Nowoczesny mężczyzna to synonim mężczyzny zadbanego i modnego. W dzisiejszych czasach mężczyzna w salonie kosmetycznym to codzienność, nie wypada panom mieć niewypielęgnowanych dłoni czy niezadbanej cery. Panowie coraz  Z tego powodu, mężczyźni coraz chętniej i śmielej korzystają z dobrodziejstw salonów kosmetycznych. Podobnie jak kobiety, także mężczyźni borykają się z kompleksami i wykorzystują nowoczesne metody walki z oznakami starzenia czy też modelowania sylwetki.

Zabiegi na twarz

Męska skóra różni się znacząco od skóry kobiet, wobec czego ma swoje specyficzne potrzeby. Mężczyźni mają skórę grubszą i bardziej tłustą niż skóra kobiet, ma ona więcej naczyń krwionośnych. Dominujący w organizmie mężczyzny testosteron odpowiedzialny jest za grubsze i gęstsze owłosienie – nie tylko na twarzy, ale na całym ciele. Wszystkie te cechy mogą powodować problemy skórne, które są powodem dyskomfortu i determinują panów do skorzystania z usług salonów kosmetycznych.

W naszym salonie Panowie najczęściej korzystają z zabiegów, które gwarantują im pielęgnację, zdrowy i atrakcyjny wygląd. Podstawą w zachowaniu schludnego wyglądu jest odpowiedni stan cery, wszelkie zaskórniki, rozszerzone pory powodują, że cera wygląda na szarą i zmęczoną. Na takie problemy idealnym rozwiązaniem są zabiegi oczyszczające na twarz. Wykwalifikowana kosmetyczka dobiera odpowiednie kosmetyki do stanu cery i jej problemów. Ponadto wielu Panów dodatkowo korzysta z regulacji brwi, co dodaje im szlachetniejszego wyglądu.

Mężczyzna w salonie kosmetycznym

Mężczyźni, którzy mają cerę naczynkową i borykają się z problemem rozszerzonych naczynek krwionośnych decydują się na zabieg zamykania. Przy użyciu głowicy dye-vl, która wykorzystuje serię trzech filtrów, koncentrując światło w węższym zakresie domykane są naczynia krwionośne i redukowane przebarwienia. Głowica uznana jest za najnowocześniejszą i najbardziej zaawansowaną technologię przynoszącą spektakularne efekty. Ta metoda jest całkowicie bezpieczna, bezbolesna i nie wymaga okresu rekonwalescencji.

Panowie, którzy borykają się z problemem starzenia się skóry potwierdzają, że zabieg odmładzający Clear lift widocznie i natychmiastowo poprawia wygląd skóry. Jest to nieinwazyjny zabieg, który sprawia, że zmarszczki są wygładzone, skóra napięta i rozświetlona. Jego ważną zaletą jest brak rekonwalescencji, dodatkowo zabieg spowalnia procesy starzenia.

Polecanym i popularnym zabiegiem jest mezoterapia mikroigłowa, która stosowana wraz z odpowiednio dostosowanymi ampułkami przynosi wiele wymiernych korzyści dla skóry. Z tego zabiegu korzystają mężczyźni, których skóra jest przesuszona, utraciła swoją jędrność lub widoczne są na niej blizny, przebarwienia i niedoskonałości.

Mężczyźni coraz częściej decydują się na bardziej inwazyjne zabiegi np. Plazme IQ- lifting powiek. Mikrowiązka plazmy działa tylko w obrębie naskórka, nie uszkadzając tym samym skóry. Efekty po zabiegu widoczne są natychmiast – odmładza spojrzenie. Pozbycie się pierwszych oznak starzenia w okolicach oczy wpływa pozytywnie na wizerunek.

Dla każdego Pana pragnącego zadbać o swój wygląd polecamy procedury zabiegowe marek Mediderma i Dermaquest. Przed każdym zabiegiem dokonujemy konsultacji, podczas której określane są potrzeby skóry. Kosmetolog dobiera zestaw kosmetyków odpowiednich dla klienta. Procedury te nawilżają skórę, wyrównują koloryt, redukują nadmiar sebum i zamykają rozszerzone pory.

Mężczyzna w salonie kosmetycznym

Mężczyzna w salonie kosmetycznym – Atrakcyjne i smukłe ciało

Coraz częściej mężczyźni chcą zadbać o swoje ciało. U nas w salonie chętnie korzystają z zabiegów wspierających walkę o smukłą sylwetkę. Jednym z nich jest kriolipoliza, która polega na chłodzeniu tkanki tłuszczowej w celu spowodowania jej rozpadu. Sprawdza się idealnie do pozbycia się nadmiaru tkanki tłuszczowej z okolic brzucha i dolnej części pleców. Innym popularnym zabiegiem jest redustim, który działa na cały organizm. Wykorzystuje się w tym celu wolnozmienne pole magnetyczne, które równomiernie działa na tkankę tłuszczową zarówno pod skórą jak i osadzoną na narządach wewnętrznych.

Atrakcyjne ciało, to gładkie ciało. Nadmierne owłosienie to w dzisiejszych czasach bolączka nie tylko kobiet, ale i mężczyzn. W celu pozbycia się go proponujemy swoim klientom zabiegi depilacji. Depilacja laserowa czy też woskowa to częste zabiegi, które przeprowadzamy u mężczyzn, którzy pragną pozbyć się owłosienia szczególnie z pleców. Depilacja laserowa po kilku zabiegach powoduje zanik całego niepożądanego owłosienia, natomiast woskowa wykonywana regularnie przyczynia się do osłabienia i przerzedzenia włosów.

Sam wygląd to nie wszystko, ważny jest też relaks i odprężenie. W tym celu, Panowie bardzo chętnie korzystają z naszej oferty masaży. starannie dobrane stają się niezbędnym elementem w walce ze stresem i spadkiem nastroju. Mówi się, że poprawnie wykonany zabieg jest lekarstwem dla ciała i duszy. Masaże i rytuały pomagają w redukcji napięcia mięśniowego, poprawiają nastrój, redukują stres.

Dłonie i stopy

Zadbane dłonie to wizytówka każdego zadbanego mężczyzny. Wypielęgnowane stopy to komfort i wygoda. Wszystkim panom proponujemy zabiegi manicure i pedicure.

W J`adore Instytut każdy mężczyzna poczuje się komfortowo, zapewniamy spokój i intymność podczas przeprowadzania zabiegów. Pamiętajmy! Mężczyzna w salonie kosmetycznym to w dzisiejszych czasach codzienność!