Często skarżymy się na brak wolnego czasu, w którym mogłybyśmy iść do fryzjera czy kosmetolog. Równie często ubolewamy również, że tak rzadko, w natłoku wszystkich obowiązków, mamy okazję spotkać się  z naszą najlepszą przyjaciółką. A co jeżeli można upiec dwie pieczenie przy jednym ogniu i spotkać się z przyjaciółką w salonie kosmetycznym? Salon piękności to idealne miejsce na spotkanie z przyjaciółką, gdzie wspólnie można spędzić trochę czasu oraz maksymalnie się zrelaksować.  Warto zorganizować wspólne popołudnie w salonie urody. Manicure lub masaż będzie doskonałą okazją do spędzenia czasu razem i oddania się wspólnej pielęgnacji. 

Wspólny masaż

Dobroczynny wpływ masażu na nasze ciało plus spotkanie z najbliższą przyjaciółką sprawia że zabieg ma dodatkową wartość zarówno dla ciała jak dla cennej przyjaźni. Odpowiednio przeprowadzony masaż zbawiennie wpływa na układ kostny, pomaga utrzymać prawidłową ruchomość stawów i uelastycznia je. Dodatkowo prowadzi do dotlenienia mięśni i wpływa na przyspieszenie krążenia krwi. Nie można zapomnieć o pozytywnym wpływie masażu na ujędrnienie i uelastycznienie skóry, zabieg pomaga w jej lepszym ukrwieniu i odżywieniu. Wymienione zalety oraz niekwestionowany atut wszystkich masaży tj. relaks – zachęcają do wspólnego dzielenia się odprężającymi właściwościami z bliską osobą.

Szeroka oferta masaży pozwala na wybór odpowiedniej techniki.: masaż kamieniami wulkanicznymi, gorącą czekoladą, tajski masaż stóp, klasyczny masaż całego ciała, masaż stemplami, masaż balijski, leczniczy czy ajurwedyjski. 

day spa, w salonie urody

Podwójny  manicure oraz Pedicure

Kolejną możliwością wspólnie spędzonych chwil w gabinecie jest manicure, podczas którego paznokcie zostają profesjonalnie opracowane. Jeżeli płytka paznokcia jest problematyczna (cienka, łamliwa i krucha) najlepszy będzie manicure hybrydowy na bazie proteinowej. Usługa sprawi że dłonie będą bardziej atrakcyjne.  Do każdego manicure można dodatkowo dodać wersję SPA co umożliwi nawilżenie przesuszonej skóry dłoni. Po usłudze Manicure istnieje możliwość na wspólny Pedicure – w ten sposób skorzystamy z kompletnego zestawu pielęgnacji dłoni oraz stóp. 

Wieczór panieński w salonie urody

Idealnym pomysłem na relaks przed ślubem i spotkanie z przyjaciółkami jest wspólny wieczór. Kraków jest miastem możliwości, więc zanim przeżyjecie niezapomnianą imprezę, warto skorzystać z odnowy i chwili relaksu. Oferta przygotowana przez salon obejmuje zabiegi i masaże, które wybierzecie wspólnie przed rozpoczęciem wieczoru. Wszystkie szczegóły organizowane są indywidualne, w trosce o jak najlepszą zabawę i atmosferę. Wspólne chwile z najbliższymi przyjaciółkami oraz relaksujące zabiegi to wymarzony start dla udanego wieczoru podczas którego przyszła Panna Młoda powinna czuć się wyjątkowo.

Zabiegi możecie zarezerwować on-line 🙂