Osoby korzystające z profesjonalnych usług kosmetycznych wiedzą, że istnieją usługi kosmetyczne zalecane i odradzane w różnym wieku, w różnych porach roku. Ze względu na zmienną pogodę nasza skóra często jest bardzo przesuszona, występują przebarwienia, nadprodukcja sebum, pojawiają się zaskórniki, czy zmarszczki. Dlatego warto rozważyć dodatkowe zabiegi kosmetyczne, które nadadzą naszej skórze nowego blasku i zdrowego wyglądu.  Jeśli chodzi o gładkość skóry – jednym z najczęściej wybieranych zabiegów jest walka z nadmiernym owłosieniem.

Depilacja laserowa

Skuteczne usługi kosmetyczne obejmujące zabieg depilacji laserowej, polegają na trwałej redukcji owłosienia przy wykorzystaniu światła lasera. Depilacja laserowa jest jedyną trwałą oraz skuteczną metodą depilacji. Laser swoim działaniem wypala jedynie sam włos, nie podgrzewając tkanek z nim sąsiadujących, dlatego usuwanie owłosienia za pomocą depilacji laserowej, stanowi w pełni bezpieczny zabieg. Profesjonalne usługi kosmetyczne depilacji laserowej wykonywane są laserem diodowym, który jest jednym z najnowocześniejszych i najskuteczniejszych sprzętów, wykorzystywanych do trwałego usuwania owłosienia. 

Zabieg usuwania naczynek

Profesjonalne usługi kosmetyczne to takie, które są dostosowane do odpowiedniej pory roku oraz do potrzeb klienta. Zabiegiem, który warto wykonać jesienią, jest  zamykanie naczynek. Idealnie sprawdza się usługa laserowego zamykania naczynek  przy pomocy platformy laserowej DyeVL Harmony XL Alma Lasers. Wspomniana maszyna również wykorzystywana jest do usuwania rumienia. Z uwagi na fakt że naczynka najczęściej usuwa są z obszaru twarzy i dekoltu – nie zaleca się przeprowadzania procedury w lecie.

profesjonalne usługi kosmetyczne

Peelingi medyczne

Peelingi medyczne, stanowią jedne z najskuteczniejszych zabiegów, działających na wielu płaszczyznach. Działają zbawiennie nie tylko na przebarwienia i trądzik. Cienie pod oczami, starzenie się skóry – preparaty działają odnawiająco na skórę, dodatkowo ją odmładzają i redukują wszelkie niedoskonałości. Bogata oferta peelingów medycznych, zapewnia odpowiednie dobranie preparatów do problemów skóry. Np. profesjonalne usługi kosmetyczne MANDELAC T rozjaśniają cienie pod oczami, dodatkowo ją dotleniając i nadając zdrowego wyglądu.

Nawilżanie włosów

Nasze włosy narażane na ciągłe zniszczenia, zasługują na regeneracje. Wiatr, słona woda, prostownica, suszarka – niestety niekorzystnie wpływają na kondycję włosów. Profesjonalne usługi fryzjerskie dotyczące regeneracji włosów, opierają się na najlepszych kosmetykach. Regeneracja L’OREAL oraz Kerastase – osłabionym włosom przywracają zdrowy wygląd. Regeneracja Micro Mist polega na wprowadzaniu kosmetyków pielęgnacyjnych za pomocą pary wodnej. Zabieg odbudowuje włosy, sprawiając że stają się miękkie, lśniące oraz łatwiej się rozczesują.

Keratynowe prostowanie włosów

To idealny zabieg dla włosów matowych, puszących się – potrzebujących mocnego wygładzenia. Keratyna marki Inoar to preparat, który działa zarówno wygładzająco jak i odżywiająco. Przy stosowaniu odpowiedniej pielęgnacji efekty mogą być widoczne nawet do kilku miesięcy. Jeśli planujesz rozjaśniać włosy – najpierw wykonaj koloryzację a po dwóch tygodniach skorzystaj z zabiegu keratynowego (produkty rozjaśniające niszczą efekt keratyny).

profesjonalne usługi kosmetyczne

Opalanie natryskowe

To  dzięki niemu uzyskamy piękny, zdrowy i równy koloryt. Opalanie natryskowe może być przeznaczone dla osób, które z różnych przyczyn nie mogą opalać się na naturalnym słońcu. Jeżeli masz jasną karnację i nie chcesz ryzykować bolesnych i groźnych poparzeń słonecznych, zabieg natryskowego opalania jest dla Ciebie. Naturalny barwnik oraz maszyna SunFx zadbają o Twoją skórę i nadadzą jej atrakcyjny wygląd. Skorzystaj z tej profesjonalnej usługi kosmetycznej i ciesz się ładnym kolorytem skóry przez długi czas.

Teraz możesz umówić wizytę za pomocą formularza internetowego!