Patrzysz w lustro i widzisz oznaki upływającego czasu…Opadające powieki czy sińce pod oczami – to zmora wielu kobiet. Jednak czy wiesz, że w łatwy i prosty sposób możesz pozbyć się tego problemu? I nie jest tu wcale konieczna interwencja chirurga plastycznego. Nie wierzysz? Uwierz! To naprawdę możliwe i w zasięgu Twojej ręki! By zagęścić skórę i podnieść powieki można z powodzeniem zastosować plasmę IQ.

Zabieg ten polega na wykonaniu kilku niewielkich punktów na skórze powiek, poprzez które wprowadza się plasmę z urządzenia Plasma IQ. Efekt zabiegu jest widoczny  już po kilku dniach. Zabieg jest też całkowicie bezpieczny i nie wyklucza z codziennych aktywności. Dla długotrwałego efektu należy go powtórzyć 1-4 razy co 4-6 tygodni. W naszym salonie wiele klientek już skorzystało z tej popularnej metody i są bardzo zadowolone z efektów.

Inna ciesząca się popularnością i dostępna metoda z wykorzystaniem plasmy to Plexr – kolejna alternatywa dla chirurgii plastycznej w zakresie zabiegów na opadające powieki.

Jest to jedna z najnowocześniejszych nieinwazyjnych metod likwidujących problem opadających powiek, głównie poprzez uzyskanie efektu zagęszczonej skóry. Polega ona na wytworzeniu plasmy i zastosowaniu jej miejscowo z pomocą wysokiej temperatury w obszarze, nad którym chcemy popracować. Efektem jest przede wszystkim zmniejszenie wiotkości skóry, a już w tydzień po zabiegu widoczne są pierwsze spektakularne jego efekty.  Aby utrzymać ten efekt zabieg najlepiej powtórzyć kilka razy (1-4) w odstępie kilku tygodni.

Wciąż niegasnącym uznaniem cieszą się zabiegi z użyciem lasera. Jeden  z nich to laser frakcyjny nieablacyjny Emerge  polecany do usuwania i redukcji niedoskonałości skóry oraz trwałej poprawy jej jędrności oraz ogólnie efektu odmłodzenia. Laser generuje wiązki, które uszkadzają wskazane obszary skóry w sposób kontrolowany. Następnie w procesie gojenia się  te uszkodzone przez laser komórki zastępowane są przez nowe, wskutek czego skóra zyskuje młody i świeży wygląd. Pierwsze efekty po zabiegu widoczne są po 4 tygodniach, natomiast ostateczne efekty widać po okresie 6 – 12 miesięcy.

opadające powieki

Na okolice oka (ale już nie na same powieki) można wykonać szereg innych rewelacyjnych zabiegów.

Dobierane są na podstawie naszych indywidualnych potrzeb. W zależności od kondycji skóry wokół oczu i oczekiwań możemy dokonać wyboru. Wszystkie są bardzo popularne i lubiane przez kobiety. Mezoterapia doskonale likwiduje worki pod oczami, drobne zmarszczki, cienie i obrzęki, które spędzają sen z powiek wielu kobiet. Jest to metoda niezwykle skuteczna i mało inwazyjna- polega na ostrzykiwaniu cieniutką igłą skóry pod oczami – przez mikro nakłucia wprowadza się  koktajl rewitalizujący. W efekcie niedoskonałości znikają a skóra staje się bardziej elastyczna. By pozbyć  się tzw. doliny łez czy zmarszczek wokół oczu, bruzd, poleca się wypełnienie tego miejsca botoksem (toksyną botulinową).

Polega on także na ostrzykiwaniu poprzez wprowadzenie pod skórę preparatu, który blokuje wybiórczo receptory w mięśniach wskutek czego mamy efekt wypełnienia wskazanych miejsc i ich „wyprasowania”. Pełen efekt jest widoczny po około 4 tygodniach od zabiegu, a efekty utrzymują się od 6 do nawet 12 miesięcy. Podobne właściwości wykazuje zastosowanie kwasu hialuronowego pod oczy. Jest on wskazany do likwidacji cieni pod oczami i poprawy jej elastyczności. Jego działanie polega na zatrzymaniu wody w skórze przez co wygląda ona znacznie młodziej. Substancja ta jest też bardzo bezpieczna, gdyż występuje naturalnie w naszej skórze i jest w pełni akceptowana przez ludzki  organizm. Wstrzyknięty pod skórę kwas hialuronowy działa też rewelacyjnie na dolinę łez, wypełniając skórę  od wewnątrz i zmniejszając w ten sposób widoczne wcześniej zagłębienie.

Efekty widać bardzo szybko a utrzymują się one  do pół roku po zabiegu.

Podsumowując mamy naprawdę spory wybór walki z naszymi niedoskonałościami. Które wybierzemy w dużej mierze zależy od naszego problemu, osobistych preferencji, rad i wskazań kosmetologa oraz pewnie po trochu od naszego budżetu. Jednak o to ostatnie nie ma co się martwić zabiegi są w tej chwili dostępne na każdą kieszeń. Nie warto czekać i zwlekać z decyzją o odwiedzinach w gabinecie kosmetycznym. Opadające powieki to problem, z którym warto rozpocząć walkę jak tylko zobaczymy pierwsze problemy z tą strefą.

Defekty wokół oka naprawdę z pomocą wybranej metody da się zlikwidować bardzo wyraźnie z bardzo dobrymi i utrzymującymi się efektami. Jest to też alternatywa dla osób, które boją się lub nie chcą interwencji chirurga – bez skalpela tez można wiele zdziałać z nieprawdopodobnymi efektami. Wiemy to z własnej praktyki w naszym gabinecie, ponieważ oferujemy pełen wachlarz wymienionych tu zabiegów.

opadające powieki

Podczas konsultacji doradzimy i dobierzemy najlepszy zabieg indywidualnie dla każdej kobiety. Oko- to tak mało zdawałoby się, a jak odmienia spojrzenie i twarz!
Młodsze spojrzenie to młodsza Ty. Przecież oczy są zwierciadłem duszy. Zatem niech będą młode jak najdłużej.

Umów bezpłatną konsultację w naszym salonie urody w centrum Warszawy i dowiedz się więcej o tych zabiegach. Opadające powieki nie muszą być już problemem!