Wybierz miasto:

Podniesienie opadających powiek – jak znów uwodzić młodym spojrzeniem

Podniesienie opadających powiek – jak znów uwodzić młodym spojrzeniem

Wiotkość w okolicach oczu pojawia się wraz z procesem starzenia zachodzącym w skórze i jest procesem nie do uniknięcia. Część kobiet akceptuje ten stan rzeczy, jednak coraz więcej Polek szuka sposobów na poprawę kondycji skóry wokół oczu. Jeszcze do niedawna klasycznym sposobem na opadające powieki był zabieg chirurgiczny . Obecnie w medycynie estetycznej pojawiło się wiele zabiegów niechirurgicznych, które przynoszą równie wspaniałe efekty, a co ważniejsze, bez konieczności użycia skalpela.

Plazma IQ – nowatorski i bezpieczny zabieg. Podniesienie opadających powiek

Plazma wykorzystywana w zabiegach poprawiających wiotkość skóry w okolicach oczu to zjonizowany gaz o bardzo specyficznych właściwościach. Podczas zabiegu wytwarzana jest mikrowiązka plazmy, którą oddziałuje się jedynie w obrębie naskórka, bez uszkodzenia skóry. Jest to proste i bardzo bezpieczne rozwiązanie, pozwalające na pozbycie się pierwszych oznak starzenia. Podniesienie opadających powiek za pomocą Plazmy IQ polega na wykonaniu niewielkich punktów na powierzchni skóry, zachowując odległość około 0,5mm jeden od drugiego. W ten sposób dochodzi do sublimacji naskórka bez uszkodzenia skóry właściwej i bez krwawienia. Efekt podniesienia powiek widoczny jest zaraz po zabiegu i utrzymuje się przez okres 2 – 4 lat. Zabieg powoduje podniesienie opadających powiek .

Redensity – na cienie pod oczami

W sytuacji gdy widoczne cienie pod oczami niwelują blask i świeżość spojrzenia, świetnym rozwiązaniem może okazać się Redensity. Zabieg ten w pełni odbudowuje skórę wokół oczu i pozwala pozbyć się cieni i worków pod oczami, a także doliny łez. Do zabiegu wykorzystywany jest nowatorski preparat na bazie żelu, który składa się z usieciowanego kwasu hialuronowego. Wypełniając zapadnięcia pod oczami nie pęcznieje od razu, więc nie powoduje obrzęków, ale stopniowo i w sposób kontrolowany pochłania wodę. Redensity pobudza skórę do naturalnej przebudowy dzięki czemu skóra wokół oczu staje się wyrównana, odmłodzona i rozświetlona. Efekt zabiegu widoczny jest przez około 12 miesięcy. Podniesienie opadających powiek

Podniesienie opadających powiek

Podniesienie opadających powiek jest możliwe dzięki zabiegowi Plazmy IQ

Umów się na wizytę w naszym salonie medycyny estetycznej i kosmetologii w Krakowie

Kwas hialuronowy w okolice oczu.

Kwas hialuronowy to naturalny składnik skóry, który powoduje stymulację produkcji włókien kolagenowych, oraz chroni skórę przed działaniem wolnych rodników. Niestety wraz z upływem czasu skóra traci cenny zapas kwasu hialuronowego, przez co staje się wiotka i szara. Ten niekorzystny proces można zatrzymać przez wstrzykniecie naturalnego kwasu hialuronowego w okolice oczu, przez co skóra wokół oczu nabierze młodzieńczej witalności. Zabieg polega na wstrzyknięciu kwasu hialuronowego w miejscu gdzie tworzy się zagłębienie oczodołu pod okiem. Po wstrzyknięciu preparatu musi on zostać odpowiednio ułożony i rozmasowany w skórze, aby wypełnienie było jednolite. Pierwsze efekty widoczne są od razu po zabiegu, jednak najbardziej spektakularne rezultaty zauważymy po kilku tygodniach. Odmłodzona skóra wokół oczu, wypoczęty wygląd i wypełnienie drobnych zmarszczek powodują, że spojrzenie odzyskuje utracony blask.

Kwas hialuronowy – dowiedź się więcej o jego zastosowaniu w zabiegach

Podniesienie opadających powiek

Mezoterapia – rewitalizacja skóry wokół oczu.

Za jedną z najskuteczniejszych metod rewitalizacji skóry wokół oczu uznaje się mezoterapię igłową. Stosuje się ja w celu wzmocnienia, ujędrnienia i pogrubienia skóry, a także aby poprawić jej elastyczność i ukrwienie. Zabieg mezoterapii polega na śródskórnym podawaniu dawek substancji odżywczych w powieki i okolice zewnętrznych kącików oczu. Ponieważ skóra na powiekach jest bardzo delikatna, wymaga zastosowania specjalnych preparatów dla skóry wiotkiej i cienkiej. W trakcie zabiegu na skórze powstają dziesiątki małych grudek w których znajduje się preparat odżywczy. Po wchłonięciu preparat odżywia skórę i pobudza ją do regeneracji i rewitalizacji. Po zabiegu mezoterapii skóra wokół oczu jest nawilżona, zwiększa się jej napięcie i elastyczność, a także minimalizują się oznaki starzenia. Pełne efekty mezoterapii widoczne są dopiero po serii 4 – 6 zabiegów, przeprowadzanych co 2 – 4 tygodnie.

Mezoterapia igłowa – dowiedź się więcej o zabiegu

Podniesienie opadających powiek

PLASMA IQ – LIFTING POWIEK

Botox – najpopularniejszy z zabiegów.

Najpopularniejszym sposobem na odmłodzenie zmęczonej i zwiotczałej skóry wokół oczu jest oczywiście botoks. W skórę wokół oczu wstrzykiwana jest toksyna botulinowa, powodująca czasowe zablokowanie przekaźnictwa nerwowo – mięśniowego i rozluźnienie mięśni. Dzięki temu mięśnie wokół oczu nie kurczą się , więc nie powstają zmarszczki mimiczne. W ten sposób można pozbyć się kurzych łapek wokół oczu. Botoks wykorzystywany jest również do unoszenia opadających brwi. Toksyna botulinowa zaczyna działać po około 4 – 6 dniach, ale pełny efekt uzyskuje się dopiero po 2 tygodniach. Efekt utrzymuje się od 4 do 8 miesięcy.  Po tym czasie trzeba go powtórzyć.

Botox – dowiedź się więcej o jego wykorzystaniu w zabiegach

dfdfsfs Podniesienie opadających powiek

Wróć do listy
Powrót