Każdy, kto marzy o zdrowej, sprężystej, idealnie gładkiej, a przede wszystkim młodej skórze, powinien zainteresować się laserowym fotoodmładzaniem.

Laserowe fotoodmładzanie to zabieg  stworzony z myślą o wszystkich tych, którzy pragną skutecznie zastopować proces starzenia skóry. Doskonale sprawdzi się dla tych osób, które  mimo upływu lat cieszyć się perfekcyjnym wyglądem. Fotoodmładzanie Alma Harmony XL to kuracja, której celem jest pobudzenie skóry do odnowy. Służy maksymalnej regeneracji za pomocą zaawansowanego technologicznie lasera medycznego. Urządzenie te, w porównaniu do innych laserów, działa globalnie – nie tylko poprawia wygląd skóry, ale również niweluje zmarszczki i przebarwienia, a także rozszerzone i pękniete naczynka oraz zmniejsza pory. Dodatkowo poprawia ogólną kondycję skóry.

Laserowe fotoodmładzanie – zabieg, który pokochasz!

Zabieg fotoodmładzania jest nie tylko prosty, ale również szybki, w pełni bezpieczny i bezbolesny. Oczywiście w czasie pracy z użyciem wiązki lasera może nastąpić pewien dyskomfort, aczkolwiek znika on już po wyjściu z Gabinetu Kosmetycznego. Bezpośrednio po zabiegu skóra może być zaczerwieniona. Fotoodmładzanie trwa kilkadziesiąt minut. Laserowe fotoodmładzanie doskonale usuwa zmarszczki, zmiany skórne, rumienie, przebarwienia oraz piegi a jego pozytywne efekty spiętrzają się nawet do kilku tygodni do zabiegu.

Zabieg odmładzania można wykonać głowicą Dye Vl, Clearlift lub iPixel. 

Laserowe fotoodmładzanie

Chociaż zabieg jest całkowicie bezpieczny, a zarazem nieinwazyjny, nie każdy może sobie na niego pozwolić. Kuracje z udziałem lasera są niewskazane w przypadku kobiet w ciąży oraz karmiących piersią. Nie zaleca się fotoodmładzania, gdy pacjent cierpi na cukrzycę, bielactwo bądź jest po wypadku. Przeciwwskazaniem mogą być rany bądź infekcje na obszarze, na którym miałaby nastąpić ingerencja laserem. Przed pójściem do Gabinetu Kosmetycznego należy dokładnie przeanalizować, czy w ciągu ostatnich kilku tygodni nie zażywaliśmy aspiryny. Przeciwwskazaniem może być zbyt duża dawka  beta karotenu, leków i ziół światłoczułych, a także samoopalacza.

Laserowe fotoodmładzanie pod żadnym względem nie koliduje z codziennymi czynnościami. Zaleca się jednak, by bezpośrednio po wyjściu z gabinetu Kosmetycznego unikać promieniowania słonecznego. W przypadku konieczności wyjścia należy silnie nawilżyć skórę oraz zabezpieczyć ją filtrem przeciwsłonecznym.

Dla kogo dedykowany jest zabieg laserowego fotoodmładzania?

Na kurację może zdecydować się każdy, kto chce zniwelować swoje niedoskonałości – zarówno przebarwienia, rumień czy zmarszczki. Najlepsze efekty widoczne są u osób borykających się ze starzejącą się skórą. Można śmiało stwierdzić, że przywraca on młody i zdrowy wygląd naszej skórze, niezależnie od wieku czy płci.

Laserowe fotoodmładzanie jest zabiegiem, który może być stosowany na dowolny fragment ciała – twarz, szyję, dekolt, ramiona, a także dłonie.

 

Laserowe fotoodmładzanie

Umów się na wizytę do naszego salonu kosmetycznego w Krakowie