fbpx

Wybierz miasto:

ZABIEGI NA OKOLICE OCZU WARSZAWA

ZABIEGI NA OKOLICE OCZU WARSZAWA

Skóra w okół oczu jest bardzo podatna na pojawiące się oznaki starzenia, dodatkowo skóra wokół oczu jest bardzo delikatna.  Z upływem lat zanika tkanka podskórna, a także skóra wiotczeje co wywołuje zapadnięcie pewnych obszarów na twarzy- w szczególności
w  obszarach oczodołu. 

Skóra w obrębie oczu staję się coraz cieńsza co wywołuje efekt zasinienia, zwłaszcza w przyśrodkowej części oczodołów. Proces ten sprzyja powstawaniu bruzd oraz kurzyk łapek. 

Problem zbyt mocnej mimiki oraz cieni pod oczami nie jest domeną tylko upływu lat, kłopot ten dotyka coraz częściej młodych osób - może być to uwarunkowane genetyczną budową twarzy.  Istnieje szereg zabiegów, które pozwolą pozbyć się uciążliwego dyskomfortu. 

W naszym Instytucie J'adore Beauty w Warszawie proponujemy następujące zabiegi dedykowane pielęgnacji skóry wokół oczu: usieciowani kwas hialuronowy Restylane, StylAge oraz botox w okolice oczu,  zabiegi mezoterapii igłowej LIGHT EYES.  Metody uzupełniającymi są również peelingi kwasowe np. Mandelac T (stosowany przy problemach

z zasinieniami oka) a także kwas ferulowy z witaminą C. 

Każda z wyżej wymienionych metod kuracji może być stosowana w sposób łączony co skutkuje w spektakularne efekty.  

Cena zabiegu : od 350

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
Pokaż klauzule informacyjną

Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
• Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
• Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
• Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
• Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
• Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
• Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

captcha

LIGHT EYES
USIECIOWANY KWAS HIALURONOWY STYLAGE, RESTYLANE, TEOSYL
BOTOX – KURZE ŁAPKI
Cennik zabiegów

LIGHT EYES LIGHT EYES

Zabieg z wykorzystaniem preparatu Light Eyes zalecany jest wszystkim osobom, które pragną zredukować drobne zmarszczki, rozjaśnić skórę wokół oraz usunąć obrzęki powiek.    Występujące w preparacie aktywne substancje między innymi: kwas hialuronowy, jagoda, witamina C, ruszczyk, heksapeptydy z powodzeniem usuwają cienie pod oczami, drobne zmarszczki oraz opuchlizny. Mezoterapia igłowa z preparatem Light eyes znacznie zwiększa elastyczność skóry, przy czym poprawia wygląd okolic oka.  Zwiększona elastyczność oraz znaczna poprawa mikrokrążenia skóry zahamowują tendencje do gromadzenia się płynów w okolicy oczu  oraz zmarszczek. 

Wykonanie jednego zabiegu gwarantuje zauważalne rezultaty, ostateczny efekt zabiegowy uzyskujemy po wykonaniu 3-4 kuracji.

Umów wizytę Rezwerwacja online

USIECIOWANY KWAS HIALURONOWY STYLAGE, RESTYLANE, TEOSYL USIECIOWANY KWAS HIALURONOWY STYLAGE, RESTYLANE, TEOSYL

Metoda stosowana  przy likwidacji powstałych  zagłębień wokół oczu (zniwelować głębokie i średnie zmarszczki a także zmniejszyć dolinę łez).  Kuracja polega na wstrzyknięciu w zagłębienia oczodołu dobranego indywidualnie do potrzeb pacjenta preparatu kwasu hialuronowego.  Zazwyczaj ilość podawanego preparatu waha się od 02,-05 ml koktajlu na oko. Bezpośrednio po wykonanym zabiegu twarz staję się bardziej wypoczęta oraz młodsza- cienie pod oczami stają się mniej widoczne, a zmarszczki ulegają spłyceniu. Gęstość skóry znacznie ulega poprawie, gdyż oprócz zwiększenia objętości, działanie kwasu oddziałuje pozytywnie na  wzmożoną produkcję kolagenu. Jednakże finalny efekt zabiegu zaobserwujemy po upływie 14 dni.

Umów wizytę Rezwerwacja online

BOTOX – KURZE ŁAPKI BOTOX – KURZE ŁAPKI

Toksyna botulinowa to jeden z najbardziej  popularnych produktów służących do niwelowania zmarszczek mimicznych. Botox z sukcesem łagodzi pracę mięśni co pozwala odzyskać świeży i młodszy wygląd. Kurację toksyną botulinową można z powodzeniem łączyć z zabiegami z użyciem kwasu hialuronowego, oraz zabiegami pielęgnacyjnymi np. kwas ferulowy z witaminą C, Mandelac T.

Umów wizytę Rezwerwacja online

Cennik zabiegów Cennik zabiegów

Stylage S, M – likwidacja cieni, nadmiernych zagłębień oczodołu (1 ml) 1000zł-1200zł

Teosyal Redensity II  (1 ml) 1200 zł

Mezoterapia na okolice oczu (RRS, LigtEyes) 400 zł (w pakiecie 4 zabiegów 350zł)

Dermaheal Eye Bag Solution 400 zł

Osocze PRP od 350 zł

Volift 1300 zł

Botox – *cena uzależniona od ilości podanych jednostek

 

Umów wizytę Rezwerwacja online

Zobacz
inne zabiegi

J’adore world
Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Warszawy Studio urody J`adore Instytut został stworzony z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Warszawie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery.
Sprawdź