Starzejąca się, opadająca skóra wokół powiek, pogłębiające się zmarszczki i cienie wokół oczu… Jak zapobiec starzeniu się skóry wokół oczu? Przeczytaj o zabiegach dedykowanych delikatnej skórze tej okolicy twarzy. Poznaj najskuteczniejsze zabiegi na okolice oczu .

Zabiegi na okolice oczu , które pokochasz…

1. PLASMA IQ

Doskonałą alternatywą dla zabiegów chirurgicznych jest Plasma IQ. Kuracja ta jest nieoceniona przy tzn. wiotkości skóry oczu – opadające powieki oraz kurze stopki. Plasma IQ to jak na razie jedyna skuteczna metoda niwelująca niedoskonałości skóry twarzy bez użycia skalpela. Zabieg jest nieinwazyjny, a tym samym jest bezpieczny i bezbolesny. Kilkadziesiąt minut wystarczy, aby znacząco odmłodzić swój wygląd oraz spojrzenie. Efekt widoczny jest już po pierwszej wizycie.

zabiegi na okolice oczu

 

2. Mezoterapia igłowa LightEyes, RRS

Mezoterapia igłowa LightEyes polega na wstrzykiwaniu specjalnego koktajlu rewitalizującego w skład, którego oprócz kwasu hialuronowego wchodzą witaminy, heksapeptydy oraz kombinacje roślinne. Zabieg idealnie sprawdzi się przy usuwaniu cieni pod oczami, opuchlizny oraz zmarszczek. Dodatkowo poprawia on mikrokrążenie, a w efekcie elastyczność skóry. Już po pierwszej wizycie w salonie zaobserwować możemy zmniejszenie objętości płynów, gromadzonych wokół oczu. Mezoterapia igłowa – dowiedź się więcej

Zabiegi na okolice oczu pozwolą Ci zachować młody wygląd!

3. Redensity

Redensity to połączenie mezoterapii z techniką wypełniania. Zabieg ma za zadanie gruntownie odbudować i wzmocnić strukturę wokół oczu. Efekty widoczne są już po pierwszej wizycie, aczkolwiek cała kuracja winna składać się z serii 4 zabiegów. Dodatkowo Redensity niweluje delikatne zmarszczki w okolicach oczu.

4. Botox

Botox to najpopularniejsza metoda wygładzania zmarszczek mimicznych. Jeden zabieg trwa do kilkudziesięciu minut. Całość jest maksymalnie bezpieczna – pierwsze efekty widoczne są po kilku dniach od wizyty w salonie. Szacuje się, że Botox redukuje „kurze łapki” aż w 80 procentach. Zależnie od wielkości zmarszczek, na jeden mięsień przypada do pięciu zastrzyków. Uwaga! Jest to jeden z niewielu zabiegów w przypadku, którego istnieje cała seria przeciwwskazań!  Botox – dowiedź się więcej o zabiegu. Zabiegi na okolice oczu nie mogłyby się obyć bez naszej kolejnej propozycji…

zabiegi na okolice oczu

5. Karboksyterapia

Karboksyterapia to sprawdzony sposób na poprawę konturów oczu. Co więcej zabieg niweluje sińce oraz nieestetyczne worki. Cała kuracja znacząco zwiększa gęstość oraz napięcie skóry, a także wygładza zmarszczki sprawiając, że nasze spojrzenie staje się „pełne życia”. Karboksyterapia polega na wstrzykiwaniu śródskórnym bądź podskórnych odpowiednich dawek dwutlenku węgla. Sam zabieg jest wysoce skuteczny, aczkolwiek może powodować pewien dyskomfort – zwłaszcza w czasie wprowadzania gazu. W zależności od stanu skóry wokół oczy zaleca się około dziesięciu wizyt w Salonie Kosmetycznym. Skuteczne zabiegi na okolice oczu na pewno obejmują zabiegi karboksyterapii.

W zależności od tego, które defekty związane z oczami chcemy poprawić, na taki zabieg winniśmy się zdecydować. Niektóre mankamenty można zniwelować wybierając jedną metodę. Oczywiście każda kuracja posiada swoje przeciwwskazania. Na żadną z nich nie powinny decydować się kobiety w ciąży oraz karmiące piersią. Dodatkowo, warto wspomnieć, że wszystkie wymienione metody walki z „nieciekawym” spojrzeniem nie uniemożliwiają nam normalnego funkcjonowania po wizycie w gabinecie. Wręcz przeciwnie – po dokonaniu zabiegu można wrócić do codziennych obowiązków.

lifting-oczu

Umów się na wizytę w naszym salonie medycyny estetycznej i kosmetologii w Krakowie