fbpx

Wybierz miasto:

CLEARLIFT™ nieablacyjny lifting i remodeling

CLEARLIFT™ nieablacyjny lifting i remodeling

Zabieg nieablacyjny lifting skóry CLEARLIFT™ wykonywany na platformie laserowej Harmony XL Alma Lasers to nowość w zakresie odmładzania skóry. CLEARLIFT™ Nd:YAG 1064/532nm to pierwszy na świecie nieablacyjny laser o tak dużej mocy (QSwitch). Jego wyjątkowość i innowacyjność polega przede wszystkim na tym, że pomimo dużej mocy wiązki lasera, nie powoduje on uszkadzania zewnętrznych warstw skóry skupiając swoje działanie na głębokich warstwach sięgających skóry właściwej. W efekcie pomimo bardzo silnej stymulacji skóry, zabieg jest nieinwazyjny i nie wymaga procesu rekonwalescencji.

CLEARLIFT - NIEABLACYJNY LIFTING W PRZERWIE LUNCHOWEJ!

Laserowe odmładzanie skóry to już powszechnie stosowana metoda, w ramach różnego rodzaju zabiegów. W przypadku jednak fotoodmładzania laserem Harmony XL można liczyć na szczególnie dobre efekty. Zaletą tej metody jest fakt, iż, w przeciwieństwie do innych zabiegów fotoodmładzania, nie uszkadza ona wierzchnich partii skóry. Jest to więc znakomita metoda dla osób, które chcą silnego odmłodzenia skóry, ale jednocześnie bezinwazyjnego zabiegu. Zabieg będzie znakomity dla osób wrażliwych na ból, niemogących poddać się znieczuleniu miejscowemu czy posiadających szczególnie wrażliwą skórę. Laser Harmony XL gwarantuje bezpieczeństwo oraz pełen komfort podczas zabiegu, jest to więc też znakomity wybór dla osób szczególnie wymagających. Zabieg nieablacyjnego odmładzania skóry możemy też polecić osobom, które nie chcą lub nie mogą po zabiegu fotoodmładzania przechodzić długiej rekonwalescencji.

 

od 400zł

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
Pokaż klauzule informacyjną

Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
• Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
• Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
• Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
• Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
• Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
• Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

captcha

Obszary zabiegowe
Efekty zabiegu fotoodmładzania CLEARLIFT™
Jak wygląda zabieg?
Jak działa laser Harmony XL?
Okres rekonwalescencji
Pielęgnacja pozabiegowa
Czas zabiegu Clearlift
Ilość zabiegów
Czas utrzymywania się efektów laserowego odmładzania skóry
VIDEO
CENNIK - Ile kosztuj laserowego liftingu skóry

Obszary zabiegowe Obszary zabiegowe

  • Laserowy nieablacyjny lifting skóry twarzy

Duża część zabiegów laserowego odmładzania skóry skupia się jedynie na usunięciu zmarszczek w różnych partiach ciała. Wykorzystując laser Harmony XL, możemy też zadziałać na owal twarzy, podnosząc go i skutecznie poprawiając. Zabieg nieablacyjnego odmładzania skóry polecamy też osobom mającym wrażliwą skórę twarzy oraz nieodpornym na ból. Nowoczesny laser Harmony XL nie powoduje nieprzyjemnych odczuć podczas zabiegu, nie jest więc nawet potrzebne znieczulenie. Zabieg świetnie sprawdza się w przypadku zarówno płytkich, jak i głębokich zmarszczek. Stymuluje regenerację komórek skóry i produkcję kolagenu, skutecznie odmładzając twarz na wielu poziomach.

  • Laserowy nieablacyjny lifting skóry szyi

Oznaki starzenia się skóry widać nie tylko na twarzy, ale też na szyi. Często nawet są one jeszcze bardziej wyraźne, gdyż wiele kobiet podczas codziennej pielęgnacji pomija tę część ciała, zapominając, że powinna być ona tak samo pielęgnowana jak skóra twarzy. Odmładzanie skóry CLEARLIFT™ można jednak z powodzeniem zastosować także na szyję. Jest to tym bardziej świetny wybór, iż laser frakcyjny jest bezpieczny i łagodny dla skóry. Nie uszkadza jej wierzchnich partii, nawet w tak wrażliwym miejscu jak szyja. Zabieg jest też więc komfortowy oraz bezpośrednio po nim można wrócić do zwykłej aktywności. Polecić można go wszystkim pragnącym wyraźnego odmłodzenia i zrewitalizowania skóry szyi.

