fbpx

Wybierz miasto:

FRYZJERSTWO KRAKÓW

FRYZJERSTWO KRAKÓW
Odpowiednio dobrana fryzura to wizytówka każdego z Nas. Piękne i błyszczące włosy potrafią odmłodzić o kilka lat i całkowicie odmienić wygląd. W Naszym Instytucie możesz skorzystać z usług takich jak koloryzacja, strzyżenie, modelowanie, balayage, ombre, czy wykonać efekt flash. Wykonujemy również zabiegi pielęgnacyjne L’OREAL czy usługę brazylijskiego prostowania włosów. Korzystając z usług Naszych specjalistów możesz być pewien, że zostaniesz potraktowany w sposób indywidualny i z najwyższą starannością. Nasi styliści to mistrzowie w swoim fachu. Certyfikowani specjaliści koloryzacji L’OREAL zadbają o perfekcyjne strzyżenie, koloryzacje, upięcia przy zachowaniu zdrowego wyglądu i blasku włosów. Na szczególną uwagę zasługuje również zabieg keratynowego prostowania włosów. Zabieg ten sprawi, że Twoje włosy będą wyglądały na zdrowsze i zdecydowanie piękniejsze. Fryzjerstwo - Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą.  

Ceny zabiegu: od 85 zł

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
Pokaż klauzule informacyjną

Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
• Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
• Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
• Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
• Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
• Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
• Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

captcha

KOLORYZACJA, BALLEYAGE, SOMBRE, OMBRE, FLASH
COVER MĘSKI
UPIĘCIA WIECZOROWE, ŚLUBNE, DZIENNE, MODELOWANIE
BEACH WAVES – EFEKT NATURALNYCH FAL
REGENERACJA L’OREAL
BRAZYLIJSKIE PROSTOWANIE WŁOSÓW
CENNIK FRYZJERSTWA

KOLORYZACJA, BALLEYAGE, SOMBRE, OMBRE, FLASH KOLORYZACJA, BALLEYAGE, SOMBRE, OMBRE, FLASH

Pracujemy na najwyższej jakości farbach firmy L’OREAL. Nasi fryzjerzy specjalizują się w każdej metodzie koloryzacji oraz podążają za najnowszymi trendami w tym zakresie. Dzięki temu twoja fryzura będzie nowoczesna, twarzowa i pełna blasku. Sombre i Ombre są te specjalne techniki koloryzacji polegające na rozjaśnieniu wybranej partii włosów w sposób naturalny. Efekt Flash jest to zaś rozjaśnienie włosów w jednym wybranym miejscu. Balleyage nada zaś trójwymiarowy charakter twojej fryzurze. fryzjerstwo

fryzjerstwo

Umów wizytę Rezwerwacja online

COVER MĘSKI COVER MĘSKI

Nie wszyscy Panowie wiedzą o tym, że siwe włosy można zatuszować zachowując efekt całkowitej naturalności. Zapraszamy na zabieg Cover męski L’OREAL – zabieg pogłębiający naturalny kolor włosów, maskujący siwe pasma przy zachowaniu męskiego charakteru i wyglądu.

Umów wizytę Rezwerwacja online

UPIĘCIA WIECZOROWE, ŚLUBNE, DZIENNE, MODELOWANIE UPIĘCIA WIECZOROWE, ŚLUBNE, DZIENNE, MODELOWANIE

Wszystkie Panie przygotowujące się do tak ważnych wydarzeń jak ślub, studniówka czy ważny event zapraszamy do skorzystania z usługi upięć i modelowania. Nie wszyscy Panowie wiedzą o tym, że siwe włosy można zatuszować zachowując efekt całkowitej naturalności. Zapraszamy na zabieg Cover męski L’OREAL – zabieg pogłębiający naturalny kolor włosów, maskujący siwe pasma przy zachowaniu męskiego charakteru i wyglądu.

Umów wizytę Rezwerwacja online

BEACH WAVES – EFEKT NATURALNYCH FAL BEACH WAVES – EFEKT NATURALNYCH FAL

Beach Waves to nowość firmy L’OREAL. Zabieg polegający na utworzeniu efektu naturalnych fal, skrętów – niczym „prosto z plaży”. Dzięki tej technice możliwe jest uzyskanie efektów pozornie niesfornych fal, zwiększenie elastyczności włosów i odbudowa struktury włosa. Efekt utrzymuje się około 8 tygodni.

