Delikatna i bardzo wrażliwa skóra pod oczami, jako pierwsza potrafi zdradzić nasz prawdziwy wiek. Niewłaściwa pielęgnacja lub co gorsza jej brak, będą tylko uzewnętrzniać zmarszczki i pajączki w kącikach oczu. Czy można z tym walczyć? Na szczęście w kosmetologii i medycynie estetycznej mamy szereg zabiegów nieinwazyjnych i mało inwazyjnych, które już po kilku seriach poprawiają kondycję skóry, wizualnie ją odmładzając. Poznaj naszych faworytów. Usuwanie zmarszczek wokół oczu jest niezwykle skuteczne. 

Poddając się zabiegom, które mają na celu wizualne odmłodzenie delikatnej skóry pod oczami, liczy się także długotrwały efekt. Dlatego za każdym razem należy skonsultować ze specjalistą możliwe opcje i dobrać właściwy kierunek leczenia . Usuwanie zmarszczek wokół oczu nie musi być procesem skomplikowanym i długotrwałym. W wachlarzu zabiegów mamy do dyspozycji całkiem sporo możliwości – są one nieinwazyjne bądź mało inwazyjne. Osoby, które poddają się zabiegom, zauważają różnicę już po pierwszej serii, a kontynuacja pozwala na długotrwałe i jeszcze lepsze efekty.

usuwanie zmarszczek wokół oczu

Plazma IQ – bezbolesne i bezinwazyjne odmłodzenie spojrzenia! 

Zabiegi wykonywane plazmą IQ są bezinwazyjne i bezpieczne, a efekty widać już po pierwszym kontakcie z urządzeniem. Lifting okolicy oczu jest polecany zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Zaletą tej metody jest fakt, że po jej wykonaniu, nie trzeba rezygnować z życia codziennego, po zabiegu skóra może być delikatnie opuchnięta i podrażniona, ale zaczerwienie i rekonwalescencja jest nieporównywalnie szybsza od chirurgicznego liftingu powiek. Zabieg plasmy IW polega na wykonaniu mikro punktów na skórze za pomocą plazmy, którą generuje urządzenie Plasma IQ.

Kosmetolog lub lekarz przy użyciu specjalnego urządzenia wypuszcza wiązki plazmy w niewielkiej, kontrolowanej odległości, co skutkuje sublimacją naskórka bez jego uszkodzenia. Jakich efektów można się spodziewać? Skóra staje się sprężysta i odzyskuje elastyczność. Plazma IQ polecana jest praktycznie każdemu, kto szuka szybkiego, bezpiecznego i bezbolesnego sposobu na odmłodzenie skóry wokół oczu, a skuteczność tego zabiegu przekonuje coraz większe grono osób.

Mezoterapia igłowa LightEyes, RRS– odżywcze koktajle dla Twojej skóry

Kolejną metodą, która zapewnia świetne efekty – redukuje cienie pod oczami, opuchliznę i wygładza zmarszczki jest mezoterapia igłowa LightEyes. Należy ona do zabiegów, które działają przeciwstarzeniowo i regeneruje skórę poprzez wstrzykiwanie śródskórne koktajli odżywczych cienką igłą. Choć z pozoru może wydawać się bolesne, to w rzeczywistości tak nie jest. Kosmetolog stosuje kremy łagodzące przed rozpoczęciem kuracji.

Koktajle rewitalizujące, które poprawiają krążenie i elastyczność wokół oczu zawierają m.in. kwas hialuronowy, wyciąg z ruszczyka, jagód oraz rozmarynu, dawkę witaminy C, kofeinę oraz heksapeptydy. Takie połączenie gwarantuje świetne i widoczne efekty.

 

usuwanie zmarszczek wokół oczu

PLAZMA IQ źródło: http://plasmaiq.pl

Zabiegi Redensity – wysoka skuteczność, bez konieczności ciągłego powtarzania kuracji

Jeżeli szukamy zabiegu, który charakteryzuje się wysoką skutecznością i natychmiastowymi efektami, bez konieczności ciągłego powtarzania, warto zainteresować się metodą Redensity. Wygładzona skóra wokół oczu, spłycona dolina łez czy rozjaśnione cienie – brzmi interesująco, prawda? Na czym więc polega cały zabieg? Lekarz wstrzykuje preparat w newralgiczne obszary, w którym znajdziemy m.in. kwas hialuronowy. Jest on eliksirem młodości, aminokwasy, które wzmacniają włókna kolagenowe, szereg witamin i minerałów, które mają zapewnić trwałość zabiegu.

Zabiegi Redensity pomagają w uzyskaniu młodzieńczego, pełnego świetlistości wyglądu skóry wokół oczu. Skuteczność ocenia się nawet na kilkanaście miesięcy, dlatego kolejny raz spotkamy się dopiero po roku (jak nie później!).

Redensity II wypełnianie doliny łez źródło http://newderm.pl

usuwanie zmarszczek wokół oczu

Volift – odświeżenie skóry w prostych krokach i usuwanie zmarszczek wokół oczu

Volift to wypełniacz w postaci żelu na bazie kwasu hialuronowego, który stosowany jest w zabiegu mało inwazyjnym. Potrafi w szybkim czasie wygładzić zmarszczki i fałdy w okolicy oczu i powiek. Zaletą Volift jest uzyskanie naturalnych efektów po wstrzyknięciu wypełniaczy w miejsca, w których skóra straciła swoją elastyczność i powstały zmarszczki i niedoskonałości. Żel jest na tyle plastyczny, że wypełnia braki. Jest niczym płaszcz, wygładzając skórę i dodając jej „objętości”, która właśnie tworzy ten naturalny efekt.

Po zabiegu powstaje minimalny obrzęk, który na drugi dzień powinien być już niewidoczny, a same efekty utrzymują się przez długie miesiące. Technologia producenta wypełniacza pozwoliła również na redukcję szeregu działań niepożądanych, przy jeszcze lepszych rezultatach.

Inne metody, które pomogą w odmłodzeniu skóry

Jak widać usuwanie zmarszczek wokół oczu nie musi być procesem długotrwałym i inwazyjnym. Wszystkie wyżej wymienione metody, pozwalające na redukowanie zmarszczek i poprawę wyglądu i kondycji skóry to tylko ułamek możliwości medycyny estetycznej XXI wieku. W naszej ofercie można znaleźć jeszcze wiele innych, równie skutecznych zabiegów nawilżających (m.in. Skeyendor) czy ujędrniających, wypełniających (polecamy także karboksyterapię). Jednak przed umówieniem się na konkretną metodę, zalecamy wizytę i rozmowę z naszymi specjalistami. W redukowaniu zmarszczek i wypełnianiu wiotkiej skóry najważniejszy jest efekt. Efekt, który spełni oczekiwania, ale też będzie wyglądać naturalnie.

W zależności od problemów – czy jest to wiotka skóra, problem z głębokimi zmarszczkami. Doskonale sprawdza się na cienie i prześwitujące naczynka, polecany będzie inny zabieg. Dopiero badanie, właściwy wywiad i rozmowa pomoże dobrać najskuteczniejszą metodę w walce z upływającym czasem.