fbpx

Wybierz miasto:

Masaże KRAKÓW

Masaże KRAKÓW

Masaże

Zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty masaży, które nie tylko pomogą pozbyć się bólu i napięć, odprężą i rozluźnią zmęczone mięśnie, ale przede wszystkim przeniosą Cię w orientalny świat pachnących olejków i kontemplacyjnej muzyki relaksacyjnej. Bogata oferta rytuałów na ciało umożliwia indywidualny dobór kosmetyku do rodzaju skóry i efektu, jaki chcemy osiągnąć po zabiegu masażu. masaż

Co daje masaż?

 • Leczy bóle kręgosłupa i mięśni
 • Wzmacnia mięśnie, tworząc dobrą stabilizację dla kręgosłupa
 • Poprawia krążenie
 • Przyspiesza metabolizm
 • Uwalnia toksyny i zwalcza cellulit
 • Upiększa ciało
 • Modeluje sylwetkę
 • Poprawia stan skóry
 • Niweluje napięcie mięśni (np. karku, które pojawia się u osób wykonujących pracę siedzącą)
 • Pozwala osiągnąć tzw. większą ruchliwość
 • Poprawia jakość życia
 • Łagodzi stres
 • Pomaga się wyciszyć i zrelaksować
 • Doskonale uzupełnia treningi sportowców

Masaż - Dla kogo?

  • Sportowców
  • Kobiet w ciąży (specjalny rodzaj masażu)
  • Osób chcących zlikwidować cellulit
 • Osób starszych
 • Pracowników biurowych
 • Kobiet i mężczyzn z problemami z kręgosłupem
 • Osób prowadzących siedzący tryb życia lub mających problemy z mięśniami
 • Osób dbających o skórę i ciało
 • Dla wszystkich, którzy potrzebują chwili wytchnienia i relaksu
masaże

Cena zabiegu: od 120 zł

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
Pokaż klauzule informacyjną

Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
• Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
• Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
• Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
• Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
• Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
• Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

captcha

MASAŻ TAJSKI
MASAŻ KAMIENIAMI WULKANICZNYMI
MASAŻ KLASYCZNY CAŁEGO CIAŁA
MASAŻ BALIJSKI
MASAŻ POLINEZYJSKI, MAURI
MASAŻ GORĄCĄ CZEKOLADĄ
MASAŻ BALIJSKI NA CZTERY RĘCE
MASAZ LECZNICZY
MASAŻ SHIATSU
MASAŻ LOMI LOMI
MASAŻ STEMPLAMI
MASAZ AJURWEDA
MASAŻ SPORTOWY
TAJSKI MASAZ STÓP
MASAŻ DLA KOBIET W CIĄŻY
Cennik zabiegów:

MASAŻ TAJSKI MASAŻ TAJSKI

Masaż tajski wykorzystuje techniki akupresury, elementy jogi oraz stretchingu.  Nie tylko silnie relaksuje, ale i pobudza krążenie krwi, pracę układu limfatycznego oraz wpływa na szybsze i skuteczniejsze oczyszczenie organizmu z toksyn. Masaż skutecznie redukuje napięcie mięśni, powoduje rozluźnienie redukuje także napięcie mięśni, rozluźnia stawy oraz ścięgna. Masaż tajski przywraca harmonie I równowagę organizmu – rozluźnia mięśnie, zwiększa sprawność ruchową i wzmacnia odporność.

Umów wizytę Rezwerwacja online

MASAŻ KAMIENIAMI WULKANICZNYMI MASAŻ KAMIENIAMI WULKANICZNYMI

Masaż gorącymi kamieniami to rytuał głęboko relaksacyjny i rewitalizujący. Ten niezwykły zabieg SPA odpowiedni jest wszystkich tych, którzy potrzebują wyciszenia, relaksu i odprężenia. Synergia działania ciepłych kamieni w połączeniu z odpowiednimi technikami masażu wpływają w zbawienny, leczniczy sposób na ciało i umysł. Masaż pobudza zmysły, odpręża, redukuje napięcie mięśni. Kamienie stosowane do masażu pozyskiwane są ze specjalnie selekcjonowanych obszarów dużej aktywności wulkanicznej takich jak Hawaje czy Bali.

Umów wizytę Rezwerwacja online

MASAŻ KLASYCZNY CAŁEGO CIAŁA MASAŻ KLASYCZNY CAŁEGO CIAŁA

Masaż relaksacyjny silnie odpręża ciało i likwiduje zgromadzone w mięśniach napięcie, działa uspokajająco i relaksująco – niweluje stres i poprawia krążenie krwi. Masaż klasyczny całego ciała to połączenie tradycyjnych technik masowania – rozcierania, głaskania, wyciskanie, przesuwania, oklepywania. Zabieg w znaczący sposób poprawia kondycje psychiczną i fizyczną redukując stres, napięcie i silnie odprężając.

