Wybierz miasto:

AQUALYX LIPOSUKCJA BEZ SKALPELA WARSZAWA

AQUALYX LIPOSUKCJA BEZ SKALPELA WARSZAWA
AQUALYX to jeden z najskuteczniejszych zabiegów w zakresie redukcji nadmiernej tkanki tłuszczowej – doskonała alternatywa dla liposukcji bez skalpela. Zabieg pozwala szybko i bezboleśnie pozbyć się tłuszczu z brzucha oraz bioder. AQUALYX jest efektem wieloletniej pracy światowej klasy naukowców, w tym profesora Motolese. Wykorzystywany przy zabiegu preparat działa w oparciu o całkowicie nową technikę iniekcyjną – Intralipoterapię. Nieinwazyjny zabieg charakteryzuje się niską urazowością dla organizmu – znacznie łagodniejszy, aniżeli znana nam liposukcja nie wyłącza pacjenta z codziennego funkcjonowania. Wprowadzony w zakres medycyny estetycznej w 2007 roku AQUALYX cieszy się niesłabnącą popularnością celebrytów i gwiazd światowego formatu. Szybki i bezbolesny pozwala szybko osiągnąć wymarzone kształty.  

Cena zabiegu:  od 350

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
  Pokaż klauzule informacyjną

  Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
  • Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
  • Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
  • Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

  Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
  • Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
  • Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

  captcha

  JAK WYGLĄDA ZABIEG AQUALYX W NASZYM SALONIE W WARSZAWIE?
  Dla kogo?
  Wskazania do zabiegu
  Przeciwwskazania
  Rejony zabiegowe AQUALYX – liposukcji bez skalpela:
  Jak się przygotować do zabiegu Aqualyx?
  Najczęstsze pytania
  Galeria
  Cena zabiegu:

  JAK WYGLĄDA ZABIEG AQUALYX W NASZYM SALONIE W WARSZAWIE? JAK WYGLĄDA ZABIEG AQUALYX W NASZYM SALONIE W WARSZAWIE?

  Zabieg AQUALYX jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia i życia. Przed wizytą w naszym Instytucie pacjent nie musi się specjalnie przygotowywać. Bezpośrednio przed iniekcją klient zmuszony jest poddać się badaniu lekarskiemu. Specjalista naszego Salonu przeprowadza z pacjentem wywiad dotyczący ewentualnych przeciwskazań, a także przebytych chorób, a następnie wykonuje niezbędne pomiary antropometryczne. Po sporządzeniu dokumentacji fotograficznej i wyraźnym ustaleniu okolic liposukcji bez skalpela, pacjent kierowany jest na zabieg. Sam zabieg AQUALIX – liposukcja bez skalpela – sprowadza się do iniekcji podskórnej specjalnego preparatu. Lekarz wstrzykuje mieszankę bezpośrednio do tkanki tłuszczowej. Całość odbywa się z użyciem znieczulenia miejscowego – maść EMLA – i nie trwa dłużej niż trzydzieści minut. Po wyjściu z gabinetu pacjent może wrócić do codziennych czynności bez obaw o ewentualne skutki uboczne. W miejscu iniekcji może odczuwać jednak lekkie swędzenie bądź pieczenie.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Dla kogo? Dla kogo?

  Zabieg AQUALYX przeznaczony jest dla pacjentów – niezależnie od płci czy wieku – którzy nie są zadowoleni ze swojej wagi. Doskonale sprawdzi się w przypadku osób z lekką nadwagą bądź miejscowym nagromadzeniem tłuszczu. Na liposukcję bez skalpela powinny zdecydować się panie, które mają problem z miejscowym otłuszczeniem bioder, bryczesów, wewnętrznej strony kolan. Zabieg AQUALYX jest niezastąpiony, jeśli chodzi o redukcję tkanki tłuszczowej, której nie sposób pozbyć się odpowiednią dietą czy ćwiczeniami. Dodatkowo, zabieg dostępny w Instytucie J’adore może bezpośrednio wspomagać kuracje odchudzające. Nadmienić należy, że sam AQUALYX nie jest preparatem odchudzającym – jedynie wspomaga modelowania sylwetki i redukcję nieestetycznie nagromadzonej tkanki tłuszczowej.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Wskazania do zabiegu Wskazania do zabiegu

  AQUALYX to pewny, bezpieczny i wysoce skuteczny zabieg dedykowany zarówno kobietom jak i mężczyznom. Wśród wskazań do jego wykonania nie sposób nie wymienić lekkiej nadwagi i nieestetycznie osadzonej tkanki tłuszczowej. Liposukcja bez skalpela doskonale sprawdzi się w przypadku nadmiernie otłuszczonego brzucha, bioder, okolic pośladków oraz ud. Na zabieg powinni zdecydować się wszyscy Ci, którzy borykają się z lekką nadwagą, a jednocześnie nie są w stanie osiągnąć pożądanego wyglądu za sprawą diety i wysiłku fizycznego. Wskazaniem do zabiegu jest również podwójny podbródek, zaś w przypadku panów otłuszczenie na klatce piersiowej.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Przeciwwskazania Przeciwwskazania

