Gdy na naszej skórze pojawiają się pierwsze oznaki starzenia zazwyczaj przyjmujemy je ze spokojem. Dbamy o swoją skórę mając nadzieję, że zmarszczki nie będą szybko się pogłębiać. Niestety, czasem zdarza się tak, że dość szybko przemieniają się one w widoczne i szpecące bruzdy, które dodają nam lat. Co możemy zrobić w takiej sytuacji? Skutecznym rozwiązaniem są zabiegi silnego odmładzania skóry, które przeprowadzamy w naszym instytucie. Mezoterapia, laseroterapia –  to nowoczesne oraz uwielbiane metody. Dlaczego? Dają satysfakcjonujące efekty, ale również są bezpieczne dla zdrowia Twojej skóry. Poznaj je lepiej i przekonaj się dlaczego warto się na nie zdecydować.

Zabieg frakcjonowania iPixel Alma Harmony XL wraz z osoczem bogatopłytkowym

Jednym z rozwiązań, które zapewnia naprawdę silne odmładzanie skóry jest zabieg frakcjonowania iPixel połączony z ostrzykiwaniem skóry osoczeb bogatopłytkowym. W naszym instytucie zajmuje się tym Dr. Lidia Majewska, która jest wysokiej klasy specjalistką. Dzięki temu nasze klientki mogą być pewne, że zabieg będzie przeprowadzony w sposób precyzyjny i bezpieczny a jego efekty spełnią największe nawet oczekiwania. Podczas pracy w naszym instytucie korzystamy z najnowocześniejszych urządzeń laserowych. To dzięki temu zabieg jest tak skuteczny. Co więcej, zarówno frakcjonowanie jak i wstrzykiwanie osocza odbywa się podczas jednej wizyty w naszym instytucie, dzięki czemu jest to rozwiązanie pozwalające oszczędzić czas.

Dla kogo?

Zabieg frakcjonowania iPixel Alma Harmony XL to doskonały sposób na to by pozbyć się blizn, przebarwień, zmian potrądzikowych czy zamkniętych porów. Przede wszystkim jednak jest to propozycja dla osób, których skóra posiada widoczne zmarszczki, straciła jędrność oraz napięcie. To nowoczesne i skuteczne rozwiązanie, które radzi sobie z nawet bardzo głębokimi bruzdami. Zabieg ten jest więc propozycją dla pań w starszym wieku, które chcą silnie odmłodzić i zregenerować swoją skórę w sposób skuteczny a jednocześnie bardzo bezpieczny. Przeciwwskazaniem do wykonywania tego zabiegu są jedynie aktywne infekcje oraz posiadanie rozrusznika serca.

mezoterapia

Czy to bezpieczne?

Wiele Pań, które decyduje się na skorzystanie z zabiegu frakcjonowania obawia się o to, czy jest on bezpieczny. Zabieg powoduje przecież powstawanie mikrouszkodzeń naskórka i skóry właściwej. Pragniemy jednak uspokoić nasze klientki. Choć podczas jego wykonywania może pojawić się nieprzyjemne pieczenie a skóra może być lekko zaczerwieniona nie ma tak naprawdę powodu do obaw. Pełna odbudowa naskórka następuje bowiem już w 48 do 96 godzinach po zabiegu. Co oznacza, że jest to znacznie krótszy czas regeneracji niż w przypadku stosowania tradycyjnych laserów frakcyjnych.

Jak wygląda zabieg frakcjonowania?

Zabieg frakcjonowania trwa około 40 minut. Skóra poddana zabiegowi jest dezynfekowana oraz znieczulana by zmniejszyć ryzyko nieprzyjemnych doznań. Za pomocą nowoczesnego urządzenia emitującego wiązki laserowe doświadczeni specjaliści z naszego instytutu doprowadzają do powstania punktowych mikrouszkodzeń – pikseli. Pomiędzy nimi znajduje się zdrowa, nienaruszona tkanka co sprawia, że skóra po zabiegu goi się bardzo szybko.

Mezoterapia – co daje osocze?

Wiele naszych klientek zastanawia się w jakim celu do zabiegu frakcjonowania dołączamy również ostrzykiwanie skóry osoczem bogatopłytkowym. Tymczasem odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta – dzięki temu efekty są jeszcze bardziej widoczne oraz utrzymują się przez dłuższy czas. Osocze bogatopłytkowe to naturalny produkt pozyskiwany z krwi pacjenta. Dzięki czemu nie uczula i nie wywołuje żadnych zmian alergicznych. Jednocześnie ma zbawienny wpływ na stan skóry. Sprzyja bowiem jej rewitalizacji oraz odbudowie włókien kolagenowych. Ponadto doskonale poprawia ukrwienie skóry i przyczynia się do wygładzenia bruzd i zmarszczek. Połączenie tych dwóch nowoczesnych zabiegów to wysoka skuteczność, która jest w stanie spełnić oczekiwania naszych klientów. Warto również dodać, że połączenie to jest całkowicie bezpieczne dla zdrowia oraz stanu skóry.

mezoterapia

Masz pytania dotyczące zabiegów? Mezoterapia to jeden z najchętniej wykonywanych zabiegów w naszym salonie. Nasze specjalistki chętnie udzielą wszystkich odpowiedzi w trakcie bezpłatnej konsultacji! Dokonaj rezerwacji w naszym salonie w Krakowie