Wybierz miasto:

Sposoby na wypadanie włosów i poprawę ich kondycji

Sposoby na wypadanie włosów i poprawę ich kondycji

Nasze włosy przez cały rok narażone są na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych. Zimowe mrozy, częste zmiany temperatury, wiatr, słona morska woda, a także suszarka i prostownica – to wszystko powoduje, że włosy stają się cienkie, matowe, suche, aż w końcu zaczynają wypadać. Wtedy szukamy dla nich ratunku i zastanawiamy się jak szybko i bezpiecznie poprawić kondycję włosów, aby odzyskały swój zdrowy blask. Sposoby na wypadanie włosów są różne, poniżej wspomnieliśmy o tych najskuteczniejszych.

Zabieg Dr Cyj na szybki odrost włosów.

Dr Cyj to innowacyjny preparat zawierający kwas hialuronowy i kompleks siedmiu peptydów, które skutecznie hamują wypadanie włosów, pobudzają je do wzrostu i dają szybki efekt zagęszczenia. Zabieg ten powoduje rewitalizację komórek włosów i skóry głowy. Preparat wstrzykiwany jest w skórę głowy na głębokość 0,2 – 0,3 cm w jedno centymetrowych odstępach. Cały zabieg trwa około pół godziny. Nie ma on skutków ubocznych, jedynie bezpośrednio po zabiegu mogą występować małe zgrubienia w miejscach wstrzykiwania preparatu. Czasami występuje też niewielkie swędzenie. Wszelkie niedogodności ustępują samoistnie po upływie doby od zabiegu. Pełna terapia przy pomocy preparatu Dr Cyj to 4 zabiegi w odstępach dwutygodniowych. Pierwsze efekty można zauważyć już po 15 dniach od pierwszej aplikacji preparatu. Wypadanie włosów zostaje zahamowane, stają się one mocniejsze i gęstsze, skóra głowy jest odżywiona, przez co nowe włosy szybciej odrastają.

 

 

 

Mezoterapia igłowa HairCare – skuteczna metoda na łysienie.

Przyczyną wypadania włosów często jest zła dieta, niedobór witamin a także najróżniejsze schorzenia. Do niedawna łysienie kojarzone było jedynie z przypadłością mężczyzn, ale obecnie coraz częściej dotyka również kobiety. Zarówno współczesna medycyna jak i kosmetologia znacznie lepiej radzą sobie z problemem nadmiernego wypadania włosów. Jedną ze skuteczniejszych metod jest mezoterapia igłowa w której za pomocą iniekcji do skóry wprowadzany jest specjalny koktajl z witamin i minerałów. Zabieg aktywuje procesy regeneracyjne i przede wszystkim pobudza cebulki włosów. Mezoterapia igłowa wykorzystuje unikatowy produkt jakim jest HairCare, stworzony z myślą o problemach skóry głowy. Pozwala on skutecznie odbudować równowagę skóry głowy, pobudza wzrost włosów i poprawi ich strukturę, zapobiega utracie włosów spowodowanych złą dietą, ciążą, stresem i zmęczeniem, a dodatkowo również zapobiega powstawaniu łupieżu.

sposoby na wypadanie wlosow

MicroMist i ampułki Loreal – natychmiastowa odbudowa włosów bardzo zniszczonych.

Intensywną regenerację dla włosów wrażliwych, bardzo zniszczonych i łamliwych zapewnią ampułki Loreal o natychmiastowym działaniu. Ampułki zawierają unikalne połączenie składników aktywnych takich jak: lipidy, kwas mlekowy, inteligentne polimery. Składniki te zapewniają wygładzenie włosów poprzez utworzenie warstwy ochronnej, wzmacniają włosy i pomagają rekonstruować rdzeń włosa, a także odbudowują włos dokładnie w miejscu ubytku. Zawartość ampułki wciera się w każde pasmo od nasady w kierunku końców. Dodatkowo zabieg można wzmocnić działaniem urządzenia MicroMist, które poprzez wykorzystanie wodnej mgiełki „wpycha” produkt do wnętrza włosa, tak aby zapewnić mocny i trwały efekt kuracji. Połączenie ampułek Loreal z urządzeniem MicroMist powoduje, że włosy są dogłębnie zregenerowane, miękkie, błyszczące i łatwo się układają.

Keratynowe prostowanie – sposób na piękne włosy.

Zabieg keratynowego prostowania włosów polega na „wprasowaniu” w pasma włosów keratyny. Przez szczelne otoczenie każdego włosa powoduje ona wygładzenie i utrwalenie końcowego efektu. Poza spektakularnym wygładzeniem włosów zabieg odbudowuje strukturę włosa, dzięki czemu stają się one lśniące i gładkie. Aby keratynowe prostowanie włosów przyniosło jak najlepsze efekty warto do niego wykorzystać profesjonalne produkty marki Inoar. Po umyciu włosów silnie oczyszczającym szamponem, włosy zostają rozczesane i wysuszone. Następnie nakłada się preparat prostujący Inoar, który nie tylko wygładza włosy, ale również chroni je przed temperaturą i wilgocią. Kosmyki bardzo precyzyjnie zostają pokryte preparatem by po około 20 minutach móc je wyprostować prostownicą z diamentowymi płytkami. W ten sposób produkt dostaje się głęboko do włosa, wypełniając wszelkie ubytki. Efekt tak przeprowadzonego zabiegu utrzymuje się od 3 do 5 miesięcy i jest naprawdę oszałamiający.

sposoby na wypadanie wlosow

Wszystkie powyżej opisane zabiegi skutecznie poprawiają kondycję włosów, sprawiają, że stają się one gładkie, lśniące i odżywione. Wystarczy tylko wybrać odpowiedni zabieg by cieszyć się piękną fryzurą przez cały rok.

Wróć do listy
Powrót