.Usuwanie obrzęków twarzy i poprawa napięcia? Poznaj Endermolift!

Masaż endermologiczny, czyli podciśnieniowy masaż oddziaływający na tkankę łączną skóry, został stworzony przez Endermologie Visage prawie 10 lat temu i od tego czasu przeszedł kilka zmian. Zaawansowana technologia LPG to nie tylko efekt postępu technologicznego tych urządzeń, ale także zmian w protokole leczenia. Zmiany te są bezpośrednio powiązane z wynikami badań naukowych i klinicznych prowadzonych na całym świecie. Badania potwierdzają skuteczność masażu. Powoduje on napinanie i restrukturyzację tkanki twarzy i dekoltu. Sprawdź zabiegi, które spowodują usuwanie obrzęków poprawę napięcia skóry!

Sekret endermologii 

Technologia LPG pozwala na wykonanie zabiegów na różnym poziomie tkanki, pobudzając w nich proces mikrocyrkulacji: w naskórku i skórze właściwej oraz w tkance podskórnej. Dzięki specjalnie dostosowanej głowicy uzyskujemy podwójny wymiar działania i stymulacji. Działamy na zmiennej głębokości zassania i uderzeniach skoncentrowanych na komórkach docelowych. Uzyskujemy pobudzenie mikrokrążenia, pobudzenie powierzchniowe i głębokie fibroblastów, a także pobudzenie układu limfatycznego. Przy użyciu głowicy możemy poddać zabiegowi takie okolice jak: twarz, szyja, dekolt, biust, oczy, usta oraz dłonie.

 

Efektem zabiegu jest szereg korzyści. Wśród tych zauważalnych najszybciej wyróżnia się rozświetlenie, wygładzenie, poprawienie elastyczności oraz ujędrnienie. Ponadto badania wykazały zwiększenie o 80% naturalnego kwasu hialuronowego i zwiększenie o 46% naturalnej elastyny. Z biegiem czasu skóra traci elastyczność i jędrność. Aby zwalczyć zwiotczenie skóry, konieczne jest zwiększenie produkcji kolagenu i elastyny, nadając twarzy zdrowy i naturalny blask, dlatego ten zabieg jest idealnym rozwiązaniem.

Z jakimi problemami ENDERMOLIFT radzi sobie najlepiej?

Delikatne oczyszczenie skóry z nadmiaru płynów lub toksyn jest idealnym rozwiązaniem dla przywrócenia gładkiej, harmonijnie wyglądającej twarzy, eliminując podkrążone oczy, oznaki zmęczenia lub opuchlizny wokół oczu. Oprócz tego warto pamiętać, że nawilżenie skóry jest bardzo ważne, ale nie wystarczy, aby pozbyć się zmarszczek. Endermolift wypełnia linie i bruzdy od wewnątrz, zapewniając naturalne piękno i wyrazistość twarzy. Wygładź zmarszczki mimiczne lub popraw kontur twarzy eliminując problem opadających policzków lub podwójny podbródek. Endermolift to ekskluzywny zabieg oparty na opatentowanej technice, która idealnie podoła takim zadaniom. Zapewni usunięcie obrzęków i  poprawę napięcia skóry.


Ile zabiegów jest potrzebne? 

Efekty zobaczysz już po pierwszym razie, natomiast z każdą kolejną sesją zauważalna będzie jeszcze większa poprawa, w tym wypełnienie zmarszczek i ponowne zdefiniowanie konturów. Oprócz tego możesz liczyć na natychmiastowe wyniki takie jak: zdrowa, promienna cera i naturalny efekt liftingu. Warto porozmawiać z osobą, która będzie wykonywać zabieg- po poddaniu się zalecanej ilości zabiegów możesz spodziewać się napewno długotrwałych efektów. 

usuwanie obrzęków poprawa napięcia


Endermolift to masaż, który z powodzeniem stosuje się w formie jednokrotnego zabiegu jak i w serii zabiegów. Jest on polecany także jako dodatek do innych wielu terapii takich
jak np. karboksyterapia. Aby uzyskać szybsze rezultaty, sesje można zaplanować kilka razy w tygodniu na początku programu (fibroblast może być stale stymulowany). Potem wystarczy jedna sesja miesięcznie, a odmłodzenie skóry będzie trwało przez cały rok!
Dodatkowo zabieg jest bardzo przyjemny, więc możesz potraktować go jako chwilę na relaks pomiędzy obowiązkami. Ustawienia są dostosowywane w zależności od wrażliwości skóry. Już po kilku pierwszych minutach można poczuć „przebudzenie komórkowe” i przyspieszenie krążenia krwi. Skóra staje się ponownie dotleniona i nastaje dobre samopoczucie.


Masaż Kobido- alternatywa dla zabiegów medycyny estetycznej? 

Wśród modnych w tej chwili masaży Kobido jest absolutnym hitem. Jest to starożytna technika, która obiecuje naturalny lifting skóry twarzy. Jego nazwa mówi wiele o samym jego pochodzeniu. W języku japońskim Kobido oznacza „stary sposób na piękno”. Zabieg poprzez swoją złożoność i intensywność technik działa na głębokich warstwach naszej skóry i mięśni. Coraz więcej salonów dodaje ten masaż do swojej listy oferowanych usług. Warto zaznaczyć, że autentyczny masaż kobido jest w rzeczywistości praktykowany przez bardzo niewielu terapeutów na świecie.

usuwanie obrzęków poprawa napięcia

Wśród metod zapożyczonych bezpośrednio ze sztuki kobido są: nałożenie mokrego i rozgrzanego ręcznika na twarz w celu otwarcia porów. Powoduje to złuszczanie skóry w celu zwiększenia efektu zastosowanego podczas zabiegu kremu nawilżającego oraz następstwo uciskania, wibracji i stukania w całą twarz (najpierw z jednej strony, potem z drugiej). Zabieg rozpoczyna się zazwyczaj poprzez delikatne ruchy pozwalające na zrelaksowanie mięśni, których napięcie może przeszkadza w kolejnych etapach. Po skończeniu całego masażu skóra jest zauważalnie jędrniejsza i gładsza. Kobido jest często nazywany jako ,,niechirurgiczny lifting twarzy”. Efekt poprawy napięcia skóry jest widoczny gołym okiem! Dodatkowo oprócz zmian w naszym wyglądzie, masaż przynosi także wiele korzyści zdrowotnych dla naszego organizmu. Są to zniwelowanie napięcia, zmniejszenie bruksizmu,  załagodzenie problemów z układem pokarmowym oraz poprawa wzroku.

Oczywiście, aby masaże przynosiły oczekiwane efekty potrzebne są do tego osoby, które są przeszkolone i mają dużą wiedzę w tych tematach.

O przyjemną atmosferę podczas zabiegów, która jednocześnie połączona jest z pełnym profesjonalizmem dbają w szczególności salony J’adore Instytut w Krakowie oraz Warszawie

Rezerwacja zabiegów 24/7