Umów wizytę Rezwerwacja online

REGENERACJA L’OREAL REGENERACJA L’OREAL

Zabieg przeznaczony jest szczególnie dla włosów osłabionych stylizacją, koloryzacją, modelowaniem, ze skłonnością do wypadania lub z rozdwojonymi końcówkami. Usługa polega na masażu skóry głowy oraz aplikacji specjalnie dobranej odżywiają włosy, regenerując je i niwelując problem rozdwojonych końcówek. Kuracja powoduje, że włosy stają się miękkie , lśniące i zdrowe i łatwiej się je rozczesuje. Zabieg wykonywany jest przy użyciu Sauny MicroMist ozonującej włosy i regenerującej ich strukturę.

keratynowe prostowanie wlosow

Umów wizytę Rezwerwacja online

BRAZYLIJSKIE PROSTOWANIE WŁOSÓW BRAZYLIJSKIE PROSTOWANIE WŁOSÓW

Keratynowe prostowanie włosów to intensywna kuracja regenerująca, prostująca i wygładzająca nawet najbardziej niesforne włosy. Keratyna idealnie regeneruje nawet bardzo zniszczone lub puszące się włosy. Zabieg keratynowego prostowania włosów powoduje, że włosy stają się gładkie, proste, nabierają zdrowego wyglądu. Zabieg opiera się na wtłaczaniu w strukturę włosa wysokiej jakości, profesjonalnej keratyny poprzez użycie rozgrzanej prostownicy. Zastosowanie wysokiej temperatury powoduje, że łuski włosa otwierają się, zastosowana keratyna wnika w strukturę włosa powodując jego odbudowę – rekonstrukcję i wzmocnienie. Powierzchni włosa wyraźnie gładka i zdrowa, efekt puszenia znika. Efekt utrzymuje się od 3 do 5 miesięcy.

keratynowe prostowanie wlosow krakow

Umów wizytę Rezwerwacja online

CENNIK FRYZJERSTWA CENNIK FRYZJERSTWA

FRYZJERSTWO 
Kobiety  Włosy krótkie Włosy średnie Włosy długie
Strzyżenie z modelowaniem 85,00 zł 95,00 zł 105,00 zł
Mycie i modelowanie 59,00 zł 65,00 zł 79,00 zł
Strzyżenie oraz stylizacja grzywki 25 zł 25 zł 25,00 zł

Koloryzacja L’oreal 1 kolor z myciem i modelowaniem

215,00 zł 235zł 249zł

Koloryzacja L’oreal 1 kolor ze strzyżeniem z myciem i modelowaniem

255,00 zł 269zł 279zł
Dekoloryzacja od 80zł + cena usługi koloryzacji lub  tonowania /  strzyżenia lub modelowania Od 90zł + cena usługi koloryzacji lub  tonowania /  strzyżenia lub modelowania Od 100zł + cena usługi koloryzacji lub  tonowania /  strzyżenia lub modelowania
Balleyage od 155zł + cena usługi koloryzacji lub  tonowania /  strzyżenia lub modelowania Od 175zł + cena usługi koloryzacji lub  tonowania /  strzyżenia lub modelowania od 190zł + cena usługi koloryzacji lub  tonowania /  strzyżenia lub modelowania
Refleksy  od 95zł  + usługi koloryzacji lub  tonowania /  strzyżenia lub modelowania Od 110zł  + usługi koloryzacji lub  tonowania /  strzyżenia lub modelowania od 120zł + usługi koloryzacji lub  tonowania /  strzyżenia lub modelowania
Tonowanie od 85zł (dodatkowo cena modelowania lub strzyżenia, ew. koloryzacji) Od 95zł (dodatkowo cena modelowania lub strzyżenia, ew. koloryzacji) Od 100zł (dodatkowo cena modelowania lub strzyżenia, ew. koloryzacji)
Flash od 20zł (dodatkowo cena koloryzacji + modelowania lub strzyżenia) Od 30zł (dodatkowo cena koloryzacji + modelowania lub strzyżenia) Od 40zł (dodatkowo cena koloryzacji + modelowania lub strzyżenia)
Fryzury okolicznościowe od 120-200zł
Fryzura ślubna od 130-220zł
Fryzura próbna od 100-180 zł
Mężczyźni 
Strzyżenie męskie (nożyczki) od 45-60zł
Strzyżenie maszynką od 45-55 zł
Odsiwianie męskie od 50zł
Dzieci 
Strzyżenie dziecka do 10 lat od 45-60zł
Upięcie dziecka do 10 lat od 55-70zł
Pielęgnacja  
Regeneracja L’oreal* 60,00 zł + usługa mycia, modelowania lub strzyżenia
Regeneracja Kerastase* od 85-120zł  + usługa mycia, modelowania lub strzyżenia
Brazylijska Keratyna PROMOCJA! 399zł – 450 zł
Umów wizytę Rezwerwacja online

Zobacz
inne zabiegi

J’adore world
Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Krakowa. Studio urody J`adore Instytut zostało stworzonę z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Krakowie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery. Dzięki bogatej ofercie produktów i najnowocześniejszemu sprzętowi nasz salon kosmetyczny oferuje szeroką gamę usług laserowych, zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej. Oprócz najnowocześniejszej technologii, na wysoką jakość naszego Instytutu Urody wpływają przede wszystkim wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści. Zapraszamy!
Sprawdź