Wybierz miasto:

Oryginalny pomysł na wieczór panieński w Spa Kraków

Oryginalny pomysł na wieczór panieński w Spa Kraków
Zaplanuj wyjątkowy wieczór panieński w SPA. Kraków to miejsce, w którym dzieje się magia! Atrakcje na wieczór panieński  to nie tylko głośny klub, męski striptiz i taniec do rana – nie każda Panna Młoda będzie czuć się dobrze na takim przyjęciu. Dlatego właśnie Jadore Instytut stworzyło dla narzeczonych inne atrakcje na wieczór panieński. Ten dzień może być absolutnie wyjątkowy i dokładnie taki, jak chcesz. Spędź wspaniały dzień z przyjaciółkami w naszym SPA. Będzie to popołudnie pełne rozmów i zabiegów kosmetycznych, które sprawią, że będziecie czuć się jak boginie. Dzień pełen relaksu z najbliższymi to rewelacyjny sposób na wieczór panieński, po którym na drugi dzień nadal będziesz czuć się świetnie! Wybierz Jadore Instytut na swój wieczór panieński. Pomysł nasz nie ogranicza się tylko do zabiegów – na życzenie program wieczoru panieńskiego chętnie urozmaicimy owocowymi drinkami, lekcją pole dance w studiu Perfect Ladies, dodatkowymi zabiegami, a nawet lekcjami makijażu czy sesją fotograficzną. Nareszcie będziecie miały czas, żeby porządnie porozmawiać!

Cena wieczoru: od 350zł

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
  Pokaż klauzule informacyjną

  Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
  • Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
  • Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
  • Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

  Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
  • Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
  • Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

  captcha

  Wieczór panieński w spa - Program I
  Wieczór panieński w spa - Program II
  Wieczór panieński w spa - Program III
  Wieczór panieński w spa - Program IV
  DODATKOWE INFORMACJE:
  ZAKUP PAKIETU ONLINE

  Wieczór panieński w spa - Program I Wieczór panieński w spa - Program I

  Wieczór Panieński w SPA nie musi być drogi – spójrzcie na nasz przykładowy Program I na wieczór panieński. Organizacja tego wieczoru leży zazwyczaj na Świadkowej. Jeśli nie dysponujesz dużym budżetem, wybierz to rozwiązanie. Lampka szampana i słodki poczęstunek wprawi Was w wyjątkowy nastrój, a przeprowadzone zabiegi pozwolą na relaks, nie przeszkadzając w rozmowie. To również bardzo dobry aperitif przed wieczornym szaleństwem.

  Program zawiera:

  • Manicure hybrydowy lub klasyczny
  • Relaksujący zabieg na twarz wraz z masażem twarzy i karku
  • Regeneracja dłoni
  • Lamka szampana, słodki poczęstunek

  Cena od osoby wynosi 350 zł

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Wieczór panieński w spa - Program II Wieczór panieński w spa - Program II

  Atrakcje na wieczór panieński w Programie II to masaż w stylu balijskim, manicure, zabiegi na twarz i dłonie, w towarzystwie wyśmienitego szampana i słodkości. Panna Młoda będzie z pewnością wdzięczna za ten dzień – nareszcie będzie mogła się zrelaksować, a dodatkowe zabiegi upiększające sprawią, że w dniu ślubu będzie jaśnieć swoim blaskiem.

  Program zawiera:

  • Balijski masaż ciała
  • Manicure hybrydowy lub klasyczny
  • Relaksujący zabieg na twarz wraz z masażem twarzy i karku
  • Regeneracja dłoni
  • Lampka szampana i słodki poczęstunek

  Cena od osoby wynosi 550 zł

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Wieczór panieński w spa - Program III Wieczór panieński w spa - Program III

  Program wieczoru panieńskiego pełen upiększających zabiegów, szampana i z prezentami dla gości? Brzmi wspaniale i rzeczywiście tak jest. Atrakcje na wieczór panieński w Programie III to orientalny masaż całego ciała, manicure, regeneracja włosów i zabiegi oczyszczające na twarz, abyście wszystkie poczuły się wyjątkowe i zadbane. Zapraszamy wszystkie przyjaciółki na wieczór panieński w Spa. Gwarantujemy dzień pełen relaksu.

  Program zawiera:

  • Orientalny masaż całego ciała
  • Manicure hybrydowy lub klasyczny
  • Relaksujący zabieg na twarz wraz z masażem twarzy i karku
  • Regeneracja włosów L’oreal lub Pedicure SPA
  • Lampka szampana i słodki poczęstunek

  Cena od osoby wynosi 690 zł

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Wieczór panieński w spa - Program IV Wieczór panieński w spa - Program IV

  Zaplanuj wyjątkowy wieczór panieński. Pomysł z dniem w SPA możesz rozwinąć, jak tylko zechcesz – zgłoś nam swoje propozycje, a pomożemy Ci zorganizować wszystko, co przyjdzie Ci do głowy.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  DODATKOWE INFORMACJE: DODATKOWE INFORMACJE:

  wieczor panienski spa

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  ZAKUP PAKIETU ONLINE ZAKUP PAKIETU ONLINE

  Koniecznie sprawdź nasze pakiety przygotowane specjalnie z myślą o Twoim wieczorze panieńskim! Gotowe pakiety SPA możesz kupić online poprzez zakładkę Vouchery. Możesz również złożyć indywidualny wieczór panieński. Pamiętaj, żebyś, zanim zakupisz wybrany przez Ciebie pakiet SPA, poinformowała Nas o wybranym przez Ciebie terminie oraz liczbie osób, które mają być na wieczorze panieńskim.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Specjaliści J’ADORE INSTYTUT

  Zobacz
  inne zabiegi

  J’adore world

  Salon kosmetyczny Kraków

  Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Krakowa. Studio urody J`adore Instytut zostało stworzone z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Krakowie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery. Dzięki bogatej ofercie produktów i najnowocześniejszemu sprzętowi nasz salon kosmetyczny oferuje szeroką gamę usług laserowych, zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej. Salon kosmetyczny Kraków - Kosmetyczka Kraków - Salon urody Kraków

  Zapraszamy!

  Sprawdź