Dzień Matki to piękne święto wszystkich mam, które w tym dniu przyjmują życzenia i podziękowania za trud, poświęcenie i miłość. Jest to idealna okazja aby odwdzięczyć się ukochanej mamie za wszystko co dla nas zrobiła. Jako że 26 maja zbliża się wielkimi krokami – warto zacząć planować formę upominku, którym chcemy obdarować naszą rodzicielkę. Szukasz inspiracji? Podpowiadamy – dzień mamy w SPA na pewno spotka się z uznaniem solenizantki.

Niezapomniany dzień

26 maja to wspaniały moment aby spędzić z mamą wspólne chwile. W tym dniu wszystkie codzienne obowiązki powinny przestać obowiązywać na rzecz świętowania. To świetny pretekst aby pranie, gotowanie oraz inne bieżące problemy poszły w niepamięć na cały dzień. W zamian za to, cenny czas można przeznaczyć na przyjemności takie jak całodniowy relaks w domowym zaciszu, wizyta w kinie czy wycieczka za miasto. Wspólnie spędzony z mamą czas umożliwi wzajemne wyciszenie. Takie chwile nie tylko zbliżą, ale też pozwolą się na chwilę zatrzymać, porozmawiać, a o te prozaiczne z pozoru czynności niestety coraz trudniej jest w dzisiejszych czasach. Ofiarowanie ukochanej mamie naszej uwagi czasem jest cenniejszym darem niż jakikolwiek prezent. Niestety powszechnie obserwuje się, że ze względu na zabiegany tryb życia większość osób nie poświęca wystarczającej ilości uwagi oraz czasu tym najważniejszym osobom – rodzicom. Warto to zmienić.

dzień mamy w spa

Sprawdzone upominki

Chociaż wspólnie spędzony czas już sam w sobie jest wspaniałym darem, wiele osób decyduje sie na obdarowanie mamy dodatkowym drobiazgiem. Połączenie wspólnego popołudnia oraz drobnego upominku jest idealnym rozwiązaniem. Do najczęściej wybieranych należą:

– kwiaty

– czekoladki,

– biżuteria,

– akcesoria kosmetyczne,

– perfumy.

Oczywiście wyżej wymienione upominki można również łączyć ze sobą w różnych konfoguracjach, tworząc większy, różnorodny prezent. Decydując się na kwiaty – zakupmy te które mama lubi najbardziej. Wybierając biżuterię – warto ją personalizować np. poprzez dodanie graweru, którym może być np. symboliczna data, liczba, imie. Przy dwóch ostatnich propozycjach trzeba być ostrożnym. Decyzja zakupu kosmetyków czy  perfum jest ryzykownym pomysłem, jeśli nie mamy pewności jakie są preferencje naszej rodzicielki. W dzisiejszych czasach oferta kosmetyczna oraz perfumeryjna jest na tyle szeroka, że wybór idealnego prezentu nie jest łatwym zadaniem, a co za tym idzie – może być pomysłem nietrafionym. Jeśli gusta mamy nie są nam bardzo dobrze znane warto rozważyć inne, oryginalne formy upominków.

Dzień mamy w SPA – świetny pomysł na prezent

Odpoczynek, relaks, poprawa wyglądu i przede wszystkim samopoczucia – to wszystko możemy zapewnić mamie z okazji Dnia Matki. W ten sposób wyrazimy naszą troskę o jej dobry nastrój i zadowalający wygląd, a to niewątpliwie najlepsza forma wyznania miłości. Najlepsze salony kosmetyczne oferują różne vouchery na zabiegi kosmetyczne, fryzjerskie, SPA. W wielu miejscach oferowane są również indywidualne pakiety SPA, a także vouchery wartościowe opiewające na konkretną kwotę. Możemy wybrać taki pakiet, który będzie najbardziej jej odpowiadał.

dzień mamy w spa

Vouchery na zabiegi kosmetyczne i fryzjerskie to doskonały prezent dla każdej mamy. Dzięki niemu będzie mogła poczuć się wyjątkowo. Świadomość, że jest to prezent od ukochanego dziecka, tym bardziej wzmocni poczucie relaksu i wyjątkowości. Ten dzień, zwłaszcza córki, mogą spędzić razem z mamą w SPA, aby cieszyć się wspólnymi chwilami w doskonałej atmosferze odprężenia. Najczęściej wybierane zabiegi kosmetyczne dostępne w ramach voucherów to m.in: manicure lub pedicure hybrydowy. Aromaterapeutyczny masaż oraz rozbudowana wersja klasycznego masażu tj. wyjątkowy oraz pielęgnujący masaż z peelingiem całego ciała. Zabiegi na twarz – również mogą być formą upominku.

Decydując się na zakup dnia w SPA warto wybrać salon w którym wszystkie zabiegi będą  wykonane w spokojnej atmosferze, pozwalającej się wyciszyć, nabrać dystansu i maksymalnie się zrelaksować. Powinno być to sprawdzone miejsce, w którym wszystkie zabiegi wykonywane są przez profesjonalny i wyspecjalizowany personel, który zadba o jak największy komfort każdego zabiegu.

Zabiegi można rezerwować zarówno telefonicznie jak i przy pomocy całodobowego formularza online