Wybierz miasto:

Wypadanie włosów – jak temu zaradzić – poznaj najskuteczniejsze metody

Wypadanie włosów – jak temu zaradzić – poznaj najskuteczniejsze metody

 Gęste i mocne włosy to niewątpliwa ozdoba każdej kobiety jak i mężczyzny. Niestety, często, mimo intensywnej pielęgnacji borykamy się z problemem delikatnych i zniszczonych włosów – pasma są osłabione, kruche i mają tendencję do przerzedzenia. Wypadanie włosów to problem wielu z nas.

Na szczęście, w dzisiejszych czasach dysponujemy szeregiem rozwiązań z zakresie problemu wypadania włosów, dzięki którym możemy zadbać o kondycję i wygląd włosów. Jeśli więc martwi Cię, że Twoje włosy są słabe i wypadają sprawdź co możemy Ci zaoferować. To nowoczesne, całkowicie bezpieczne i skuteczne w działaniu zabiegi, które pomogły już wielu osobom.

 

Wypadanie włosów

Problem wypadania włosów dotyczy wielu z nas

DR CYJ hair filler – rozwiązanie na Twoje problemy 

To nowoczesne rozwiązanie, które daje naprawdę spektakularne efekty w przypadku osłabienia włosów, nadmiernego wypadania włosów a nawet łysienia. Kuracja tą metodą to 4 zabiegi, które wykonywane są w przeciągu 8 tygodni. Pierwsze zauważalne efekty pojawiają się już po dwóch tygodniach od rozpoczęcia zabiegów – jest to więc doskonałe rozwiązanie dla osób niecierpliwych. Jak wygląda zabieg? Specjalny, preparat o optymalnym składzie podawany jest igłowo. Iniekcje wykonuje się punktowo na głębokość 0,2-0,3 cm, w jednocentymetrowych odległościach. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych urządzeń zabieg nie jest bolesny i nie trwa długo.
Co znajdziemy w składzie preparatu i dlaczego jest on tak skuteczny? Przede wszystkim kwas hialuronowy z kompleksem 7 peptydów. Preparat przygotowany jest tak, aby składniki aktywne uwalniały się powoli, dzięki czemu utrzymuje się w skórze do 14 dni. Jego rolą jest pobudzenie mieszków włosowych oraz dostarczenie im wszystkich niezbędnych do wzrostu włosa substancji.
Zabiegi te doskonale sprawdzają się nie tylko w przypadku nadmiernego wypadania włosów. Mogą również stanowić uzupełnienie kuracji przyspieszających wzrost włosa oraz wzmocnienie włosów po transplantacji.

Wypadanie włosów

 

Mezoterapia Haircare – niezwykle skuteczna metoda, której warto zaufać na wypadanie włosów

 

Jeśli Twoje włosy mają tendencję do wypadania, są przesuszone i zniszczone to oznacza najprawdopodniej, że ich cebulki nie otrzymują z układu krwionośnego wszystkich niezbędnych substancji odżywczych. W takim przypadku warto zastosować zabieg mezoterapii Haircare. Na czym polega i jakie daje efekty? Poprzez nakłuwanie skóry do jej wnętrza zostają wprowadzone preparaty Haircare. Ich skład to witaminy oraz składniki mineralne. W niektórych z przypadków wspomaga się skórę poprzez podanie środków przeciwzapalnych. Warto dodać, że ta nowoczesna metoda leczenia problemów z wypadającymi włosami dodatkowo pomaga w walce z łupieżem lub schorzeniami skóry głowy. Sprawia, że staje się ona zdrowa i odpowiednio nawilżona. Zabieg ten doskonale odżywia mieszki włosowe, dzięki czemu włosy stają się mocniejsze i zdrowsze. Sam zabieg nie jest bolesny oraz nie zajmuje wiele czasu. Jego efekty są zaś w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Aby uzyskać optymalne efekty tego rodzaju terapii warto powtórzyć zabieg około 5-6 razy w miesięcznych odstępach.

Wypadanie włosów 

Karboksyterapia – dwutlenek węgla na piękne włosy na wypadanie włosów

 

Kolejnym sposobem, dzięki któremu możemy zadbać o silne i zdrowe włosy jest zabieg karboksyterapii. Doskonale sprawdza się on zwłaszcza w walce z wypadaniem włosów. Czym jest? To bezpieczny zabieg polegający na wprowadzeniu pod skórę określonych dawek dwutlenku węgla. Początkowo wykorzystywano go zwalczaniu niedrożności żylnej, później w zabiegach mających poprawić koloryt skóry oraz likwidacji rozstępów. Obecnie wiemy już, że pozwala także zatrzymać wypadanie włosów oraz stymuluje ich wzrost.
Podczas zabiegu dwutlenek węgla wstrzykuje się śródskórnie za pomocą nowoczesnej, specjalistycznej aparatury. Zabieg ten nie jest bolesny, nie ma również wielu przeciwwskazań. Warto dodać, że może być połączony z mezoterapią co sprawia, że jego efekty są jeszcze bardziej widoczne. Wypadanie włosów nie musi być problemem.

 Wypadanie włosów

Odpowiednia suplementacja włosów

 

Kolejnym sposobem na poprawę kondycji i wypadanie włosów jest zastosowanie nowoczesnej i skutecznej suplementacji. Jednym z produktów, które warto zastosować jest Gelacet. To nowoczesny preparat mający formę saszetek rozpuszczanych w wodzie. W składzie tego preparatu znajdziemy hydrolizat biotyny oraz kolagenu.
Kolagen jest substancją będącą źródłem aminokwasów, które są podstawowym budulcem włosów i paznokci. Biotyna również przyczynia się do wzmocnienia naszych włosów.
Regularne przyjmowanie tego suplementu sprawia, że nasze włosy są wzmacniane od wewnątrz od samych cebulek co stanowi doskonałe uzupełnienie nowoczesnych terapii. Koszt Gelacetu nie jest wysoki, warto więc przekonać się do stosowania tego suplementu.

 

Umów wizytę poprzez nasz formularz online

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Keratynowe prostowanie włosów

Fryzjerstwo w J’adore Instytut

Jak więc widać, sposobów na wzmocnienie włosów jest naprawdę wiele. Jeśli więc nie jesteś zadowolona ze stanu w jakim znajdują się Twoja pasma nie obawiaj się skorzystać z szerokiej oferty naszego instytutu. Doświadczeni profesjonaliści oraz nowoczesny sprzęt z jakiego korzystamy są gwarancją skuteczności. Możesz więc mieć pewność, że Twoje włosy nabiorą siły i witalności.

 

Wróć do listy
Powrót