Wybierz miasto:

BODY WRAPPING WARSZAWA

BODY WRAPPING WARSZAWA
Body Wrapping. Wspomagający zabieg o działaniu wyszczuplająco- modelującym. Body Wrapping poprawia elastyczność i jędrność skóry, regularnie wykonywany redukuje cellulit- sprawiając iż skóra jest odświeżona i gładka. Procedura polega na aplikacji na skórę odpowiednio  dobranego skoncentrowanego preparatu o działaniu modelującym sylwetkę,  a później nawinięciu ciała specjalistyczną folią. Body wrapping doskonale sprawdza się na obszarach ud, pośladków oraz brzucha.  Zabieg gwarantuje efekt gładszej, elastyczniejszej skóry. Zabieg zaleca wykonać się w serii oraz w połączeniu z innymi zabiegami wyszczuplającymi. 

Cena zabiegu: od 45

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
  Pokaż klauzule informacyjną

  Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
  • Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
  • Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
  • Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

  Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
  • Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
  • Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

  captcha

  EFEKTY BODY WRAPPINGU
  Body wrapping – przeciwskazania:
  Cennik zabiegów

  EFEKTY BODY WRAPPINGU EFEKTY BODY WRAPPINGU

  Rezultatem serii zabiegów Body Wrappingu jest zmniejszenie obwodu ciała oraz jego wymodelowanie. Dodatkowo dochodzi do wygładzenia i dotlenienia skóry i redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej.

  Skóra jest napięta, oczyszczona z toksyn, cellulit i obrzęki zniwelowane. Zabieg wspomaga procesy odchudzania.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Body wrapping – przeciwskazania: Body wrapping – przeciwskazania:

  • Ciąża
  • Żylaki, problemy skórne, naczynka i skóra delikatna
  • przebyte niedawno operacje
  • zatory naczyniowe, problemy sercowe
  • ostre infekcje (np. grypa)
  • wysokie ciśnienie krwi
  • choroby nerek
  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Cennik zabiegów Cennik zabiegów

  BODY WRAPPING Dibi – ZABIEGI WYSZCZUPLAJĄCE SPA
  Shape Perfection – wyszczuplanie 240zł/90min
  Tonic Perfection – modelowanie sylwetki 240zł/90min

  Body Wrapping do zabiegu -70 zł

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Specjaliści J’ADORE INSTYTUT

  Zobacz
  inne zabiegi

  J’adore world

  https://jadoreinstytut.com/blackweek/Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Warszawy Studio urody J`adore Instytut został stworzony z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Warszawie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery. Poznaj nasz salon kosmetyczny Warszawa . Umów wizytę 

  Salon kosmetyczny warszawa - Kosmetyczka Warszawa - Klinika Medycyny estetycznej Warszawa - Gabinet Kosmetyczny Warszawa Wola - depilacja laserowa warszawa - medycyna estetyczna warszawa

  Sprawdź