  • Laserowy nieablacyjny lifting biustu

Skóra dekoltu jest cienka i często jest pomijana przez kobiety w toku codziennej pielęgnacji, zatem pojawiające się na niej oznaki starzenia mogą być jeszcze bardziej uciążliwe niż zmarszczki na twarzy. Lifting skóry laserem Harmony XL daje doskonałe skutki także na tej partii ciała, a dzięki jego małej inwazyjności można go zastosować bez przeszkód, mimo iż skóra dekoltu jest zwykle delikatna i wrażliwa. Dzięki intensywnemu działaniu uszkadzania komórek skóry, natychmiast zaczyna się ona regenerować, przez co dekolt staje się ujędrniony i gładszy. Rozwiązanie to polecamy wszystkim kobietom, które chcą skutecznie odmłodzić tę partię ciała, a jednocześnie zachować pełen komfort i bezpieczeństwo.

 

Umów wizytę Rezwerwacja online

Efekty zabiegu fotoodmładzania CLEARLIFT™ Efekty zabiegu fotoodmładzania CLEARLIFT™

Zabieg nieablacyjnego odmładzania skóry CLEARLIFT™ wpływa na poprawę estetyki starzejącej się skóry, oddziałując na nią na wielu poziomach. Po zabiegu można zauważyć przede wszystkim wygładzenie i spłycenie zmarszczek, przez co istotnie zmniejsza się ich widoczność. Laser Harmony XL oddziałuje zarówno na płytkie zmarszczki, jak i głębokie, zaawansowane bruzdy, skutecznie je redukując. Poprawia także owal twarzy, co ma związek ze zwiększoną produkcją kolagenu w skórze na skutek fotoodmładzania. Można również zauważyć silną rewitalizację skóry i poprawę jej ogólnego wyglądu, gdyż laser Harmony XL wpływa także na niwelowanie skutków fotostarzenia. Najlepsze efekty można uzyskać, poddając się serii 4 zabiegów w odstępach 3-4 tygodni. Rezultat silnego odmłodzenia utrzymuje się około 12 miesięcy.

 

Umów wizytę Rezwerwacja online

Jak wygląda zabieg? Jak wygląda zabieg?

Zabieg wykonywany jest przez magistra kosmetologii lub lekarza specjalistę medycyny estetycznej po ustaleniu wskazań oraz

Nieablacyjny lifting skóry

wykluczeniu przeciwwskazań w trakcie konsultacji lekarskiej. Zabieg nie wymaga znieczulenia miejscowego.
Podczas zabiegu dochodzi do punktowego zastosowania wiązki lasera o dużej mocy na wybrany obszar ciała. W skutek tego dochodzi do kontrolowanego i bezpiecznego uszkadzania komórek skóry. To termiczne uszkodzenie stymuluje następnie rozpoczęcie procesu remodelingu – odbudowy, który trwa maksymalnie do kilku tygodni.
Dochodzi do produkcji nowych włókien kolagenowych i elastynowych. W efekcie czego skóra jest jędrniejsza, elastyczniejsza, bardziej sprężysta i po prostu młodsza.
Podczas zabiegu CLEARLIFT™ nie dochodzi do uszkodzenia naskórka (dlatego zabieg ten nazywany jest nieablacyjnym remodelingiem), dzięki czemu zaraz po zabiegu możemy wrócić do pracy lub innych codziennych czynności.

Umów wizytę Rezwerwacja online

Jak działa laser Harmony XL? Jak działa laser Harmony XL?

