Święta już za pasem. Teraz jest najlepszy czas na wybór i zakup prezentów dla najbliższych. Czy warto zdecydować się na tradycyjny materialny prezent kupiony w sklepie? Czy może lepiej wręczyć podarunek w formie przeżyć, który dodatkowo będzie praktyczny, gustowny i atrakcyjny? Podaruj voucher spa .

Wręczanie prezentów świątecznych to jeden z najprzyjemniejszych momentów każdych świąt. Wpływa nie tylko na poprawę samopoczucia osoby obdarowanej i wręczającej prezent, ale również tworzy piękne wspomnienia, do których chętnie wracamy nierzadko przez całe życie. Niestety, wręczanie prezentów często wiąże się z wątpliwościami dotyczącymi tego, co kupić, by sprawić radość, a także z niepokojem, który towarzyszy nam aż do kulminacyjnego momentu, ponieważ nigdy nie mamy pewności, czy nasz wybór spotka się z uznaniem, czy zakończy fiaskiem.

Na szczęście są też takie prezenty, które są oryginalne, praktyczne, gustowne, a dodatkowo pewne. Należy do nich między innymi voucher upominkowy, szczególnie do SPA.

Voucher SPA to nowoczesny, wyszukany i oryginalny prezent, który posiada wiele wyjątkowych cech. Takie upominki cechują się przede wszystkim dużą różnorodnością, ponieważ mogą obejmować każdy zabieg wykonywany w SPA lub nawet pakiet zabiegów. Co ważniejsze, jeśli nie wiemy, z jakich zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy dotyczących medycyny estetycznej dana osoba chciałaby skorzystać, to wystarczy kupić voucher wartościowy na pewną, przystępną dla nas kwotę, by w ten sposób drugiej osobie dać szansę dokonania wyboru.

voucher spa

Podaruj przeżycia zamiast rzeczy materialnych! Podaruj Voucher Spa

Voucher prezentowy jest również formą ofiarowania niezwykłych i niezapomnianych przeżyć, dzięki czemu jego rzeczywista wartość jest trudna do wycenienia. Taka forma prezentu z pewnością zostanie na dłużej zapamiętana niż tradycyjny upominek.

„Badania statystyczne pokazują, że ponad 70% ankietowanych dobrze wspomina otrzymanie prezentu-przeżycia i uważa go za bardziej atrakcyjny od prezentu typowo materialnego. Natomiast 56% ankietowanych wolałoby samodzielnie wybrać prezent, co tłumaczy tak ogromne zainteresowanie wartościowymi voucherami do SPA, które można wykorzystać na dowolne zabiegi.”

 

voucher spa

Prezent świąteczny w formie bonu do SPA to również doskonałe rozwiązanie dla spóźnialskich lub tych, którzy nie mają dużo czasu na chodzenie po sklepach w poszukiwaniu podarunków. W salonie kosmetycznym J’adore wystarczy zamówić voucher online, bez wychodzenia z domu. Można go odebrać od kuriera, w Instytucie J’adore w Krakowie lub pobrać w formie pdf i samodzielnie wydrukować.

Voucher do SPA jest prezentem, który pokazuje, że zależy nam na zdrowiu i dobrym samopoczuciu drugiej osoby. Udowadnia, że do wyboru prezentu świątecznego podeszliśmy z odpowiednim zaangażowaniem. Piękna oprawa prezentu także zwiększa jego wartość. Sprawia, że jest on luksusowy, gustowny i bardziej pożądany.

„Każdego roku ponad połowa Polaków deklaruje, że planuje zaskoczyć bliską osobę prezentem na święta. Aby móc tego dokonać, warto wybrać prezenty nietypowe, dające mnóstwo przyjemnych przeżyć, jak voucher do SPA.”

Bon do SPA to doskonały prezent nie tylko dla dziewczyny, żony czy partnerki. Można nim obdarować również nastoletnią córkę, szwagierkę, teściową lub babcię. Każdą osobę, która potrzebuje chwili dla siebie, przebiegającej w atmosferze relaksu i luksusu. Tego typu prezenty coraz częściej kupują również kobiety, by wręczyć je swoim mężczyznom. Wtedy zazwyczaj decydują się na voucher z masażami, np. z masażem relaksacyjnym, gorącymi kamieniami czy sportowym na zakwasy.

voucher spa

zabiegi spa