Dowiedź się więcej z naszego artykułu – Na co pomaga masaz klasyczny

Umów wizytę Rezwerwacja online

MASAŻ BALIJSKI MASAŻ BALIJSKI

Relaksacyjny masaż swoich korzeni sięgający Indonezji – wyspy Bali. Opiera się na intensywnych ruchach głaskania, rozcierania, ugniatania skóry oraz technice akupresury i refleksoterapii. Wpływa na poprawę krążenia oraz pobudzenie limfy. Redukuje napięcie i stres.

Umów wizytę Rezwerwacja online

MASAŻ POLINEZYJSKI, MAURI MASAŻ POLINEZYJSKI, MAURI

Masaż MAURI całego ciała to wyjątkowy zabieg o charakterze terapeutycznym pomagający zlikwidować blokady fizyczne i psychiczne. Masaż relaskuje zmęczone ciało, gwarantuje ukojenie i odprężenie dla zmęczonego umysłu. Przyjemny, płynny, miękki dotyk daje osobie masowanej czas i przestrzeń do odnowy duchowej. Muzyka do masażu jest specjalnie dobierana – co nadaje zabiegowi odpowiedniego rytmu, energii i tworzy wyjątkowy klimat.

Umów wizytę Rezwerwacja online

MASAŻ GORĄCĄ CZEKOLADĄ MASAŻ GORĄCĄ CZEKOLADĄ

Ten wyjątkowo aromatyczny masaż opiera się w swej istocie na niezwykłym połączeniu rozgrzanej czekolady i olejków eterycznych. Masaż nietylko silnie relaksuje, ale dzięki wyjątkowym właściwościom czekolady również silnie pielęgnuje i nawilża skórę. Masaż gorącą czekoladą to zabieg dla wszystkich tych, którzy marzą o chwili całkowitego odprężenia i relaksu.

Umów wizytę Rezwerwacja online

MASAŻ BALIJSKI NA CZTERY RĘCE MASAŻ BALIJSKI NA CZTERY RĘCE

Klasyczny masaż balijski wykonywany przez dwóch terapeutów równocześnie. Zabieg ten to luksusowy rytuał oparty na wyjątkowej technice masażu wykonywanej na cztery ręce. Zabieg stymuluje ciało, dodając energii, oczyszczając umysł z negatywnej energii.

Umów wizytę Rezwerwacja online

MASAZ LECZNICZY MASAZ LECZNICZY

Masaż leczniczy redukuje napięcie w rejonie kręgosłupa i innych problematycznych obszarów ciała. Zabieg wpływa pozytywnie na rozluźnienie mięśni, zwiększa elastyczność skóry. Likwiduje problemy powstałe w wyniku przeciążenia organizmu lub spowodowanych schorzeniami.

Masaż leczniczy – przeznaczony do celów leczniczych, ale dodatkowym efektem zabiegu jest dogłębny relaks fizyczny i psychiczny. Masaż leczniczy wykonuje się w oparciu o szeroką wiedzę dotyczącą anatomii i fizjologii człowieka. Najczęściej wykonują go wykształceni rehabilitanci.

Masaż leczy większość schorzeń natury fizycznej, jak problemy z kręgosłupem, rwa kulszowa, ból i inne następstwa złamań, zwichnięć i skręceń. Likwiduje wysięk zapalany powstały przy uszkodzeniu mięśni i ścięgien, pomaga zapobiec pojawieniu się zrostów, poprawia sprawność fizyczną i niweluje ryzyko powstania odleżyn.

Umów wizytę Rezwerwacja online

MASAŻ SHIATSU MASAŻ SHIATSU

Masaż ten sięga tradycji japońskiej. Jego lecznicze działanie pozwala na zniwelowanie napięcia mięśni, działa uspokajająco i dodaje energii i witalności. Polecany jest w szczególności osobom aktywnie uprawiającym sport.

Masaż shiatsu wykonywany jest bez użycia oleju.

Umów wizytę Rezwerwacja online

MASAŻ LOMI LOMI MASAŻ LOMI LOMI

Masaż wywodzi się z wysp Hawaii. Jest to wyjątkowo piękny i harmonijny zabieg łączący w sobie element tańca, dotyku i masażu. Zabieg pobudza zarówno strefę fizyczną, emocjonalną jak i nawet duchową. Lomi Lomi jest masażem pełnym piękna i gracji. Cechą charakterystyczną dla tej techniki pracy jest masaż wykonywany przedramionami na ciepłej, specjalnie dobranej mieszaninie olejów naturalnych oraz wykonywanie tanecznych, płynnych ruchów.

