Salony kosmetyczne i kliniki medycyny estetycznej przeżywają dzisiaj istne oblężenie. Wszystko dlatego, że oferują nieinwazyjne, w pełni bezpieczne zabiegi pielęgnujące skórę i relaksujące duszę. Innowacyjne rozwiązania pozwalają nierzadko pozbyć się niedoskonałości, które do tej pory niekorzystnie wpływały na atrakcyjność zewnętrzną. A wszystko to bez konieczności poddawania się operacjom chirurgicznym, które wiązały się nie tylko z długą rekonwalescencją, ale też ryzykiem powikłań. Dzisiaj dostępne są zabiegi, które wykonywane regularnie najlepiej poprzez skorzystanie z całej ich serii, pozwalają osiągać naprawdę spektakularne efekty. Poznaj te, które cieszą się największą popularnością. 

Seria zabiegów endermologii

Z cellulitem boryka się nawet 90% kobiet na całym świecie. Okazuje się, że tzw. pomarańczowa skórka jest jednym z najczęściej wymienianych kompleksów. Niestety walka z tego typu niedoskonałością nie jest prosta. Przydatne są jednak skuteczne usługi kosmetyczne, które wykonywane seriami pozwalają osiągnąć naprawdę spektakularne rezultaty. 

Jednym z takich zabiegów jest endermologia, czyli masaż podciśnieniowy. To w pełni bezpieczny, nieinwazyjny, bezbolesny zabieg, który sprawdza się doskonale przy zastosowaniu na różne partie ciała. Nie wystarczy jednak jeden kilkunastominutowy masaż z podciśnieniem. Aby zobaczyć pierwsze efekty, warto wybrać się na taki zabieg kilka/ kilkanaście razy w jednodniowych odstępach czasu. Najlepsze rezultaty uzyskuje się po kilkunastu wizytach w salonie kosmetycznym. 

Efekt wyszczuplenia oraz ujędrnienia sylwetki i skóry w poszczególnych częściach ciała uzyskiwany jest poprzez masaż mechaniczny. Osoba, której jest on wykonywany, zakłada specjalny kombinezon, a sam masaż przebiega przy zastosowaniu głowicy z rolkami. Właśnie w ten sposób wytwarza się podciśnienie, które pobudza tkankę tłuszczową do spalania, a kolagen i elastynę do zwiększonej produkcji. 

seria zabiegów

Depilacja laserowa

Możesz zapomnieć o niechcianym owłosieniu. Skuteczne usługi kosmetyczne to przede wszystkim takie, dzięki którym zbędne włoski mogą zniknąć raz na zawsze. Mowa o depilacji laserowej, która jest dzisiaj jedyną metodą, która skutecznie niszczy cebulki  włosów, dzięki czemu te już więcej nie odrastają. 

Samo działanie lasera jest proste. Wiązki laserowego światła wnikają w głąb skóry i niszczą melaninę, czyli barwnik włosa. To dlatego z każdym kolejnym zabiegiem włosków jest coraz mniej, aż wreszcie znikają całkowicie. Ilość koniecznych zabiegów jest różna i wiele zależy od wybranej partii ciała, ale też struktury włosków. Seria zabiegów wynosi od 6 do nawet kilkunastu spotkań. Warto wiedzieć, że depilacja laserowa nie jest przyjemnym zabiegiem, natomiast “cierpienie” procentuje wymarzoną, gładką skórą. 

Usuwanie przebarwień

Przebarwienia powstają najczęściej w wyniku zmian trądzikowych, ale mogą być też wynikiem urazów mechanicznych albo zbytniej ekspozycji delikatnej skóry twarzy na słońce. W każdym z tych przypadków skuteczne usługi kosmetyczne pozwalają odzyskać idealny wygląd twarzy. Wykwalifikowana kadra pracująca w salonach urody dobierze je indywidualnie, patrząc na stan zaawansowania przebarwień, ich rodzaj, ale też typ cery. Najczęściej w celu usunięcia przebarwień stosuje się serie laseroterapii, mikrodermabrazji, peelingów medycznych .

Usuwanie tatuażu

Bardzo często tatuaż okazuje się niechcianą pamiątką z okresu młodości. Na szczęście dzisiaj można ją skutecznie usuwać. Chociaż należy wykonać co najmniej kilka zabiegów i nie należą one do najbardziej przyjemnych ani komfortowych, to nieudany malunek może z naszego ciała w znaczny sposób zniknąć. Najskuteczniejsza metodą jest laseroterapia – najnowsza generacja laserów Qswitch pozwala na usuwanie trwałych malunków ze skóry. Ilość koniecznych zabiegów jest kwestią indywidualną, niestety nie każdy tatuaż będzie kwalifikował się do usunięcia (trudność sprawiają zwłaszcza te  kolorowe). seria zabiegów z pewnością umożliwi całkowite pozbycie się malunku lub przygotuje (rozjaśni) tatuaż umożliwiając pokrycie go tzw. coverem.

seria zabiegówKriolipoliza

Słyszałaś o zamrażaniu tłuszczu? Właśnie na tym polega kriolipoliza, zabieg, który uznawany jest dzisiaj za nieinwazyjną liposukcję. Kriolipoliza najlepiej działa na niewielkich partiach ciała, takich jak uda, brzuch, ramiona. Najlepiej wykonać kilka zabiegów, ale o ich ilości i częstotliwości może decydować tylko specjalista. Co ważne, efekty zamrażania tłuszczu nie są widoczne od razu. Wydalanie obumarłych tkanek tłuszczowych następuje w ciągu kilku kolejnych miesięcy po każdym zabiegu. Oczywiście w trakcie odbywania serii zabiegów warto zadbać o swoją dietę oraz o poświęcenie czasu na sport – wszystkie wymienione elementy mają kluczowe znaczenie w walce ze zbędnymi kilogramami!

Seria zabiegów fali radiowej

Zabieg, który w przeciwieństwie do wyżej opisanej kriolipolizy – ma działanie rozgrzewające. Uznaje się, że zabiegi z wykorzystaniem fal radiowych pozwalają dzisiaj uzyskiwać efekty podobne do liftingu przy użyciu skalpela. Okazuje się, że wystarczy kilka zabiegów, by zredukować wiotką skórę np. brzucha, podwójny podbródek czy obwisłe policzki. Warto wiedzieć, że również inne skuteczne usługi kosmetyczne takie jak np. endermologia można łączyć z falami radiowymi w ramach walki z nadmierną tkanką tłuszczową.

 Rezerwacja 24h/7 – umów się na wizytę przy pomocy najnowszego formularza!