Wybierz miasto:

Elektrostymulacja w Warszawie – gimnastyka bez wysiłku!

Elektrostymulacja w Warszawie – gimnastyka bez wysiłku!
Zabieg elektrostymulacji przeznaczony jest dla każdej osoby, która pragnie ostatecznie zawalczyć z nadprogramowymi kilogramami i tkanką tłuszczową. Procedura zabiegu polega na pobudzeniu mięśni do wzmożonej  pracy z pomocą mikroprądów, które oddziałują na nasz organizm poprzez elektrody, które są umieszczane na poszczególne partie ciała objęte zabiegiem. Urządzenie przeznaczone do zabiegu elektrostymulacji przesyła impulsy elektryczne, które prowadzą do powstania skurczu mięśnia identycznie jak w przypadku  generowanych podczas treningu na siłowni. Podstawowym efektem zabiegu elektrostymulacji jest rozbudowa tkanki mięśniowe, która modeluje  naszą sylwetkę. W komfortowy sposób otrzymujemy  efekty zbliżone z długotrwałym treningiem na siłowni!

Cena zabiegu elektrostymulacji w Warszawie: od 80 

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
  Pokaż klauzule informacyjną

  Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
  • Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
  • Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
  • Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

  Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
  • Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
  • Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

  captcha

  EFEKTY ELEKTROSTYMULACJI
  Przeciwwskazania do zabiegu elektrostymulacji
  Cennik zabiegów elektrostymulacji w Warszawie

  EFEKTY ELEKTROSTYMULACJI EFEKTY ELEKTROSTYMULACJI

  • wzmocnienie i wyrzeźbienie masy mięśniowej
  • niwelowanie tkanki tłuszczowej, rozbudowa mięśni,
  • pomoc w obniżeniu wagi ciała,
  • redukcja cellulitu i poprawa jędrności, kolorytu i napięcia skóry,
  • poprawa ukrwienia, odżywienia i dotlenienia skóry.
  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Przeciwwskazania do zabiegu elektrostymulacji Przeciwwskazania do zabiegu elektrostymulacji

  • rozrusznik serca i metalowe implanty
  • wkładka domaciczna – przy zabiegach na brzuch
  • epilepsja
  • żylaki – przy zabiegach na nogi,
  • niedawno przebyty zabieg chirurgiczny,
  • ciąża.
  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Cennik zabiegów elektrostymulacji w Warszawie Cennik zabiegów elektrostymulacji w Warszawie

  Obszar 1 zabieg 5 zabiegów 10 zabiegów
  Brzuch+uda+pośladki  80zł / 30 min  350,00 zł 600,00 zł
  Brzuch+uda+pośladki z serum antycellulitowym 100,00 zł 450,00 zł 800,00 zł
  * kupując serię 10 zabiegów elektrostymulacji dwa zabiegi endodermo masażu gratis !
  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Specjaliści J’ADORE INSTYTUT

  Zobacz
  inne zabiegi

  J’adore world

  Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Warszawy Studio urody J`adore Instytut został stworzony z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Warszawie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery. Poznaj nasz salon kosmetyczny Warszawa . Umów wizytę 

  Salon kosmetyczny warszawa - Kosmetyczka Warszawa - Klinika Medycyny estetycznej Warszawa - Gabinet Kosmetyczny Warszawa Wola - depilacja laserowa warszawa - medycyna estetyczna warszawa

  Sprawdź