 

Umów wizytę Rezwerwacja online

MASAŻ STEMPLAMI MASAŻ STEMPLAMI

Kolebką tego rodzaju masażu jest Tajlandia. Zabieg jest wyjątkowo odprężający i zmysłowy.

Bawełniane stemple wypełnione są aromatyczną mieszanką ziół i przypraw o różnorodnych zapachach i właściwościach. Zabieg pobudza mikrokrążenie, zwiększa elastyczność skóry i detoksuje ją. Odpręża i relaksuje mięśnie.

Umów wizytę Rezwerwacja online

MASAZ AJURWEDA  MASAZ AJURWEDA

Masaż działa na trzech poziomach: fizycznym, psychicznym i duchowym. Głównym celem masażu ajurveda jest pobudzenie ruchu energii w ciele dzięki połączeniu metod masażu klasycznego i akupresury. Masują odpowiednie punkty i linie energetyczne po obu stronach ciała dochodzi do redukcji stresu i napięcia.

Umów wizytę Rezwerwacja online

MASAŻ SPORTOWY MASAŻ SPORTOWY

Zabieg przeznaczony jest dla osób aktywnie uprawiających sport, borykających się z silnym napięciem mięśni i z ich przeciążeniem. Zabieg przynosi ulgę napiętym mięśniom, redukując ich obciążenie i relaksując.

Umów wizytę Rezwerwacja online

TAJSKI MASAZ STÓP TAJSKI MASAZ STÓP

Jeden z najpopularniejszych masaży wykonywanych w Tajlandii od 3000 lat. Masaż wykorzystujący techniki głaskania, rozcierania, ugniatania i ucisków, wykonywany na naturalnym oleju. Siła masażu dobierana jest indywidualnie do odczuć pacjenta

Umów wizytę Rezwerwacja online

MASAŻ DLA KOBIET W CIĄŻY MASAŻ DLA KOBIET W CIĄŻY

Jego głównym celem jest zmniejszenie dolegliwości bólowych związanych z ciążą i nadmiernym obciążeniem ciała. Masażysta skupia się podczas zabiegu głównie na przeciążonych barkach, szyi, nogach oraz głowie i karku. Zabieg ma działanie odciążające, rozluźnia napięte mięśnie, przynosi ulgę stawom i więzadłom. Masaż jest całkowicie bezpieczny – wykonywany jest jedynie przez doświadczonego I przeszkolonego w tym zakresie masażystę.

Umów wizytę Rezwerwacja online

Cennik zabiegów: Cennik zabiegów:

 

Rodzaj masażu Cena
Masaż relaksacyjny 170 zł/60min     215zł/90min
Masaż gorącą czekoladą 175 zł/60min     220zł/90min
Masaż gorącymi kamieniami wulkanicznymi całego ciała 175 zł/60min     220zł/90min
Masaż stemplami indonezyjskimi 170 zł/60min     210zł/90min
Masaż rozgrzaną świecą 175 zł/60min     220zł/90min
Masaż Ajurveda 175 zł/60min     220zł/90min
Masaż relaksacyjny z elementami Lomi Lomi 175 zł/60min     220zł/90min
Masaż segmentarny całościowy 175 zł/60min     220zł/90min
Masaż bańką chińską wybrany obszar teraz 80zł
Masaż sportowy 109zł/30min     175zł/60min
Masaż Polinezyjski – Mauri 175zł/75min     220zł/90min
Masaż Balijski 175zł/60min     210zł/90min
Masaż na cztery ręce 290zł/90min
Refleksologia stóp 60zł/30min
Masaż dla kobiet w ciąży 170zł/60min
Masaż Kosmetyczny, relaksujący głowy i karku do zabiegu na twarz 75zł/30min
Dowolny masaż ciała 120zł/30min

*Rytuały spa 90 minutowe 250 zł

Umów wizytę Rezwerwacja online

Zobacz
inne zabiegi

J’adore world
Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Krakowa. Studio urody J`adore Instytut zostało stworzonę z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Krakowie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery. Dzięki bogatej ofercie produktów i najnowocześniejszemu sprzętowi nasz salon kosmetyczny oferuje szeroką gamę usług laserowych, zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej. Oprócz najnowocześniejszej technologii, na wysoką jakość naszego Instytutu Urody wpływają przede wszystkim wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści. Zapraszamy!
Sprawdź