Każdy, kto marzy o zdrowej, sprężystej, idealnie gładkiej, a przede wszystkim młodej skórze, powinien zainteresować się laserowym fotoodmładzaniem. Zabieg ten stworzony został z myślą o wszystkich tych, którzy pragną skutecznie zastopować proces starzenia skóry i mimo upływu lat cieszyć się perfekcyjnym wyglądem. Fotoodmładzanie Alma Harmony XL to kuracja, której celem jest pobudzenie skóry do odnowy i maksymalnej regeneracji za pomocą zaawansowanego technologicznie lasera medycznego. Urządzenie te, w porównaniu do innych laserów, działa globalnie – nie tylko poprawia wygląd skóry, ale również niweluje zmarszczki i przebarwienia, a także rozszerzone i pękniete naczynka oraz zmniejsza pory. Dodatkowo poprawia ogólną kondycję skóry.

Zabieg fotoodmładzania jest nie tylko prosty, ale również szybki, w pełni bezpieczny i bezbolesny. Oczywiście w czasie pracy z użyciem wiązki lasera może nastąpić pewien dyskomfort, aczkolwiek znika on już po wyjściu z Gabinetu Kosmetycznego. Bezpośrednio po zabiegu skóra może być zaczerwieniona. Fotoodmładzanie trwa kilkadziesiąt minut. Zabieg doskonale usuwa zmarszczki, zmiany skórne, rumienie, przebarwienia oraz piegi a jego pozytywne efekty spiętrzają się nawet do kilku tygodni do zabiegu.fotoodmladzanie Laserowe fotoodmładzanie – zabieg, który pokochasz

Chociaż zabieg jest całkowicie bezpieczny, a zarazem nieinwazyjny, nie każdy może sobie na niego pozwolić. Kuracje z udziałem lasera są niewskazane w przypadku kobiet w ciąży oraz karmiących piersią. Nie zaleca się fotoodmładzania, gdy pacjent cierpi na cukrzycę, bielactwo bądź jest po wypadku – posiada rany bądź infekcje na obszarze, na którym miałaby nastąpić ingerencja laserem. Przed pójściem do Gabinetu Kosmetycznego należy dokładnie przeanalizować, czy w ciągu ostatnich kilku tygodni nie zażywaliśmy aspiryny, beta karotenu, leków i ziół światłoczułych, a także samoopalacza.

Zabieg fotoodmładzania pod żadnym względem nie koliduje z codziennymi czynnościami. Zaleca się jednak, by bezpośrednio po wyjściu z gabinetu Kosmetycznego unikać promieniowania słonecznego. W przypadku konieczności wyjścia należy silnie nawilżyć skórę oraz zabezpieczyć ją filtrem przeciwsłonecznym.

Dla kogo dedykowany jest zabieg laserowego fotoodmładzania?

Na kurację może zdecydować się każdy, kto chce zniwelować swoje niedoskonałości – zarówno przebarwienia, rumień czy zmarszczki. Najlepsze efekty widoczne są u osób borykających się ze starzejącą się skórą. Można śmiało stwierdzić, że przywraca on młody i zdrowy wygląd naszej skórze, niezależnie od wieku czy płci.

Laserowe fotoodmładzanie jest zabiegiem, który może być stosowany na dowolny fragment ciała – twarz, szyję, dekolt, ramiona, a także dłonie.

 

Zobacz również:

ENDERMOLOGIA LPG

KERATYNOWE PROSTOWANIE WŁOSÓW

BANER JADORE Laserowe fotoodmładzanie – zabieg, który pokochasz