Młoda skóra obfituje w duże ilości kalagenu i elastyny, które odpowiadają za piękny i jędrny wygląd twarzy. Zabiegi przeciwzmarszkowe w Warszawa J’adore Instytut utrzymają jędrną skórę twarzy. Organizm wraz z upływem czasu produkuje coraz mniejszą ilość kolegenu, a po 30 roku życia jego produkcja gwałtownie spada, przez co skóra traci swój młody wygląd i pojawiają się zmarszki. Najczęściej pierwsze oznaki starzenia się pojawiają się wokół oczu w formie tzw. „kurzych łapek” lub na czole, gabinet kosmetyczny J’adore Instytut zatrzyma oznaki starzenia się.

Jakie czynniki nasilają powstawanie zmarszczek na czole?

Na przyśpieszenie procesu starzenia się skóry może wpływać wiele czynników np. geny czy hormony, ale również i takie na które łatwo wpłynąć. Często za przyśpieszony proces starzenia się odpowiada promieniowanie UV, czyli promieniowanie słoneczne. Mocno wysusza skórę – również w ten sposób działa opalanie się w solarium. Kolejnym częstym czynnikiem szybszego starzenia się skóry jest nieodpowiednia pielęgnacja skóry i niezmywanie makijażu na noc. Salon kosmetyczny w Warszawie J’adore Instytut posiada wszelkie informacje odnośnie odpowiedniej witalizacji i nawilżeniu skóry.  Salon kosmetyczny w Warszawie ma wiele zabiegów, które pomogą w odzyskaniu młodego wyglądu.

Zmarszczki na czole – Botox

Zabiegi przeciwzmarszkowe w Warszawa poleca popularny zabieg, który opóźnia procesy starzenia się i wygłasza wszelkie zmarszki pozostawiając skórę zupełnie gładką. Botox to inaczej boutilina, czyli jad kiełbasiany, który ma w swoim składzie silnie działającą neurotoksynę. Zabieg polega na wstrzyknięciu rozcięczonego preparatu w czoło lub inne miejsce docelowe. Poraża to mięśnie i nerwy zatrzymując przewodnictwo nerwowe mięśni sprawiając, że tkanki stają się wiotkie, a skóra widocznie wygładzona. Zabieg jest bezbolesny i całkowicie bezpieczny, trwa około 20 minut, a pierwsze efekty widać już po dwóch tygodniach.

Zmarszczki na czole jak je usunać?

Fotoodmładzanie

Salon kosmetyczny w Warszawie ma wysokiej jakości gabinet kosmetyczny w którym bezpiecznie można wykonać zabieg dwoma metodami. Najbardziej popularną jest fotoodmładzanie laserowe. Skóra na czole zostaje zabezpieczona specjalnym żelem. Następnie poddana promieniowaniem lasera, dzięki czemu następuje podgrzanie komórek i rozpoczyna się proces pobudzania do wytworzenia nowych włokien kolagenowych. Zabieg jest wysoce skuteczny i bezpieczny, który trwa do godziny czasu. Proces fotoodmładzania jest całkowicie bezbolesne, jednak odczuwalny dyskomfort i pieczenie skóry jest dość powszechnym zjawiskiem, które znika po kilku minutach od zakończonego zabiegu.

Zmarszczki na czole – Clearlift

To nieinwazyjny zabieg J’adore Instytut, który jest znany ze swoich spektakularnych efektów w usuwaniu zmarszczek na czole i poprawie całej kondycji całej twarzy. Gabinet kosmetyczny jest wyposażony w laser wysokiej technologii. Skupia on swoje działanie pod naskórkiem wysyłając bardzo krótkie impulsy o wysokiej energii, co stymuluje powstanie kolagenu i napięcie tkanki. Czas zabiegu trwa 15 minut i nie ma żadnego okresu rekonwalescensji.

Pq age dermapen + prx t33

Salon kosmetyczny w Warszawie jest w posiadaniu niesamowitej formuły peelingu chemicznego jest połączeniem TCA, kwasu migdałowego i kojowego. Wnika ona w skórę zapewniając głeboką stymulającę. Zabieg ma działanie regenerujące i odmładzające, już po pierwszym zabiegu widać poprawę napięcia skóry i wygładzenie zmarszczek. Czas zabiegu to 15 min. Zalecane jest powtarzanie zabiegu co 10-14 dni.

Zmarszczki na czole jak je usunać?

Reti C

Zabiegi przeciwzmarszkowe w Warszawa poleca również nieinwazyjny zabieg. Aplikowana jest ampułka z Retinolem, która ma bardzo istotny wpływ na młody wygląd skóry i dodatkowo wspomaga wytworzenie się witaminy C i antyoksydantów, które zapobiegają starzeniu się skóry. Po pierwszym zabiegu widać napięcie skóry, poprawę kolorytu i wygładzenie zmarszczek na czole lub innym miejscu.

Pielęgnacja skóry dojrzałej

Odpowiednie kremy i filtry anty-age odgrywają bardzo ważną rolę podczas pielęgnacji skóry dojrzałej. Nie można zapomnieć o diecie bogata w witaminy i minerały oraz odpowiednim nawodnieniu całego organizmu. Suplementacja takich skladników jak kolagen czy kwas hialuronowy bardzo pomogą w odmłodzeniu skóry i lepszej jej kondycji. Należy również zrezygnować z palenia papierosów i picia dużej ilości alkoholu. Od czasu do czasu warto również odwiedzić gabinet kosmetyczny i zastosować odpowiednie zabiegi przeciwzmarszczkowe w Warszawa. Zamów zabieg online już dziś!