fbpx

Wybierz miasto:

Mezoterapia HYALUAL

Mezoterapia HYALUAL

Instytut Urody w Warszawie J'adore oferuje zabiegi z kwasem hialuronowym preparatami Hyalulal, wyprodukowanym z naturalnych składników. Zawarty w nim bursztyn (bursztynian sodu) znany jest z właściwości regeneracyjnych. Hamuje niedotlenienie tkanek, zapobiega stanom zapalnym skóry i ją odbudowuje. Chroni przed uszkodzeniem genomu lipidów i błon komórkowych. Kwas hialuronowy (hialuoronian sodu) jest substancją, która naturalnie występuje w organizmie człowieka i odpowiada za nawilżenie tkanek. Dzieje się tak ze względu na wyjątkowe zdolności tego kwasu do wiązania wody. Jedna cząsteczka tej substancji potrafi związać aż 250 cząsteczek wody! Zmniejszenie ilości kwasu hialuronowego skutkuje powstawaniem zmarszczek. Zabieg mezoterapii Hyalual polega na wstrzyknięciu preparatu w struktury skóry. Natychmiastowym, widocznym efektem zabiegu jest znaczna poprawa nawilżenia i sprężystości skóry, a tym sa mym jej jakości. Dzięki temu skóra wygląda na młodszą. Zabieg z kwasem hialuronowym sprawi, że Twoja skóra będzie wyglądać doskonale! 

DLACZEGO WARTO ZDECYDOWAĆ SIĘ NA ODMŁADZANIE Z POMOCĄ MEZOTERAPII HYALUAL?

Zabieg mezoterapii Hyalual działa dwutorowo. Po pierwsze samo zastosowanie mezoterapii igłowej powoduje pobudzenie skóry do samoleczenia i regeneracji. Mezoterapia jest metodą mało inwazyjną, która nie wymaga okresu rekonwalescencji. Po drugie dostarczane są skórze potrzebne substancje. Preparat Hyalual jest oparty na naturalnie występujących w naturze składnikach, które w połączeniu ze sobą wywołują pożądany efekt poprawy jakości skóry i jej odmłodzenia. Zabieg z kwasem hialuronowym oddziałuje na trzy podstawowe elementy starzenia się skóry: blokowanie wolnych rodników tlenowych, regulacja procesów wydłużających życie komórkowe oraz zapobieganie odwodnieniu skóry.To także zalecana

Umów się na wizytę peelingu kawitacyjnego online 24h/dobę, telefonicznie lub przez emaila.

Od 599zł

Koszt zabiegu

od 599zł

Czas zabiegu

75min

Znieczulenie

Tak - maść z lidokainą

Liczba zabiegów

1-4

Odstępy

Ok. 2-3 tyg

Obszar

Twarz, szyja, dekolt lub ręce

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
Pokaż klauzule informacyjną

Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
• Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
• Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
• Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
• Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
• Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
• Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

captcha

SKÓRA PRZED I PO ZABIEGU MEZOTERAPII HYALUAL
Jakie efekty po zabiegu?
JAK WYGLĄDA ZABIEG MEZOTERAPII HYALUAL
JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ DO ZABIEGU MEZOTERAPII HYALUAL
ZALECENIA PO ZABIEGU MEZOTERAPII HYALUAL
WSKAZANIA DO ZABIEGU MEZOTERAPII HYALUAL
PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU MEZOTERAPII HYALUAL
Cennik
Zarezerwuj 24/h dobę lub kup zabieg online

SKÓRA PRZED I PO ZABIEGU MEZOTERAPII HYALUAL SKÓRA PRZED I PO ZABIEGU MEZOTERAPII HYALUAL

zabiegi z kwasem hialuronowym

Zabieg doskonale sprawdza się gdy:

  • Skóra przed zabiegiem jest zmęczona, poszarzała, wiotka i cienka.
  • przesuszona i nieelastyczna.
  • Występują cienie pod oczami, przebarwienia i drobne zmarszczki.
Umów wizytę Rezwerwacja online

Jakie efekty po zabiegu? Jakie efekty po zabiegu?

Po serii 3 zabiegów mezoterapii Hyalual skóra zostaje dotleniona. nawilżona, odmłodzona i rozjaśniona. Krążenie w skórze ulega poprawie. Procesy starzenia są spowalniane. Zmarszczki stają się spłycone i mniej widoczne. W przypadku zabiegu na twarz poprawie ulega jej owal, co daje wyjątkowo zadowalające efekty. Reasumując skóra zostaje widocznie odmłodzona.

mezoterapia

Umów wizytę Rezwerwacja online

JAK WYGLĄDA ZABIEG MEZOTERAPII HYALUAL JAK WYGLĄDA ZABIEG MEZOTERAPII HYALUAL

Salon kosmetyczny w Warszawie J’adore gwarantuje nieprzeciętną jakość i bezpieczeństwo wykonywanych procedur. Przed każdym zabiegiem specjalista przeprowadza dokładny wywiad, mający za zadanie wyeliminować przeciwwskazania do danego zabiegu. Zabieg mezoterapii polega na wstrzyknięciu preparatu Hyalual w aktywne warstwy skóry. W ten sposób składniki aktywne preparatu trafiają w samo źródło problemu, omijając barierę naskórkową. Zabieg może być wykonywany na twarzy, szyi, ramionach, czy innych problematycznych partiach ciała u osób w każdym wieku.

