Odpowiednia oprawa twarzy stała się dla nas w ostatnich latach bardzo ważną kwestią i rośnie liczba klientek zainteresowanych tego typu zabiegami. Podkreślenie spojrzenia to jeden z kroków do tego, aby uwydatnić nasze atuty i stać się bardziej wyrazistą osobą. W tym zakresie należy wymienić przede wszystkim wszelkie czynności wykonywane w obrębie brwi i rzęs, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprawić, że nasze spojrzenie nabierze odpowiedniego charakteru, a twarz stanie się idealnym odwzorowaniem naszego „ja”. Zabiegi kosmetyczne, oprócz wpływu na nasz wygląd, mają za zadanie również ułatwić nam codzienne życie i skrócić czas przygotowania do wyjścia. A to niewątpliwy plus. Poznaj najlepsze zabiegi stylizacji brwi i rzęs.

Na początek skupimy się na tym, co jesteśmy w stanie zrobić, aby poprawić wygląd naszych rzęs.

Laminowanie rzęs 

Laminowanie to zabieg, który ma za zadanie przede wszystkim wzmocnić nasze rzęsy, a to wszystko za sprawą keratyny, której się do tego używa. Oprócz regeneracji otrzymujemy efekt wydłużenia, przyciemnienie, a także podkręcenie rzęs. Stają się one uniesione, a dzięki barwnikowi bardziej wyraziste. Aby podtrzymać uzyskany efekt, zaleca się powtarzać zabieg co około 6 tygodni.

Trwała

W przypadku trwałej, chodzi o odpowiednie podkręcenie i uniesienie rzęs przy pomocy wałków. Efekt, tak samo, jak w przypadku laminowania, utrzymuje się do 6 tygodni.

Henna rzęs

Nałożenie henny na rzęsy ma za zadanie nadać im koloru, dzięki czemu staną się bardziej wyraziste. Przyciemnienie sprawi, że spojrzenie bardziej się uwydatni i będziemy cieszyć się nim do miesiąca.

Jak podkreślić swoje spojrzenie Zabiegi stylizacji brwi i rzęs, które cię zainteresują

Przedłużanie rzęs

Jest to bardzo popularny zabieg, dzięki któremu możemy zarówno wydłużyć rzęsy, ale też odpowiednio je zagęścić. Istnieją różne metody, wszystko zależy od tego, jaki efekt nas interesuje. Możemy uzyskać rzęsy 2D, 3D, ale popularne są również metody Hollywood Effect oraz Russian Volume. Zabieg ten należy powtarzać co 2-3 tygodnie.

Oprócz podkreślenia rzęs warto zadbać także o brwi, dzięki czemu nasze spojrzenie zostanie jeszcze bardziej podkreślone i wyraziste. Kompleksowe podejście do tematu wpłynie na ostateczny efekt wizualny, a brwi stanowią bardzo ważny element naszej twarzy, dlatego warto skupić się także na ich.

Regulacja i wosk

Główną rolę podczas dbania o wygląd brwi pełni ich regulacja. Należy nadać im odpowiedni kształt, który nie będzie kłócił się z budową naszej twarzy. Dobry specjalista będzie wiedział, jak podejść do tematu i stworzyć doskonałą ramę. Regulacji dokonuje się standardowo – pęsetą, ale można wykorzystać do tego również wosk, co wpłynie na znaczne osłabienie odrastających włosków.

Laminowanie brwi

Kolejnym zabiegiem jest laminowanie brwi. Jak zostało już wspomniane, używa się przy tym keratyny, która ma działanie pielęgnacyjne i odżywiające. Brwi po zabiegu stają się bardziej podatne na ułożenie, są wyraźniejsze i pogrubione. Keratyna nadaje im również niesamowitego blasku, co pozytywnie wpływa na całościowy wygląd twarzy.

Jak podkreślić swoje spojrzenie Zabiegi stylizacji brwi i rzęs, które cię zainteresują

Henna pudrowa brwi

Warto zadbać również o kolor naszych brwi i go uwydatnić. Tutaj polecamy zastosowanie henny pudrowej, której skład oparty jest o naturalne składniki, dzięki czemu ma ona również właściwości odżywcze. Ważnym jest, aby umiejętnie dobrać kolor henny, który będzie odpowiadał naszemu naturalnemu odcieniowi.

Makijaż permanentny brwi i rzęs

Dla tych osób, które chcą uzyskać długotrwały efekt idealną propozycją będzie makijaż permanentny. Można go wykonywać zarówno na brwiach, jak i na rzęsach. Charakteryzuje się niesamowitą trwałością, dzięki czemu możemy zaoszczędzić mnóstwo czasu. Oczywiście, ostateczny wygląd zależy od Waszych osobistych preferencji. Taki makijaż może być bardzo wyrazisty, ale istnieją różne techniki jego wykonania, a niektóre z nich gwarantują stonowany efekt końcowy. Warto przedstawić swoją wizję osobie, która ten makijaż będzie wykonywać.

Wybór odpowiedniego salonu kosmetycznego

Nie bójcie się eksperymentować w kwestii własnego wyglądu, ale bądźcie uważne. Jeżeli nie jesteście przekonane do długotrwałego efektu, zawsze możecie wybrać inne zabiegi, które są mniej trwałe, dzięki czemu brwi i rzęsy szybciej wrócą do pierwotnego stanu. Pamiętajcie jednak, że wybór odpowiednich specjalistów, którzy wykonają Wam zabiegi jest bardzo ważny. Często w Internecie możemy natknąć się na marne efekty, które, zamiast dodać nam urody, wręcz oszpecają. Ogromne znaczenie może mieć to, aby w salonie kosmetycznym zawsze indywidualnie podchodzić do klientów i nie działać szablonowo. Osoba wykonująca zabieg powinna brzmieć wiarygodnie i odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania, ale też poinformować, jak należy postępować po wyjściu z salonu, aby utrzymać efekt. Warto zapoznać się również z portfolio tej osoby, gdyż już na tym etapie jesteśmy w stanie stwierdzić, czy dostaniemy od niej to, czego oczekujemy.

W naszym salonie J’adore czekają na Was najlepsi specjaliści, którym możecie zaufać. Stale się rozwijamy, aby oferowane przez nas usługi odpowiadały oczekiwaniom klientów. Pamiętajcie, że możecie na nas liczyć zarówno w kwestii profesjonalnego wykonania zabiegów, jak i porady. Czekamy na Was w Warszawie i Krakowie. Zapraszamy.