Globalne odmłodzenie skóry – zabieg, który Cię zachwyci…

Globalne odmłodzenie skóry – zabieg, który Cię zachwyci…

Odmłodzenie skóry i nadanie jej zdrowego wyglądu bez użycia skalpela stało się jak najbardziej możliwe. To wszystko dzięki zastosowaniu najnowszych technologii w dziedzinie medycyny estetycznej.

Zabieg „Globalne odmłodzenie skóry” polega na połączeniu zabiegu iPixel Alma Harmony ablacyjnego liftingu z liftingiem nieablacyjnym Clearlift Alma Harmony.

ODMŁODZENIE SKÓRYNa czym polega zabieg  Clearlift Alma Harmony?

W pierwszej kolejności wykonywany jest zabieg Clearlift Alma Harmony, który wykorzystuje działanie nieablacyjnego lasera frakcyjnego Q-Switch. Laser ten wydziela bardzo krótki impuls o wysokiej energii przekazywany w głąb skóry, co powoduje, że skóra zostaje pobudzona do samoistnej regeneracji. Należy zaznaczyć, że impuls jest ściśle kontrolowany, dzięki czemu przedostaje się do skóry bez uszkodzenia naskórka. Taki zabieg w znacznym stopniu poprawi jakość i kondycję skóry zwłaszcza w okolicach oczu, ust, szyi, a także dekoltu i dłoni. Zabieg przy użyciu lasera Clearlift praktycznie jest bezbolesny, a poza lekkim zaczerwienieniem na skórze nie pojawiają się żadne widoczne rany. Efekt zastosowania lasera porównywany jest do zastosowania mocnego peelingu chemicznego. Nie powoduje jednak uszkodzeń zewnętrznych warstw skóry i pozwala na natychmiastowy powrót do normalnej aktywności

Co powoduje zabieg z użyciem lasera iPixel?

Zabieg przy użyciu lasera iPixel zalecany jest głównie dla osób, które pragną nadać swojej skórze świeżości, a przy okazji pozbyć się drobnych niedoskonałości. Laser iPixel wykorzystuje najnowszą technologię polegającą na zastąpieniu jednej wiązki laserowej grupą kilkudziesięciu mikrozwiązek. Na skutek kontrolowanej głębokości oddziaływania na naskórek i skórę właściwą laser pozostawia nienaruszone części zdrowej tkanki, co zdecydowanie przyspiesza gojenie się skóry. Całkowita regeneracja skóry po zabiegu trwa zaledwie 28 dni. Zabieg ablacyjnego liftingu przy użyciu lasera IPixel doskonale złuszcza naskórek, poprawia wygląd i kondycję skóry, zmniejsza przebarwienia, a poza tym jest niezastąpiony w obkurczaniu rozszerzonych porów. Zazwyczaj zabieg na twarz trwa od 20 do 25 minut w zależności w jakiej kondycji pierwotnej jest skóra. Kilka dni po zabiegu można zauważyć widoczną różnicę w poprawie kondycji i koloru skóry. Jedną z wielu istotnych zalet zabiegu przy użyciu lasera iPixel jest pobudzenie włókien kolagenu nawet w głębokich warstwach skóry.

 

Co daje połączenie tych dwóch zabiegów?

Połączenie dwóch zabiegów, Clearlift Alma Harmony i iPixel Alma Harmony to metoda na uzyskanie doskonałego efektu odmłodzenia skóry w krótkim czasie. Jako pierwszy stosowany jest nieablacyjny lifting Clearlift Alma Harmony, którego frakcyjna technika działania nie powoduje ablacji skóry. Jest natomiast idealny do zastosowania jako pierwszy na wrażliwych częściach ciała, zwłaszcza obszaru wokół oczu i szyi.

Oba te zabiegi są praktycznie bezbolesne, jedynie podczas stosowanie lasera iPixel może być odczuwalne delikatne pieczenie skóry. Aby jednak jak najbardziej zniwelować to uczucie stosowane jest miejscowe schładzane skóry przez cały okres działania lasera.

Przeprowadzony zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji, skóra może być jedynie początkowo lekko zaczerwieniona. Aby przyspieszyć regenerację naskórka zaleca się stosowanie dermokosmetyków nawilżających. Niezbędna jest również ochrona skóry przed działaniem promieni słonecznych. W tym celu należy stosować krem z wysokim filtrem ochronnym przez co najmniej miesiąc po zabiegu.

Zabiegi mogą być wykonywane w niemalże każdym wieku, po zaobserwowaniu pierwszych procesów starzenia. Odmłodzenie skóry

 

Jak wspomóc efekt działania lasera?

Dla uzyskania jeszcze lepszego efektu zabieg „Globalne odmłodzenie skóry” można zakończyć osoczem bogatopłytkowym, czyli tak zwanym wampirzym liftingiem. Osocze bogatopłytkowe otrzymywane jest z pobranej od pacjentki krwi, która zostaje odwirowana. W ten sposób pozyskuje się aktywne trombocyty, które wstrzyknięte pod skórę powodują szybką regenerację komórek skóry i zwiększenie efektywności zabiegów laserowych.

Koszt zabiegu „Globalne odmłodzenie skóry”.

Koszt ablacyjnego liftingu iPixel Alma Harmony z liftingiem nieablacyjnym Clearlift Alma Harmony na twarz to obecnie 999,00 z zamiast 2000zł co stanowi cenę regularną.

W przypadku chęci wzmocnienia zabiegu poprzez zastosowanie osocza bogatopłytkowego dodatkowy koszt to 599,00 zł zamiast 800,00 zł za osocze. Natomiast efekt końcowy zabiegu „Globalne odmłodzenie skóry” jest zachwycający i bezcenny.

ODMŁODZENIE SKÓRY

Wróć do listy
Powrót

Zapraszamy
do rezerwacji

+48 12 26 14 443
kontakt@jadorebeauty.pl

Rezerwacja on-line 24/h!

Zarezerwuj