Wybierz miasto:

Kup voucher

Podaruj Radość
i Dobre Samopoczucie

Szukasz niepowtarzalnego prezentu dla ukochanej osoby, przyjaciela, współpracownika albo członka rodziny? Nie chcesz po raz kolejny podarować perfum, kwiatów czy spinek do koszul?
Podaruj coś wyjątkowego – relaks i odprężenie. Chwile, która bliska Ci osoba zapamięta na długi czas – podaruj Voucher do SPA.
Vouchery do SPA to idealny prezent urodzinowy, świąteczny, ślubny. Doskonale sprawdzają się na Walentynki czy okazje takie jak Dzień Kobiet lub Dzień Matki. Bony do Spa to również idealny sposób, aby wyrazić swoje uczucia… Powiedzieć „dziękuję, „przepraszam” lub nawet „kocham Cię”…

W J’adore Instytut oferujemy dwa rodzaje Voucherów prezentowych. Są to spersonalizowane bony prezentowe na konkretne zabiegi jak i vouchery wartościowe.

To Ty możesz zadecydować jaką formę prezentu komuś podarujesz.
W zależności od tego jakie są Twoje preferencje przygotowany Bon możemy wysłać za pośrednictwem kuriera, można go odebrać bezpośrednio w salonie jak i możemy go wysłać do Ciebie w formie pdf.

Pamiętaj, że jeśli tylko chcesz – możesz spersonalizować Voucher dodając do niego prywatną wiadomość lub wzbogacając go o dodatkowe upominki takie jak: czekoladowa bombonierka czy urocza maskotka.
W obrębie Krakowa możesz również wybrać opcję wzbogaconą o przepiękny bukiet kwiatów.

Nie czekaj. Spraw przyjemność Bliskiej Ci osobie i podaruj Jej wyjątkowy relaks i chwile, których długo nie zapomni.

Kup Voucher

vouchery wartościowe

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6