Fotoodmładzanie skóry laserem Harmony XL polega na kontrolowannieablacyjny liftingym uszkadzaniu głębokich warstw skóry wiązką światła laserowego. Zabieg stosuje się na wybrane partie twarzy, które chce się poddać rewitalizacji i odmłodzeniu. Termicznie uszkadzane komórki, na które działa bardzo wysoka temperatura lasera, natychmiast zaczynają się regenerować – proces ten jest szybszy i przebiega intensywniej niż w normalny sposób. Zabieg likwiduje też skutki fotostarzenia skóry. Jednocześnie laser Harmony XL nie oddziałuje na płytkie warstwy skóry, przez co zabieg nie jest odczuwany jako nieprzyjemny lub bolesny, a skóra nie jest uszkodzona.

Umów wizytę Rezwerwacja online

Okres rekonwalescencji Okres rekonwalescencji

Po zabiegu nie ma okresu rekonwalescencji. Może być widoczne delikatne zaczerwienienie, skóra może być napięta. Proces odbudowy skóry trwa od kilku tygodni po zabiegu.
Po zabiegu nie należy opalać skóry.

 

Umów wizytę Rezwerwacja online

Pielęgnacja pozabiegowa Pielęgnacja pozabiegowa

Lifting skóry laserem Harmony XL to zabieg bardzo mało inwazyjny, dlatego nie potrzeba specjalnej pielęgnacji pozabiegowej ani rekonwalescencji. Od razu można wrócić do zwykłych czynności. Po zabiegu może utrzymywać się efekt lekkiego zaczerwienienia lub napięcia skóry na obszarach, na które podziałał laser Harmony XL, ale skutki te mijają same i nie potrzeba specjalnych działań. Jedyne, o czym należy pamiętać, to unikanie wystawiania skóry na słońce i nieopalanie jej, także w solarium. W przypadku zabiegu CLEARLIFT™ nie ma też uszkodzeń naskórka, dlatego nie potrzeba stosować specjalnej pielęgnacji naruszonej laserem skóry.

Umów wizytę Rezwerwacja online

Czas zabiegu Clearlift Czas zabiegu Clearlift

Zabieg Clearlift trwa od 20 do 60 minut.

 

Umów wizytę Rezwerwacja online

Ilość zabiegów Ilość zabiegów

Sugeruje się wykonanie 3-4 zabiegów co 3-4 tygodnie

 

Umów wizytę Rezwerwacja online

Czas utrzymywania się efektów laserowego odmładzania skóry Czas utrzymywania się efektów laserowego odmładzania skóry

W przypadku wykonania serii zabiegów zgodnie z zaleceniami lekarza terapia przynosi efekty utrzymujące sie do 12 miesięcy.
Przeciwwskazania
• Ciąża i karmienie piersią,
• Infekcje bakteryjne lub wirusowa,
• Problemy układu immunologicznego,
• Radioterapia,
• Kuracja Izotretynoina (w ciągu ostatnich 6-9 miesiącach),
• Twardzina,
• Zaburzenia gojenia,
• Fototyp VI (inne fototypy mogą wykonywać zabieg)
• Niektóre choroby skóry (np. łuszczyca, bielactwo)

Umów wizytę Rezwerwacja online

VIDEO VIDEO

Umów wizytę Rezwerwacja online

CENNIK - Ile kosztuj laserowego liftingu skóry CENNIK - Ile kosztuj laserowego liftingu skóry

PROMOCJA!

Twarz – 499zł zamiast 600zł

Pakiet 4 zabiegów 1600zł zamiast 2400zł

 

Twarz, szyja, dekolt – 999zł zamiast 1600zł

Pakiet 4 zabiegów – 3499zł zmiast 6400zł

 

Umów wizytę Rezwerwacja online

Zobacz
inne zabiegi

J’adore world
Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Krakowa. Studio urody J`adore Instytut zostało stworzonę z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Krakowie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery. Dzięki bogatej ofercie produktów i najnowocześniejszemu sprzętowi nasz salon kosmetyczny oferuje szeroką gamę usług laserowych, zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej. Oprócz najnowocześniejszej technologii, na wysoką jakość naszego Instytutu Urody wpływają przede wszystkim wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści. Zapraszamy!
Sprawdź