Cellulite to problem, który dotyka ponad 90 procent kobiet niezależnie od wieku i wagi. To nagromadzona pod skórą woda lub tkanka tłuszczowa, która przez nierównomierne rozmieszczenie tworzy nieestetyczne grudki i zagłębienia zwłaszcza na udach i pośladkach. Wydawać by się mogło, że nie jesteśmy w stanie poradzić sobie z tym problemem. Tymczasem to nie do końca prawda. Dzięki nowoczesnym zabiegom jakie stosujemy w J’adore Instytut możesz zapomnieć o kompleksach wywołanych cellulite .

Ujędrnianie i modelowanie z Accent XL Alma Lasers – usuń cellulite 

Czasem nawet dbałość o dietę i regularne ćwiczenia nie przynosi oczekiwanych efektów a skóra na udach, pośladkach czy brzuchu traci jędrność. W takiej sytuacji cellulite staje się jeszcze bardziej widoczny. Rozwiązaniem, które może pomóc zmniejszyć te niedoskonałości i odzyskać jędrność ciała jest zabieg Accent XL przy wykorzystaniu urządzenia firmy Alma Lasers. To wyjątkowe i innowacyjne rozwiązanie. Urządzenie to posiada bowiem unikalną kombinację dwóch głowic wykorzystujących częstotliwość radiową bipolarną i unipolarną. Dzięki temu zabieg ten pobudza krążenie oraz drenaż limfatyczny co sprzyja usuwaniu toksyn, rozgrzewa i napina skórę oraz termicznie doprowadza do rozpadu komórek tłuszczowych.
Jak więc widać zabieg ten to nie tylko skuteczne usuwanie cellulite , ale również odmładzanie skóry i poprawa jej jędrności. Zabieg jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny – może być stosowany przez osoby w każdym wieku.

Termolifting ciała i twarzy Accent XL – dowiedź się więcej o zabiegach

Cellulite

Endermologia LPG

Kolejnym zabiegiem, który cieszy się sporą popularnością ze względu na swoją skuteczność jest Endermologia LPG. To zabieg, który pozwala pozbyć się złogów tłuszczu, cellulitu oraz doskonale ujędrnia skórę. Na czym polega? Mówiąc najprościej, jest to masaż wykonywany specjalnym, nowoczesnym urządzeniem wyposażonym w rolki, Ich rolą jest masowanie fałd skóry, które unoszone są przez podciśnienie. Rolki te delikatnie ugniatają skórę i nagromadzony pod nią zapas tłuszczu. Dzięki temu przyczyniają się do poprawy krążenia, usunięcia toksyn oraz rozbicia tkanki tłuszczowej. Skóra staje się bardziej napięta i wygładzona.
Zabiegu tego nie trzeba się obawiać. Podczas Endermologii ubieramy bowiem specjalny kombinezon, który gwarantuje płynność ruchów urządzenia. Dzięki temu masaż nie jest niekomfortowy. Już kilkakrotne poddanie się endermologii pozwala zobaczyć widoczne efekty. Cellulite zniknie szybko i skutecznie.

Endermologia LPG – dowiedź się więcej o zabiegach

Karboksyterapia

celluliteKarboksyterapia to zabieg, który również przynosi doskonałe efekty. Z tego właśnie powodu jest często wybierany przez klientki naszego Instytutu. Na czym polega? Mówiąc najprościej, za pomocą nowoczesnego sprzętu wyposażonego w niewielkie igły wstrzykuje się podskórnie niewielkie ilości dwutlenku węgla, które są starannie kontrolowane przez nasz doświadczony personel. Dzięki takiemu zabiegowi dochodzi do rozszerzenia naczyń krwionośnych i przyspieszeniu tworzenia nowych sieci naczyń. Skutkiem tego do komórek skóry dociera więcej tlenu oraz składników odżywczych. Układ krwionośny lepiej radzi sobie także z odprowadzaniem wody oraz usuwaniem toksyn co skutecznie zmniejsza cellulite.
Zabiegu tego nie należy się obawiać. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszego sprzętu jest on praktycznie bezbolesny. Co więcej, nie powoduje skutków ubocznych. Warto jednak mieć świadomość, że nie możemy skorzystać z niego jeśli cierpimy na aktywne infekcje lub stany zapalne skóry. Również ciąża jest przeciwwskazaniem do skorzystania z tej nowoczesnej i skutecznej metody, która zrewolucjonizowała walkę z cellulitem.

Karboksyterapia – dowiedź się więcej o zabiegach

Umów się na wizytę w naszym salonie