fbpx

Wybierz miasto:

KRIOLIPOLIZA KRAKÓW

KRIOLIPOLIZA KRAKÓW

Kriolipoliza to zabieg polegający na chłodzeniu tkanek tłuszczowych w skutek czego dochodzi do ich rozpadu (lipolizy). Kriolipoliza ma na celu redukcję tkanki tłuszczowej i modelowanie ciała. Dzięki kriolipolizie tkanka tłuszczowa jest stopniowa eliminowana z organizmu za sprawą naturalnych procesów metabolicznych. Rezultaty redukcji tkanki tłuszczowej i wyszczuplenia widoczne są po upływie około 2 miesięcy od zabiegu. Zamrożone komórki tłuszczowe nie podlegają procesowi regeneracji, dzięki czemu zostają w 100 % usunięte z organizmu. Zabieg skutecznie modeluje, wyszczupla i redukuje tkankę tłuszczową.

O ZABIEGU

Kriolipoliza jest jednym z najczęściej polecanych zabiegów wyszczuplających, przynoszących długotrwałe efekty. Ten nieinwazyjny i bezbolesny zabieg jest najlepszą alternatywą dla równie skutecznej, ale bolesnej i inwazyjnej liposukcji.

Podczas kriolipolizy następuje zassanie i zmrożenie fałdu tkanki tłuszczowej. Dzięki specjalnym głowicom zabiegowym, na wybranym obszarze ciała utrzymywana jest temperatura poniżej 10°C. Dochodzi do tego na poziomie komórek tłuszczowych.

Pod wpływem niskiej temperatury, lipidy wypełniające komórki tłuszczowe przechodzą ze stanu ciekłego w stały i ulegają procesowi krystalizacji. A gdy błona komórki ulegnie uszkodzeniu, to w komórce ustają procesy życiowe. W efekcie dochodzi do wysmuklenia i redukcji tkanki tłuszczowej na leczonym obszarze. Pełen efekt zabiegu widoczny jest po około 5 tygodniach od zabiegu.

kriolipoliza

Cena zabiegu: od 116

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
Pokaż klauzule informacyjną

Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
• Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
• Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
• Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
• Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
• Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
• Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

captcha

Dla kogo kriolipoliza w naszym salonie w Krakowie?
Odchudzanie mrozem
Efekty zabiegu kriolipoliza
Obszary zabiegowe podczas kriolipolizy
Przeciwwskazania do zabiegu kriolipolizy:
CENNIK

Dla kogo kriolipoliza w naszym salonie w Krakowie? Dla kogo kriolipoliza w naszym salonie w Krakowie?

Zabieg polecany jest wszystkim osobom pragnącym wysmuklić biodra, uda, brzuch, nogi i okolice ramion. Kriolipoliza doskonale sprawdza się także w usuwaniu tkanki tłuszczowej z najtrudniejszych obszarów ciała, jak np. okolica kolan czy dolna część pleców. Zabieg skutecznie modeluje sylwetkę, jednocześnie sprawiając, że ciało nabiera elastyczności, skóra gęstości a cellulit jest wyraźnie zmniejszony.

Kriolipoliza wskazana jest w przypadku każdego typu skóry. Zabieg nie stwarza ograniczeń wiekowych. Jest szybki, efektywny i bezbolesny. Temperaturę zabiegu dostosowuje się do potrzeb danej osoby, a konkretniej do ilości tkanki tłuszczowej, dlatego można go stosować zarówno u osób, które chcą tylko lekko wymodelować sylwetkę, jak i tych, które oczekują widocznego wyszczuplenia.

Umów wizytę Rezwerwacja online

Odchudzanie mrozem Odchudzanie mrozem

Kriolipoliza, nazywana odchudzaniem mrozem, to nowoczesna metoda pozwalająca pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej bez stosowania drakońskich diet i wyczerpujących ćwiczeń. W tej metodzie najważniejsze jest działanie mrozu, dzięki któremu można wydalić z organizmu zbędne komórki tłuszczowe. Jedyną „wadą” tej metody jest to, że wyszczuplenie nie jest widoczne od razu. Po 3-4 dniach od zabiegu widać pierwszą różnicę w sylwetce, ale dopiero w okresie od 4 -12 tygodni od zabiegu dochodzi do wydalenia komórek tłuszczowych z organizmu i wtedy można zauważyć docelowe rezultaty. Należy jednak pamiętać, że nie ma innych metod (poza inwazyjnymi zabiegami chirurgicznymi), które pozwoliłyby natychmiastowo stracić zbędne kilogramy. Warto dodać, że w przypadku kriolipolizy, choć trzeba chwilkę poczekać na efekty, to są one długotrwałe. A to powinno być najważniejsze dla każdej osoby, która chce się odchudzić lub znacząco wymodelować swoją sylwetkę.

