Wybierz miasto:

PRZEDŁUŻANIE RZĘS WARSZAWA

PRZEDŁUŻANIE RZĘS WARSZAWA

Mówi się, że oczy są zwierciadłem duszy… Nic więc dziwnego, że coraz więcej kobiet decyduje się na podkreślenie ich głębi poprzez przedłużanie rzęs. Odpowiednio wystylizowane rzęsy nie tylko optycznie powiększają oko, ale również wydłużają jego kąciki nadając całości nowego, niepowtarzalnego charakteru. Zabieg przedłużania rzęs w Warszawie– zarówno 1:1 jak i 2:1 – przynosi spektakularne efekty wizualne, a dodatkowo jest niezwykle praktyczny: pozwala nam zaoszczędzić czas na codzienną pielęgnacje rzęs oraz makijaż. Długie, gęste i seksownie podkręcone – nasz Instytut specjalizuje się w naturalnym przedłużaniu rzęs przy użyciu najwyższej jakości, w pełni bezpiecznych dla Klientki materiałów.

Nasze specjalistki bazują wyłącznie na wysokiej jakości, starannie wyselekcjonowanych materiałach – eleganckich sztucznych rzęsach z jedwabiu. Technika 1:1 uwzględnia pojedynczy włosek na jedną rzęsę. Metoda ta preferowana jest przez panie, które cenią sobie naturalny wygląd. Technika 2:1 zakłada doklejenie dwóch włosków ja jedną rzęsę. Wbrew powszechnej opinii, przedłużanie rzęs metodą 2:1 nie obciąża naturalnych rzęs, a co za tym idzie nie powoduje ich wypadania, zahamowania wzrostu czy uszkodzenia struktury. Wszystkie dostępne w naszym Salonie w Warszawie zabiegi są w pełni bezpieczne tj. nie powodują żadnych trwałych skutków ubocznych. Technika 2:1 doskonale sprawdzi się u pań, które borykają się ze stosunkowo rzadkimi rzęsami bądź nie są zadowolone z obecnego wyglądu okolic oczu.

Zabieg przedłużania rzęs w Warszawie od 239zł

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
  Pokaż klauzule informacyjną

  Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
  • Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
  • Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
  • Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

  Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
  • Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
  • Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

  captcha

  Cennik przedłużania rzęs w Warszawie

  Cennik przedłużania rzęs w Warszawie Cennik przedłużania rzęs w Warszawie

            Metoda

  • 1:1 jedwabne  279 zl
  • 1:1 norka syberyjska  269-319 zl
  • 2:13:1, 4:1  299-350 zl
  • Hollywood effect  360 zl
  • Uzupełnianie rzęs jedwabne 1:1  235 zł
  • Uzupełnianie rzęs norki 1:1 269-319 zl
  • Uzupełnienie 2:1, 3:1, 4:1  260 zł
  • Uzupełnienie rzęs Hollywood Effect  260zł
  • Zdjęcie rzęs  70zł
  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Specjaliści J’ADORE INSTYTUT

  Zobacz
  inne zabiegi

  J’adore world

  Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Warszawy Studio urody J`adore Instytut został stworzony z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Warszawie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery. Poznaj nasz salon kosmetyczny Warszawa . Umów wizytę 

  Salon kosmetyczny warszawa - Kosmetyczka Warszawa - Klinika Medycyny estetycznej Warszawa - Gabinet Kosmetyczny Warszawa Wola - depilacja laserowa warszawa - medycyna estetyczna warszawa

  Sprawdź