Kobiety uwielbiają dbać o wygląd i coraz chętniej oddają się w ręce profesjonalnych gabinetów kosmetycznych. Niestety nie wszystkie gabinety kosmetyczne oferują usługi wykonywane z należytą dbałością i starannością. Na co warto zwrócić uwagę podczas wizyty w gabinecie? Na pewno jednymi z najważniejszych elementów są indywidualne podejście do każdego klienta i wyjątkowa atmosfera. Czym powinien charakteryzować się gabinet kosmetyczny?

Podstawą jest prawidłowa diagnoza

Każdy klient trafia do gabinetu z własną, indywidualną potrzebą. Jeżeli nie jesteś pewna która usługa byłaby dla Ciebie najodpowiedniejsza, warto skorzystać z bezpłatnej konsultacji która umożliwia rozmowę ze specjalistką w celu dobrania najlepszego zabiegu do konkretnych oczekiwań. Ze względu na bogatą ofertę zabiegów sporo klientek decyduje się właśnie na wstępną konsultację połączoną z diagnozą skóry. Oczywiście istnieje możliwość połączenia konsultacji z zabiegiem, który może być wykonany bezpośrednio po rozmowie z Kosmetologiem.

Higiena i bezpieczeństwo ponad wszystko

Gabinety powinny przywiązywać dużą uwagę do zapewnienia bezpieczeństwa i higieny wszystkim klientom, podczas wizyt. Dlatego profesjonalne specjalistki rzetelnie dbają o sterylność sprzętu oraz narzędzi, wykorzystywanych podczas zabiegów. Właściwie wysterylizowane narzędzia, powinny być zapakowane w specjalne medi-packi, które zapewniają narzędziom odpowiednią sterylność. Odwiedzając nasz gabinet kosmetyczny masz pewność, że narzędzia są odpowiednio wysterylizowane i dedykowane wyłącznie Twojemu zabiegowi. Zdrowie
i higiena w gabinecie kosmetycznym stanowi dla nas najwyższy priorytet.  

gabinet kosmetyczny, beauty salon

Ufaj tylko najlepszym 

Kolejnym ważnym punktem są kosmetyki oraz maszyny, na jakich bazuje gabinet.  Kosmetyki najwyższej jakości, specjalnie dostosowane do  wszystkich typów zabiegów wyróżniają godne polecenia placówki. Zabiegi w renomowanym gabinecie kosmetycznym odbywają się przy użyciu profesjonalnych produktów, które są jednymi z najlepszych na rynku i gwarantują maksymalną dawkę korzyści przy założeniu minimalnego ryzyka podrażnień czy reakcji uczuleniowych. Np. zabiegi pielęgnacyjne hiszpańskiej marki Skeyndor, peelingi medyczne przeznaczone do różnych typów cery, zabiegi z zakresu Medycyny Estetycznej oraz wiele, wiele innych.

Doświadczony personel

Gabinet kosmetyczny to przede wszystkim ludzie, którzy w oparciu o swoją wiedzę i doświadczenie służą profesjonalną pomocą oraz wsparciem. Dodatkowo zatrudnieni profesjonaliści stale poszerzają swoją wiedzę, co jest nieuniknione w szybko rozwijającym się przemyśle kosmetycznym. Nie tylko samo wykształcenie ma znaczenie, liczy się również podejście do klienta i ogólna atmosfera. Personel służy swoją pomocą, odpowiada na pytania i dobiera odpowiednie zabiegi. 

gabinet kosmetyczny, beauty salon

Sprzęt najwyższej jakości

Do dyspozycji naszych klientów jest m.in.: Laser Soprano Ice Alma Lasers, który świetnie radzi sobie z nadmiernym owłosieniem, Laser Harmony XL Alma Lasers (z głowicami Clearlift, frakcjonowanie iPixel, DyeVL) zapobiegający i likwidujący zmarszczki oraz wiele innych umożliwiających takie zabieg jak: laseroterapia, mikropigmentacja, osocze bogatopłytkowe czy usuwanie tatuażu. Różnorodność oferty to jedna z zalet naszego salonu.

Umów wizytę poprzez nasz formularz internetowy