwabista i maksymalnie naprężona. Zabieg poprzedzony jest specjalnym peelingiem.
  • SILK PEEL to wyjątkowo przyjemny, a zarazem niesamowicie skuteczny zabieg oczyszczająco-regenerujący. Kuracja ta oczyszcza i regeneruje skórę, a także pomaga usunąć martwy naskórek. Po zabiegu kosmetyczka aplikuje na dłonie specjalne serum oraz maskę odmładzającą.
  • Zabieg parafiną poprzedzony jest peelingiem oczyszczającym. Całość maksymalnie nawilża, odmładza i wygładza skórę.

  Zabiegi regeneracji dłoni i stóp przeznaczone są dla każdego, niezależnie od wieku czy płci.

  Zabiegi na dłonie i stopy przeprowadzane są z wykorzystaniem najlepszych jakościowo kosmetyków, znanych i powszechnie cenionych producentów.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Wskazania do wykonywania zabiegów regeneracji dłoni i stóp Wskazania do wykonywania zabiegów regeneracji dłoni i stóp

  • Pierwsze oznaki starzenia się skóry;
  • Zwisająca skóra;
  • Brak jędrności skóry;
  • Sucha skóra;
  • Nieestetyczny wygląd skóry rąk i nóg.
  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Zalety zabiegów regeneracji dłoni i stóp Zalety zabiegów regeneracji dłoni i stóp

  • Nawilżona skóra dłoni i stóp;
  • Maksymalnie napięta skóra dłoni i stóp;
  • Miękka i jedwabista skóra dłoni i stóp;
  • Redukcja oznak starzenia się skóry;
  • Regeneracja skóry dłoni i stóp;
  • Oczyszczenie skóry dłoni i stóp.
  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Specjaliści J’ADORE INSTYTUT

  Zobacz
  inne zabiegi

  J’adore world

  Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Warszawy Studio urody J`adore Instytut został stworzony z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Warszawie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery. Poznaj nasz salon kosmetyczny Warszawa . Umów wizytę 

  Salon kosmetyczny warszawa - Kosmetyczka Warszawa - Klinika Medycyny estetycznej Warszawa - Gabinet Kosmetyczny Warszawa Wola - depilacja laserowa warszawa - medycyna estetyczna warszawa

  Sprawdź