Podkreślone spojrzenie

Zabieg znacząco poprawi wygląd Twoich naturalnych rzęs na długi okres czasu. Specjalnie wyselekcjonowane preparaty optycznie wydłużą oraz podkręcą każdy włosek – dzięki czemu będziesz mogła cieszyć się “wachlarzem rzęs” a nikt nie domyśli się że są one efektem zabiegu kosmetycznego.

Uniwersalność

Z ondulacji może skorzystać nawet osoba z krótkimi rzęsami. Zestawy przeznaczone do liftingu posiadają wałeczki dostosowane do różnych długości włosków dzięki czemu zabieg jest uniwersalny (wyjątek stanowią bardzo krótkie rzęsy – które są w początkowej fazie wzrostu). Jeśli wahasz się czy Twoje rzęsy są odpowiedniej długości – możesz skorzystać z konsultacji z naszymi specjalistkami, które chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania.

Kompleksowość

Zabieg można dodatkowo uzupełnić o preparat który odżywi rzęsy oraz taki, który nada im ciemną barwę. W ten sposób otrzymamy kompleksową kurację która: podkręci, przyciemni oraz pogrubi włoski – jeden zabieg i aż trzy korzyści! Zalotka i mascara nie będą już Twoimi porannym niezbędnikiem dzięki czemu zyskasz więcej czasu na sen lub poranne przyjemności. To kolejne zalety liftingu rzęs.

zalety liftingu rzęs

 

Czas liftingu rzęs

Zabieg w zależności od stopnia jego złożoności oraz indywidualnej podatności włosków na preparat, trwa około 45 – 90 minut. Efekt podkręcenia utrzymuje się kilka tygodni, więc częstotliwość wykonywania kolejnych ondulacji nie jest uciążliwa, zwłaszcza dla osób zapracowanych.

 

Zalecenia po zabiegu

Szczególne zalecenia ograniczają się do zaledwie 24 godzin od zabiegu. W tym czasie należy unikać gorącej pary wodnej (sauna oraz długi gorący prysznic zniwelują efekty ondulacji), pocierania a nawet dotykania włosków. Przemywanie rzęs wodą czy środkami do demakijażu jest niewskazane – jakiekolwiek płyny wypłukają nakładane podczas zabiegu preparaty, które to aktywują i utrwalają się na włoskach właśnie w ciągu 24 godzin. Podczas snu nie należy układać twarzy przodem do poduszki, osoby które śpią w opasce na oczy powinny z niej chwilowo zrezygnować.

Alternatywa dla przedłużanych rzęs

Lifting rzęs jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chciałyby upiększyć swoje rzęsy bez konieczności ich przedłużania. Trwała ondulacja pozwala uzyskać bardzo naturalny rezultat bez efektu sztuczności. Zalety liftingu rzęsmają swoje odzwierciedlenie również w jego długotrwałości. Rozważając przedłużanie rzęs należy przygotować się na powtarzanie zabiegu co około 21 dni (rzęsy które odpadną należy uzupełnić by uniknąć widocznych przerzedzeń) – co wymaga poświęcenia każdorazowo około 90 minut.

zalety liftingu rzęs

 

Koszt liftingu rzęs

Ceny zabiegu ondulacji zaczynają się od 65 zł (do zabiegu podkręcania opcjonalnie można dodać koloryzację włosków oraz ich odżywienie). Biorąc pod uwagę ceny przedłużania rzęs lub stosowania kuracji popularnymi, ekskluzywnymi odżywkami które przynoszą efekty dopiero po miesiącach stosowania – cena  podkręcania w stosunku do jego błyskawicznych rezultatów jest bardzo korzystna.

Efekt finalny

Rezultaty zabiegu doceniły już kobiety na całym świecie. Klientki które raz skorzystały z kuracji – bardzo chętnie wracają po upływie kilku tygodni aby dokonać powtórki, zalety liftingu rzęs są potwierdzone. Uwaga, wspaniałe efekty uzależniają!