Nie ma skuteczniejszej broni w walce z niechcianym owłosieniem aniżeli depilacja laserowa. Odpowiednio wykonany zabieg pozwala pozbyć się włosków z nóg, twarzy oraz okolic bikini raz na zawsze. Wiele osób zastanawia się, od czego zależy jakość takiego zabiegu. Klienci bardzo często skarżą się, iż po krótkim czasie włoski odrosły bądź, co gorsza pojawiło się więcej wrośniętych włosków. Wbrew pozorom wszystko zależy od jednej rzeczy – urządzenia, które dany Salon Kosmetyczny wykorzystuje.

J’adore Instytut korzysta wyłącznie ze sprawdzonych, zaawansowanych technologicznie urządzeń. W przypadku depilacji laserowej wykorzystujemy laser Soprano ICE. Jak wygląda sam zabieg? Po pierwsze warto wspomnieć, iż jest znacznie mniej bolesny niż dotychczas. Pacjent może jedynie odczuwać delikatny dyskomfort w miejscu, na które skierowano wiązkę lasera. Depilacja laserowa możliwa jest na każdej partii ciała, nie tylko na nogach, w strefie bikini oraz na twarzy, ale również na przedramionach, pośladkach bądź brodzie.

Depilacja laserowa informacje

Efekty całej kuracji laserem utrzymują się przez całe życie. Mówiąc prościej, już nigdy więcej nie będzie potrzeby walki z maszynką do golenia, plastrami czy też kremem do depilacji. Aby uzyskać idealnie gładką skórę niezbędne jest kilka sesji. Już po pierwszym zabiegu zauważymy, iż włosków na naszym ciele jest znacznie mniej. Przy ostatnim natomiast nie będzie ich już praktycznie wcale. Depilacja laserowa jest znacznie lepsza, aniżeli tradycyjne metody, gdyż pozwala oszczędzić sporo czasu na zabiegach kosmetycznych, a w efekcie również pieniędzy. Dodatkowo, raz na zawsze pożegnamy się z takimi problemami jak wrastające włoski.

depilacja laserowa informacjea

Oferowana przez J’adore Instytut depilacja laserowa, przeprowadzana jest przy pomocy wysokiej klasy lasera diodowego Soprano ICE. Praktyczny system chłodzenia sprawia, że cały zabieg jest niezwykle komfortowy, a przy okazji również szybki. Brak efektów ubocznych potwierdza jakość oraz bezpieczeństwo urządzenia.

Decydując się na zabieg depilacji laserowej mamy pewność, że nasze zbędne owłosienie zniknie raz na zawsze – rezultaty są, bowiem trwałe. Jako, że urządzenie posiada niezbędne certyfikaty, ryzyko wystąpienia jakiejkolwiek usterki jest praktycznie niemożliwe. Kuracja jest bezpieczna – wiązka laserów, mimo że cechuje się stosunkowo dużą mocą, nie wywołuje żadnych reakcji skórnych oraz poparzeń. Sam zabieg jest szybki.

Aby pozbyć się zbędnego owłosienia na zawsze, należy powtórzyć zabieg depilacji laserowej kilka razy. Ważne, by każda wizyta w Salonie Kosmetycznym była poprzedzona, co najmniej czterotygodniową przerwą. Liczba zabiegów zależna jest przede wszystkim od rodzaju włosa, fototypu i uwarunkowań genetycznych pacjenta.

depilacja laserowa informacje dodatkowe:

Depilacja laserowa – obalamy mity!

Laseroterapia w J’adore Instytut

 

depilacja laserowa informacje

Umów wizytę w naszym salonie kosmetycznym w Krakowie