Wybierz miasto:

Wypadanie włosów i zniszczone pasma – jak sobie z nimi poradzić?

Wypadanie włosów i zniszczone pasma – jak sobie z nimi poradzić?

e Włosy to prawdziwa ozdoba każdej kobiety. Jest tak jednak jedynie wtedy, gdy są zdrowe, mocne i gładkie. Niestety, nie każda z nas może cieszyć się takimi włosami. Codzienne zabiegi takie jak suszenie czy prostowanie włosów, suche powietrze w pomieszczeniach, promieniowanie słoneczne oraz wilgoć skutecznie naruszają strukturę naszych pasm, przez co stają się one coraz bardziej zniszczone. Na szczęście, w dzisiejszych czasach można poprawić ich wygląd i kondycję. Przedstawiamy zabiegi, które pomogą puszącym się i zniszczonym włosom. Niektóre z zabiegów pomogą również przy problemie jaki jest wypadanie włosów .

Mezoterapia HairCare

 

Mezoterapia HairCare znana jest jako skuteczna metoda walki z wypadaniem włosów. Warto jednak mieć świadomość, że nie jest to jej jedyne zastosowanie. Może nam bowiem pomóc wygładzić strukturę włosa oraz pomóc naszym pasmom w odzyskaniu witalności i zdrowego blasku. Dlatego też, jeśli puszące się włosy są Twoim problemem możesz zastanowić się nad skorzystaniem z tego zabiegu.
Na czym polega? Jest to nic innego jak zabieg polegający na wykonaniu serii nakłuć w obrębie skóry głowy. Podczas nich zostaje zaaplikowana specjalna mieszanka substancji takich jak sole mineralne, witaminy, leki przeciwzapalne oraz innych. Dzięki temu ma ona bardzo pozytywny wpływ zarówno na stan skóry głowy jak i na mieszki włosowe. Zastosowanie tej nowoczesnej terapii pozwala na odbudowę struktury włosa, przyspiesza jego wzrost oraz sprawia, że włosy odzyskują sprężystość i blask. Aby uzyskać maksymalne efekty zabieg warto powtórzyć około 5-6 razy. Zapomnij o problemie wypadania włosów.

 

DR CYJ Hair Filler – peptydowa terapia włosów

Peptydowa terapia włosów znana jako DR CYJ Hair Filler to rozwiązanie, dzięki któremu możemy zapomnieć o problemie zniszczonych, puszących się i przesuszonych włosów. Na czym polega ten innowacyjny zabieg? Już wyjaśniamy. To podawanie specjalnie opracowanego preparatu peptydowego za pomocą nakłuć śródskórnych. Dzięki temu do mieszków włosówych docierają substancje stymulujące ich pracę oraz odbudowujące strukturę włosa. Zabieg jest bezpieczny i praktycznie bezbolesny a efekty jakie przynosi są w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających pań. Włosy po kilku zabiegach DR CYJ są nie do poznania. Są bowiem zdecydowanie gęstsze, mocniejsze a przy tym bardziej lśniące i gładkie. Dodatkowo, zastosowanie tego nowoczesnego zabiegu pozwala zmniejszyć wypadanie włosów  .

wypadanie włosów

Keratynowe prostowanie włosów

 

Kolejnym, bardzo skutecznym sposobem na wygładzenie puszących się włosów jest keratynowe prostowanie. Zabieg ten polega na wprasowaniu we włosa kreatyny, która jak wiadomo jest ważnym budulcem naszych pasm. Dzięki niej możemy uzyskać efekt naprawdę gładkich i lśniących włosów, które dodatkowo są bardzo podatne na układanie. Efekt tego nowoczesnego i popularnego zabiegu utrzymuje się nawet przez kilka miesięcy. Nic więc dziwnego, że wiele pań, które mają dość walki z puszeniem się swoich włosów wybiera właśnie to rozwiązanie.

 

Sauna Micromist – idealny sposób na nawilżenie włosów

 

Bardzo często przyczyną puszenia się włosów jest ich przesuszenie. Jak można mu zaradzić? Rozwiązaniem, które warto wziąć pod uwagę jest nowoczesna sauna Micromist, którą również wykorzystujemy w naszym instytucie. Ciepła para wodna doskonale nawilża włosy sprawiając, że stają się one miękkie i gładkie. Co więcej, doskonale rozchyla łuski włosa, dzięki czemu stosowane przez nas preparaty wygładzające, odżywcze oraz regenerujące lepiej wchłaniają się w jego strukturę, co pozytywnie wpływa na efekty przeprowadzanych przez nas zabiegów. Zabieg zmniejsza wypadanie włosów .

 

Regeneracja z L’Oreal

 

L’Oreal to czołowy producent kosmetyków, który wykorzystuje najnowocześniejsze substancje i najskuteczniejsze ich proporcje. Nie od dziś preparaty tej firmy są doceniane za jakość i skuteczność działania. W naszym instytucie wykorzystujemy je do przeprowadzania zabiegu regeneracji włosów, który jest doskonałym rozwiązaniem problemu z puszącymi się włosami. Jak wygląda regeneracja z L’Oreal? Nasi doświadczeni pracownicy stosują wysokiej jakości produkty Pro Fiber od L’0real . Ich aktywne składniki wnikają w głąb włosa zapewniając zniewalającą miękkość i gładkość włosów. Dzięki nim pasma są doskonale odżywione, mocniejsze i nie puszą się. Co więcej, efekt utrzymuje się przez kilka tygodni.

Powyższe zabiegi pomogą Ci na wypadanie włosów .

 

 

 

Gelacet i Amocan – czyli wzmocnij włosy od wewnątrz

 

problem wypadania wlosow

Walka ze zniszczonymi, puszącymi się włosami to nie tylko zabiegi stosowane zewnętrznie, ale również pielęgnowanie włosów od środka. Pomocne w tym celu mogą okazać się nowoczesne suplementy takie jak Gelacet i Amocan. Co znajdziemy w ich składzie? Przede wszystkim niezwykle ważny dla wyglądu i kondycji włosów kolagen, który jak wiadomo jest ich podstawowym budulcem. Dzięki przyjmowaniu takich preparatów włosy mogą stać się silniejsze, zdrowsze oraz bardziej lśniące i gładkie. Kolagen jest bowiem dostarczany przez układ krwionośny do naszych mieszków włosowych i pomaga w odbudowie pasm. Przyjmowanie preparatu Gelacet jest całkowicie bezpieczne – nie musimy więc obawiać się o skutki takiej suplementacji.

 

Jak więc widać, puszące, zniszczone i przesuszone włosy nie muszą być problemem. Istnieje bowiem szereg zabiegów, które w bezpieczny a jednocześnie bardzo skuteczny sposób są w stanie poprawić ich wygląd.

 

Wróć do listy
Powrót