Zadbane dłonie stanowią atrybut każdej kobiety. Jednak z biegiem lat tracą pierwotne napięcie i elastyczność, pojawiają się pierwsze oznaki starzenia się skóry. Częstą przypadłością są także przebarwienia. Dlatego też wiele osób decyduje się na ich zakrywanie, przykładowo poprzez zakładanie rękawiczek. Nie jest to jednak jedyne rozwiązanie. Ciągły rozwój nowych technologii w medycynie estetycznej pozwala uporać się z defektem kosmetycznym. W J’adore Instytut polecane są zabiegi, które odmładzają skórę dłoni. Zabiegi możesz rezerwować online!

Laserowe usuwanie przebarwień dłoni

Przebarwienia najczęściej powstają w skutek zbyt częstej ekspozycji ciała na słońce, zmian hormonalnych, także tych powstałych po ciąży, przyjmowania leków oraz przy chorobach nadnerczy. Laserowe usuwanie przebarwień DYE VI to jeden z najskuteczniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Dzięki niemu zniwelujemy zmiany pigmentacyjne z okolic dłoni. Jak wygląda cały proces? Pierwsza jest konsultacja z kosmetologiem, który przede wszystkim opowie nam o przeciwwskazaniach. Początkowo na oczy zakładamy specjalne zabezpieczające okulary. Następnym etapem jest zastosowanie wiązki światła lasera DYE VI na określony obszar ciała.

Zabiegi kosmetyczne, które odmładzają skórę dłoni

Cały proces jest bezbolesny i nie wymaga stosowania znieczulenia. Powinny z niego jednak zrezygnować kobiety w ciąży i karmiące piersią, a także osoby, u których zdiagnozowano chorobę nowotworową lub cukrzycę. Nie wskazany jest również przy występujących stanach zapalnych skóry. Zabieg nie jest inwazyjny, ale wymaga pewnego przygotowania. Na miesiąc przed planowanym procesem nie należy stosować retinolów, na dwa tygodnie przed ograniczany zażywanie ziół takich jak dziurawiec, nagietek i skrzyp. O stosowaniu jakichkolwiek antybiotyków powinien być poinformowany kosmetolog wykonujący zabieg. Po laserowym usuwaniu plam pigmentacyjnych oprócz oczywiste go efektu, nasza skóra stanie się gładsza i jędrniejsza. Jej koloryt zostanie ujednolicony, dzięki czemu będzie wyglądała na zdecydowanie młodszą. Zabieg wykonany w salonie urody w Warszawie z pewnością przyniesie oczekiwane rezultaty.

Zabiegi kosmetyczne, które odmładzają skórę dłoni w Warszawie

J’adore Instytut poleca także zabieg mezoterapii igłowej w obszarze dłoni. W kosmetologii używamy witaminy C oraz kwasu hialuronowego. Jak powszechnie wiadomo, witamina C jest silnym przeciwutleniaczem, usuwa wolne rodniki oraz stymuluje syntezę dwóch najważniejszych składników naszej skóry: kolagenu oraz kwasu hialuronowego. Dzięki niej nasza skóra staje się jaśniejsza, a przebarwienia znikają. Jeśli chodzi o kwas hialuronowy – posiada właściwości higroskopijne, dzięki czemu zapobiega przesuszaniu oraz opóźnia pojawienia się zmarszczek. Zabieg jest bezbolesny, poprzedza go smarowanie dłoni kremem znieczulającym. Używane igły są cieniutkie, a nakłucia nie są głębokie.

Zabiegi kosmetyczne, które odmładzają skórę dłoni

Cały proces kończy się masażu, w celu lepszego przyswojenia składników odżywczych. Bezpośrednio po mogą wystąpić delikatnie zaczerwienienia lub obrzęk, który znika dosyć szybko. Zabieg, którego głównym zadaniem jest odmładzanie dłoni w Warszawie przynosi spektakularne efekty. Skóra staje się gładka, bardziej elastyczna i różowa. Poprawia jędrność, jest bardzo dobrze odżywiona. Jest to jeden z najczęściej wybieranych zabiegów przez kobiety w każdym wieku.

Dlaczego warto wykonywać zabiegi na dłonie?

Dłonie to wizytówka każdego z nas. Mogą nam wbrew pozorom dużo powiedzieć o drugim człowieku wskazując na wykonywany zawód, czy też sposób pielęgnacji. Szczególnie narażone na działanie czynników zewnętrznych, dlatego wymagają specjalnej troski. Procesy, które mają na celu odmładzanie dłoni w Warszawie sprawią, iż naszej skórze z pewnością ubędzie lat. Zabiegi takie jak mezoterapia igłowa oraz laserowe usuwanie przebarwień pomocą zniwelować nieestetyczne plamki pigmentacyjne, a także ujednolicić koloryt. Nasza skóra stanie się jędrniejsza, gładka i bardziej elastyczna, dzięki czemu zakryjemy oznaki jej starzenia się. W salonie urody w Warszawie realizowane są oba zabiegi na najwyższym poziomie.