Gdy robimy coś pierwszy raz w życiu bardzo często towarzyszy nam wtedy uczucie niepewności. Nie inaczej jest, gdy wybieramy się na naszą pierwszą wizytę do kosmetyczki. Czego możemy się tam spodziewać? O co zostaniemy zapytani? Dzisiaj podpowiemy Wam, jak taka wizyta może wyglądać, a co najważniejsze – jak się do niej przygotować, aby nie zostać zaskoczonym.

Bez obaw! Wizyta u kosmetyczki będzie przyjemnością! 

Warto na wstępie zaznaczyć, że gabinet kosmetyczny to miejsce, którego nie należy się bać. Czekają tam na nas sami profesjonaliści, przygotowani do swojej pracy fachowcy, nastawieni na to, aby nam pomóc. Oddajmy się w ich ręce bez zbędnej obawy, że stanie nam się krzywda. Ci ludzie naprawdę wiedzą, co mają robić i zasługują na nasze zaufanie. Z pewnością pracownicy przeprowadzą z nami obszerny wywiad, dzięki któremu dowiedzą się więcej o naszym zdrowiu. Będziemy pytani o przebyte choroby, o przyjmowane aktualnie leki, a także o to, czego my sami oczekujemy od kosmetyczki, co chcielibyśmy osiągnąć. Określenie własnych celów pomoże ekspertom dopasować do nas swoją ofertę, abyśmy wyszli z gabinetu zadowoleni i spełnieni.

wizyta u kosmetyczki

Co na początek?

W naszym salonie kosmetycznym kierujemy się zasadą, że Wasze dobro jest dla nas najważniejsze, dlatego zanim rozpoczniemy jakąkolwiek kurację przyglądamy się klientowi i pomagamy w doborze zabiegów. Do każdego podchodzimy indywidualnie – jest to bardzo ważne, gdyż schematyczne ustalanie zabiegów takich samych dla wszystkich osób mogłoby przynieść katastrofalne skutki. Taka konsultacja i wizyta u kosmetyczki jest u nas bezpłatna i zawsze możecie liczyć na nasz profesjonalizm.

Ustalając pierwsze kroki kuracji, z pewnością weźmiemy pod uwagę działania oczyszczające, dzięki którym nasza skóra pozbędzie się zanieczyszczeń i zrogowaciałego naskórka, ale też zostanie przygotowana do kolejnych etapów. Odpowiednie przygotowanie do zabiegów sprawi, że wyciągniemy z nich wszystko to, co najlepsze. Mówiąc o oczyszczaniu, nie mamy na myśli przeprowadzenia z marszu zabiegów manualnych. Wręcz przeciwnie, jeśli nigdy wcześniej nie oddaliśmy się w ręce profesjonalisty, powinniśmy odpowiednio i stopniowo dbać o naszą skórę. Dlatego też na początek proponujemy zabiegi odświeżające, które charakteryzują się delikatnym działaniem i sprawią, że zabieg właściwy nie będzie dla skóry terapią szokową.

Jakie zabiegi oferujemy?

Jeśli chodzi o same zabiegi – mamy ich całą masę. Skupimy się dzisiaj na tych, które mają za zadanie oczyścić skórę, przywrócić jej blask, ale też przygotować ją do dalszych zabiegów. Postaramy się omówić krótko każdy z nich, abyście wiedzieli, co może Was spotkać. Wizyta u kosmetyczki będzie dla Ciebie przyjemnością!

Zabieg Geneo Pollogen

To z pewnością jeden z tych zabiegów o działaniu odświeżającym. Można porównać go do masażu twarzy, z tą różnicą, że w trakcie dochodzi do złuszczania się naszego naskórka. Jest to przyjemny i relaksujący zabieg, który głęboko dotleni skórę i poprawi jej zdolność do wchłaniania składników rewitalizujących. Jest w pełni bezpieczny, nie powoduje podrażnień, gdyż wykonuje się go na wilgotnej skórze. GeneO to wspaniały sposób na zahamowanie starzenia się skóry.

Mikrodermabrazja

Jest to jeden z najbardziej znanych i najczęściej wykonywanych zabiegów. Jego zadaniem jest złuszczenie zrogowaciałego naskórka, co wpłynie na redukcję wszelkich niedoskonałości skóry. Skutecznie walczy z trądzikiem, niweluje rozszerzone pory, ale też pomaga w walce ze zmarszczkami.

Peeling kawitacyjny

Kolejną naszą propozycją jest wykonanie peelingu kawitacyjnego, który pomaga w przywróceniu skórze równowagi. Jest to bardzo uniwersalny zabieg, gdyż można go wykonać praktycznie każdemu. Peeling kawitacyjny jest skuteczniejszy niż zwykły peeling, gdyż bardziej pobudza naszą skórę do pracy. Pomaga skutecznie usunąć martwy naskórek, wzmaga produkcję kolagenu, a także idealnie dotlenia skórę i pobudza krążenie krwi.

Oczyszczanie wodorowe

Ten rodzaj oczyszczania polega na wprowadzeniu cząsteczek aktywnego wodoru w głąb skóry. Dzieje się tak przy pomocy strugi wody i wysokiego ciśnienia. Może wydawać się to skomplikowane i bolesne, jednak zabieg jest zupełnie bezpieczny, a efekty są widoczne od razu. Oczyszczanie wodorowe sprawdzi się, gdy chcemy odżywić skórę i poprawić jej koloryt.

Zabieg terapeutyczny Dermaquest

Dermaquest to cała gama różnych zabiegów pielęgnacyjnych opartych o działanie roślinnych komórek. Ich skuteczność wynika z zastosowania enzymów i kwasów o niskim stężeniu. Niesamowicie wpływają na spowolnienie starzenia się skóry.

wizyta u kosmetyczki

Peelingi medyczne

To bardzo intensywne peelingi, które skierowane są w głębokie partie skóry. Zabiegi te przeprowadza się z użyciem odpowiedniej mieszanki kwasów, wszystko zależy od tego, jaki mamy typ skóry. Głębokie złuszczanie, usuwanie znamion czy poprawa napięcia – to tylko niektóre z zalet tej metody. Wizyta u kosmetyczki pomoże pozbyć ci się problemów skóry!

Mediderma

Mediderma proponuje nam swoje profesjonalne i nowoczesne podejście do estetyki, dlatego też w zabiegach nie znajdziemy rutynowych działań. Marka ta, jako pierwsza wprowadziła na rynek kosmetyki z kwasami owocowymi. Ich produkty złuszczają, jednak nie mają działania natychmiastowego, co w niektórych przypadkach może skutkować podrażnieniami.

Wszystkim wymienionym zabiegom możecie poddać się w naszym salonie kosmetycznym w Warszawie. Korzystamy z nowoczesnych rozwiązań, jakie wprowadzane są na rynek kosmetyczny, stale się doszkalamy, a wszystko po to, aby oferowane przez nas usługi wykonywać na jak najwyższym poziomie. Zatem, jeśli masz przed sobą swoją pierwszą wizytę w gabinecie kosmetycznym – zapraszamy do nas. Obiecujemy Cię nie zawieść.