Do osiągnięcia spektakularnych rezultatów zaleca się serie mniej więcej 3 zabiegów w odstępach 2-3 tygodniowych.

mezoterapia

Umów wizytę Rezwerwacja online

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ DO ZABIEGU MEZOTERAPII HYALUAL JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ DO ZABIEGU MEZOTERAPII HYALUAL

Przed zabiegiem mezoterapii należy szczególnie zadbać o dobre nawilżenie skóry. Tydzień przed iniekcją zaleca się suplementowanie witaminy K, która zwiększa krzepliwość krwi i uszczelnia naczynia krwionośne. Dzięki niej efekty zabiegu będą szybciej widoczne.

Umów wizytę Rezwerwacja online

ZALECENIA PO ZABIEGU MEZOTERAPII HYALUAL ZALECENIA PO ZABIEGU MEZOTERAPII HYALUAL

Bezpośrednio po zabiegu mezoterapii na skórze widoczne są niewielkie kropki po wkłuciach igły oraz lekkie zaczerwienienie skóry. U osób z bardziej wrażliwą cerą mogą pojawić się drobne siniaki i przekrwienia.Jest to całkowicie normalny objaw, nie wymagający interwencji lekarskiej. Zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji. Należy pić duże ilości wody i przyjmować elektrolity. Zaleca się unikanie słońca, wizyt w solarium, papierosów, alkoholu i mocnej kawy.

mezoterapia

Umów wizytę Rezwerwacja online

WSKAZANIA DO ZABIEGU MEZOTERAPII HYALUAL WSKAZANIA DO ZABIEGU MEZOTERAPII HYALUAL

mezoterapiaNa zabieg z użyciem wysokiej jakości preparatu Hyalual powinien zdecydować się każdy, kto pragnie odmłodzenia swojej skóry. Zabieg kosmetyczny w Warszawie jest dedykowany osobom mającym pomarszczoną, wiotką, cienką, pozbawioną blasku, zniszczoną słońcem  i odwodnioną skórę. Mezoterapia Hyalual doskonale sprawdzi się w przypadku zmian potrądzikowych, rozstępów oraz przy skórze palacza. Przewagą tego zabiegu odmładzającego jest jego mała inwazyjność i brak okresu rekonwalescencji, dlatego nawet osoby zabiegane mogą sobie na niego pozwolić.

Umów wizytę Rezwerwacja online

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU MEZOTERAPII HYALUAL PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU MEZOTERAPII HYALUAL

mezoterapiaZe względu na naturalne składniki znajdujące się w preparacie Hyalual nie ma wielu przeciwwskazań do wykonania tego zabiegu. Nie można wykonywać iniekcji podczas ciąży, choroby nowotworowej, przy aktywnej opryszczce, karmieniu piersią i miejscowych zakażeniach. Ostre stadium chorób autoimmunologicznych również jest przeszkodą do wykonania mezoterapii. Ten rodzaj zabiegu wyklucza się również w przypadku silnego leku przed igłami. Nasi specjaliści pozostają do Państwa dyspozycji w razie jakichkolwiek wątpliwości.

Umów wizytę Rezwerwacja online

Cennik Cennik

1 zabieg 4 zabiegi
Hyalual Electri 1,5ml 600zł 2160zł zamiast 2400zł
Hyalual H&S 0,9% 1,5ml 650zł  2350zł zamiast 2600zł
Xela Rederm 1,1% 1ml 600zł 2160zł zamiast 2400zł
Xela Rederm 1,1% 2ml 800zł 2999zł zamiast 2880zł
Xela Rederm 1,8% 1ml 650zł 2340zł zamiast 2600zł
Xela Rederm 1,8% 2ml 850zł 2999zł zamiast 3400zł
Xela Rederm 2,2% 1ml 700zł 2499zł zamiast 2800zł
Xela Rederm 2,2% 2ml 950zł 3339zł zamiast 3800zł

2

Umów wizytę Rezwerwacja online

Zarezerwuj 24/h dobę lub kup zabieg online Zarezerwuj 24/h dobę lub kup zabieg online

 

               

Umów wizytę Rezwerwacja online

Zobacz
inne zabiegi

J’adore world
Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Warszawy Studio urody J`adore Instytut został stworzony z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Warszawie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery.
Sprawdź