Umów wizytę Rezwerwacja online

Efekty zabiegu kriolipoliza Efekty zabiegu kriolipoliza

Efekty zabiegu są spektakularne. Na 3-4 dni po kriolipolizie widać, że ciało się zmieniło. Stało się bardziej elastyczne, jędrne i wymodelowane. Noszone do tej pory ubranie staje się luźniejsze. Natomiast po upływie 4 tygodni od zabiegu, gdy rozpoczyna się proces wydalania tłuszczu z organizmu, można zauważyć wyraźne chudnięcie. Niektóre osoby twierdzą, że wręcz szczuplały w oczach. I nie ma w tym stwierdzeniu żadnej przesady, ponieważ kriolipoliza pozwala zredukować tkankę tłuszczową o 25-45% w miejscach poddanych zabiegowi. Efekty kriolipolizy widać wyraźnie nie tylko w lustrze i po ubraniach, ale przede wszystkim na wadze i w centymetrach.

W dniu poprzedzającym pierwszy zabieg warto wykonać dokładne pomiary ciała, czyli zmierzyć centymetrem krawieckim następujące obwody: pas, biodra, uda, łydki, ramiona, pod biustem. Należy również zapisać swoją wagę, by później mieć obiektywne porównanie.

Umów wizytę Rezwerwacja online

Obszary zabiegowe podczas kriolipolizy Obszary zabiegowe podczas kriolipolizy

Wiele kobiet zastanawia się, które obszary ciała można poddać kriolipolizie. Najczęściej są to: brzuch, zewnętrzna i wewnętrzna strona ud, otłuszczona okolica kolan, boczki, pośladki, plecy, ramiona i łydki. W przypadku każdego z tych obszarów można spodziewać się widocznych efektów zaledwie po jednym zabiegu. Choć kriolipoliza jest ogromnie skuteczna, to jest również całkowicie nieinwazyjna, więc zaraz po zabiegu można powrócić do codziennych obowiązków.

Jak często można powtarzać zabieg?

W przypadku tego samego obszaru ciała możliwe jest powtórzenie zabiegu po 4-6 tygodniach. Natomiast, jeśli kobieta chce wykonać kriolipolizę na inny obszar ciała, niż podczas pierwszego zabiegu, to można to zrobić już po 2 tygodniach. Podczas jednej wizyty w gabinecie kosmetycznym można wykonać kriolipolizę maksymalnie na trzech obszarach ciała. Ten limit jest związany z tym, że większa ilość obszarów mogłaby obciążyć wątrobę podczas metabolizowania tłuszczu, co następuje naturalnie po zabiegu.

Umów wizytę Rezwerwacja online

Przeciwwskazania do zabiegu kriolipolizy: Przeciwwskazania do zabiegu kriolipolizy:

Krolipoliza powstała jako alternatywa dla inwazyjnej i bolesnej liposukcji, ale jak każdy zabieg kosmetyczny nie może być wykonywana bezwarunkowo we wszystkich przypadkach. Głównymi przeciwwskazaniami do  zabiegu są: choroby nerek, serca i wątroby, ciąża, choroby nowotworowe, stany zapalne, rany i inne problemy skórne dotyczące tej okolicy, którą chcemy poddać zabiegowi, a także nadwrażliwość na zimno.

Nie polecamy wykonywania zabiegu w czasie menstruacji, proponując przełożenie terminu na późniejszy czas. Kriolipoliza nie jest także wskazana u osób, które cierpią na chorobę Raynauda lub mają skłonność do powstawania ostrej pokrzywki pod wpływem zimna.

Sprawdź kiedy nienależny wykonywać zabiegu kriopilozy

  • choroby nerek, serca i wątroby
  • nowotwory
  • ciąża, menstruacja
  • miejscowe stany zapalne, rany, silne problemy skórne
  • miejscowe zaburzenia krążenia, nadwrażliwość na zimno
  • choroba Raynauda (napadowy skurcz tętnic  w obrębie rąk, rzadziej stóp)
  • pojawiająca się ostra pokrzywka pod wpływem zimna

zabiegu nie należy przeprowadzać w połączeniu z innymi metodami stymulacji zimnem

Umów wizytę Rezwerwacja online

CENNIK CENNIK

Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem. Poniżej prezentujemy różne opcje cenowe, zależne od rodzaju zabiegu.  Obecnie posiadamy wiele atrakcyjnych promocji, dotyczących nie tylko samej kriolipolizy, ale także zestawów zabiegów – np. w połączeniu z zabiegami pielęgnacyjnymi na twarz.

KRIOLIPOLIZA
ZABIEG CENA
1 przyłożenie głowicy 279 zł zamiast 350 zł
2 przyłożenia głowicy 399 zł zamiast 550 zł
3 przyłożenia głowicy 479 zł zamiast 700 zł
4 przyłożenia głowicy 529 zł zamiast 800 zł
* PROMOCJA : 3 zabiegi po 4 przyłożenia tylko teraz 1499zł zamiast 2400 zł !*

Jeżeli jednego dnia wykonasz zabieg kriolipolizy i zabieg na twarz – otrzymasz 15% rabatu na zabieg na twarz !

Umów wizytę Rezwerwacja online

Zobacz
inne zabiegi

J’adore world
Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Krakowa. Studio urody J`adore Instytut zostało stworzonę z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Krakowie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery. Dzięki bogatej ofercie produktów i najnowocześniejszemu sprzętowi nasz salon kosmetyczny oferuje szeroką gamę usług laserowych, zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej. Oprócz najnowocześniejszej technologii, na wysoką jakość naszego Instytutu Urody wpływają przede wszystkim wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści. Zapraszamy!
Sprawdź