  Zabieg AQUALYX jest nie tylko wysoce skuteczny, ale również całkowicie bezpieczny. Przeciwskazaniami do jego wykonania są choroby przewlekłe, w tym ostre choroby wątroby oraz nerek, cukrzyca, choroby krwi prowadzące do nadmiernego krwawienia, a także choroby tarczycy. AQUALYX nie może być wykonywany w momencie stosowania przez pacjentów leków rozrzedzających krew. Stanowczo zabrania się wykonywania liposukcji bez skalpela u kobiet ciężarnych oraz matek karmiących piersią.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Rejony zabiegowe AQUALYX – liposukcji bez skalpela: Rejony zabiegowe AQUALYX – liposukcji bez skalpela:

   • Ręce – okolice tricepsu;
   • Plecy – fałdy zlokalizowane poniżej żeber;
   • Brzuch;
   • Biodra;
   • Pośladki;
   • Nogi – wewnętrzna strona ud, wewnętrzna strona kolan, tzn. „bryczesy”;
   • Twarz – podwójny podbródek;
   • Pseudoginekomastia (u mężczyzn);
   • Tłuszczaki;
   • Bawoli karczek (występujący po terapii antyretrowirusowej).
  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Jak się przygotować do zabiegu Aqualyx? Jak się przygotować do zabiegu Aqualyx?

  Zabieg AQUALYX nie wymaga wcześniejszego przygotowania się. Wszystkie szczegóły dotyczące iniekcji zostaną ustalone z pacjentem w czasie poprzedzającej zabieg wizyty lekarskiej. Obowiązkiem lekarza jest przeprowadzić z klientem wywiad dotyczący ewentualnych skutków ubocznych, przeciwskazań do zabiegu, a także aktualnych i przebytych chorób. Po krótkim wywiadzie medycznym specjalista Instytutu J’adore wykonuje na pacjencie odpowiednie pomiary antropometryczne oraz sporządza dokumentację fotograficzną. Finalnie lekarz wraz z pacjentem wyznaczają szczegółowe miejsce zabiegu. Po wykonaniu wszystkich czynności lekarskich następuje około trzydziestominutowy zabieg – iniekcja we wskazanym miejscu.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Najczęstsze pytania Najczęstsze pytania

  1. Jakie objawy niepożądane mogą wystąpić po zabiegu AQUALYX?

  Chociaż po zabiegu można wrócić do codziennych czynności, możliwe jest wystąpienie krótkotrwałych skutków ubocznych. Bezpośrednio po wizycie w naszym Instytucie miejsce iniekcji może być zaczerwienione i spuchnięte – obrzęk znika do kilku dni po zabiegu. Dodatkowo, pacjent może odczuwać swędzenie, pieczenie oraz tkliwość danej partii ciała. Jest to normalna reakcja organizmu świadcząca o skuteczności zastosowanego preparatu.

  1. Czy AQUALYX jest bezpieczny dla zdrowia i życia?

  Mimo że zabieg AQUALYX jest stosunkowo nowy, posiada blisko dziesięcioletnie, udokumentowane efekty kliniczne w zakresie skuteczności i bezpieczeństwa. Zarówno wywiad jak i iniekcja przeprowadzane są przez doświadczonego lekarza – specjalistę Instytutu J’adore posiadającego niezbędne kwalifikacje i odpowiednie, specjalistyczne przeszkolenie.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Galeria Galeria

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Cena zabiegu: Cena zabiegu:

  Aqualyx, Dermastabilon, Dermaheal LL od 350 zł (w zależności od ilości zużytego preparatu)

  *Cena ustalana indywidualnie – w zależności od ilości wykorzystanego preparatu, średnio na zabieg w okolice ud lub pośladków przeznacza się od 2 do 4 ampułek

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Specjaliści J’ADORE INSTYTUT

  Zobacz
  inne zabiegi

  J’adore world

  Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Warszawy Studio urody J`adore Instytut został stworzony z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Warszawie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery. Poznaj nasz salon kosmetyczny Warszawa . Umów wizytę 

  Salon kosmetyczny warszawa - Kosmetyczka Warszawa - Klinika Medycyny estetycznej Warszawa - Gabinet Kosmetyczny Warszawa Wola - depilacja laserowa warszawa - medycyna estetyczna warszawa

  Sprawdź