Sezon wakacyjny właśnie się rozpoczyna, jednak jest jeszcze wystarczająco dużo czasu, by poprawić wygląd naszego ciała. Wystarczy zastosować któryś z 5 proponowanych przez nas sposobów na wyszczuplenie sylwetki i poprawę jędrności ciała.

Zabiegi modelujące i wyszczuplenie ciała

Efektywne zabiegi to przede wszystkim widoczna redukcja tkanki tłuszczowej, skuteczna walka z cellulitem oraz poprawa jędrności skóry. Aby to osiągnąć, należy zastosować nowoczesne sposoby z dziedziny kosmetologii lub będące na pograniczu kosmetologii i medycyny estetycznej. Dzięki nim już w zaledwie kilka tygodni można osiągnąć upragnione, szczupłe, piękne i doskonale wymodelowane ciało.

1. Liposukcja bez skalpela

To zabieg wyszczuplający ultradźwiękami. Nazywany zabiegiem będącym na pograniczu kosmetologii i medycyny estetycznej, ponieważ z jednej strony jest nieinwazyjny, a z drugiej strony równie skuteczny jak wizyta u chirurga plastyka. Liposukcja bez skalpela, czyli Aqualyxem to sposób na rozbicie tkanki tłuszczowej znajdującej się w konkretnym miejscu, a następnie wydalenie jej z organizmu. W ten sposób ciało zostaje wyszczuplone dokładnie tam, gdzie tego potrzebujemy. Najczęściej stosuje się go w tak newralgicznych miejscach, jak okolice kolan, podbródek i ramiona, czyli wszędzie tam, gdzie dieta i wysiłek fizyczny nie przynoszą zadowalających efektów.

2. Bańka chińska

To doskonały zabieg wyszczuplający uda i łydki. Polega na wykonaniu ręcznego masażu przy użyciu specjalnej bańki chińskiej. Jego główną zaletą jest to, że pomaga w wydaleniu toksyn z organizmu, a także przyspiesza przemianę materii i poprawią ukrwienie skóry. Zapewnia jędrność naskórka i jest niezwykle skuteczny w walce z cellulitem i powoduje wyszczuplenie .

Bańka chińska – dowiedź się więcej o zabiegach

wyszczuplenie

 

3. Kriolipoliza

Kriolipolizę stosuje się w celu dokonania rozpadu komórek tłuszczowych, czyli również do typowego odchudzania. Tkanka tłuszczowa jest stopniowo eliminowana z organizmu, a ciało staje się naturalnie wymodelowane i wyszczuplenie .

Kriolipoliza – dowiedź się więcej o zabiegach

4. Endermologia

Profesjonalny zabieg polegający na silnym masażu ciała, który jest wspomagany podciśnieniem, dzięki czemu pierwsze efekty są bardzo szybko widoczne. Metabolizm zostaje znacznie przyspieszony, ciało staje się wymodelowane, jędrne i pozbawione cellulitu. Siła masażu nie jest dla klienta żadnym dyskomfortem, ponieważ do zabiegu stosuje się specjalny kombinezon ochronny. Endermologia to doskonały zabieg wyszczuplający uda, łydki i pośladki. wyszczuplenie

Endermologia LPG – dowiedź się więcej o zabiegach

5. Zdrowy styl życia

Wszystkie powyższe zabiegi kosmetyczne są bardzo skuteczne, ale zawsze powinien towarzyszyć im jeszcze jeden element, czyli zdrowy styl życia. Wypijanie przynajmniej 2 litrów niegazowanej wody mineralnej lub źródlanej dziennie, niestronienie od spacerów, przebywanie na świeżym powietrzu i odpowiednia ilość snu, to te czynniki, które nie tylko przyspieszają efekty zabiegów kosmetycznych, ale przede wszystkim umożliwiają otrzymanie bardziej spektakularnych rezultatów. Nawodniony i dotleniony naskórek będzie lepiej reagował na zastosowane zabiegi, a otrzymane efekty na pewno utrzymają się o wiele dłużej.

Wybór konkretnego zabiegu kosmetycznego, który ma wyszczuplić, wymodelować i ujędrnić Twoje ciało jeszcze przed wakacjami, na pewno nie jest prostym zadaniem. Na szczęście nie musisz podejmować decyzji sama. Wystarczy, że udasz się na konsultację do odpowiedniego salonu kosmetycznego, a wykwalifikowany personel zrobi to za Ciebie. wyszczuplenie  

wyszczuplenie