Problemy z nastoletnia cerą najczęściej skłaniają daną osobę aby poznać dostępne na rynku zabiegi oczyszczające. Zanim przejdziemy do kluczowego zapytania, czyli jak zaopatrywać się na pierwszą wizytę u kosmetyczki? Warto na samym wstępie wspomnieć o korzyściach, płynących z pobytu w salonie kosmetycznym. Zapewne większość z Was korzystała przynajmniej kilka razy w życiu z różnego rodzaju usług kosmetologicznych. Jednak część kobiet, decyduje się na ten krok dopiero, gdy ma do czynienia z konkretnym problemem lub gdy jest ku temu okazja. Jeśli należysz do tego grona, to koniecznie zmień podejście! Dlaczego?

Ponieważ absolutnie nie musisz czekać z utęsknieniem na ślub siostry, cioci, kuzynki, a nawet na swój własny, ani tym bardziej na dzień, w którym na Twojej twarzy zawitają „nieproszeni goście” (chociaż w tym przypadku utęsknienie ustępuje miejsca nadziei). Naprawdę, nie musisz czekać na żadne z wymienionych, aby udać się do kosmetyczki. Wystarczy, że akurat naszła Cię taka ochota albo masz słabszy dzień lub po prostu potrzebujesz chwili dla siebie, chwili wytchnienia i relaksu. Dodatkowo o pielęgnację warto dbać cały rok, a nie tylko od święta. Wizyta w salonie kosmetycznym sprawia, że zapominamy o troskach dnia codziennego i możemy wówczas skupić się tylko na sobie. Ponadto należy pamiętać, że oferowane usługi kosmetyczne nie ograniczają się jedynie do manicure/pedicure czy makijażu okolicznościowego. Ich zakres jest na tyle szeroki, że możesz właściwie, co wizytę wybierać inny zabieg, aż trafisz na ten, który okaże się być Twoim ulubionym!

Zabiegi oczyszczające to idealny początek przygody z salonem kosmetycznym

 

Jeśli jednak nie wiesz, na który zabieg zdecydować się jako pierwszy – nie przejmuj się. Nasz wyspecjalizowany zespół z przyjemnością pomoże Ci w wyborze. Konsultacje są w pełni darmowe. Zapraszamy! Poniżej znajdziesz kilka przykładowych zabiegów, które szczerze rekomendujemy.

Na początek przygody z kosmetyczką, sugerujemy, któryś z zabiegów oczyszczających, gdyż tego typu zabiegi pozwalają usunąć zrogowaciały naskórek oraz głębokie zanieczyszczenia. Obecnie do najpopularniejszych zabiegów oczyszczających należą:

Geneo – jest to innowacyjna metoda, uznawana za przełomową w pielęgnacji skóry. W pierwszej fazie zabiegu zewnętrzna warstwa skóry zostaje złuszczona, kolejno dochodzi do wchłaniania podstawowych rewitalizujących składników, ostatni z etapów to naturalne dotlenienia skóry od wewnątrz.

Mikrodermobrazja – rozróżnia się kilka rodzajów (diamentowa, korundowa, tlenowa), a każdy z nich jest dostosowany do odpowiedniego typu skóry. Zasadniczo jednak zabieg ten ma na celu ścieranie kolejnych warstw naskórka.

zabiegi oczyszczające

Peeling kawitacyjny – zgodnie z nazwą, podczas zabiegu wykorzystywane jest zjawisko kawitacji. Peeling kawitacyjny, tak samo jak ten stosowany w warunkach domowych, polega na złuszczeniu martwego naskórka. Jednak ten, który przeprowadzamy w salonie kosmetycznym pozwala na znacznie głębsze zastosowanie. Zabiegi oczyszczające można ze sobą łączyć aby jeszcze lepiej oczyścić cerę.

Oczyszczenie wodorowe – to wieloetapowy zabieg, który przyniesie zbawienne korzyści dla Twojej skóry. Nie tylko dogłębnie ją oczyści, ale i poprawi jej elastyczność, zredukuje przebarwienia, wyrówna koloryt, a także odpowiednio ją dotleni.

Poza wymienionymi warto również skorzystać, z któregoś z dostępnych u nas peelingów medycznych. Zabiegi oczyszczające tego typu intensywnie złuszczają warstwę naskórka i umożliwiają dotarcie do skóry właściwej.

Oczywiście, chcemy podkreślić, że polecając zabiegi oczyszczające, nie mamy na myśli stricte oczyszczania manualnego. Bowiem nasz gabinet oferuje szereg usług, które doskonale przygotowują skórę do właściwego już zabiegu. Pozwolą one na odświeżenie, jakiego dotychczas Twoja skóra nie zaznała. Współpracujemy z markami profesjonalnymi, które zyskały zaufanie nasze i naszych klientek. Wśród nich znajduje się wspominana już marka DermaQuest. Zabiegi pielęgnacyjne z tej serii dostosowuje się do poszczególnych rodzajów skóry, a także problemów i indywidualnych potrzeb. Marka opiera się na działaniu enzymów i kwasów o niskim stężeniu. Dzięki temu jest idealna dla każdego, a dedykowane zabiegi mogą być przeprowadzane o każdej porze roku.

Inna marka, która świetnie sprawdzi się jako wstęp do kolejnych zabiegów, jak i pozostałych procedur zabiegowych jest powstała w Hiszpanii Mediderma. Znów marka, która w swojej ofercie ma szereg zabiegów opartych na różnych kwasach. Chociaż początkowo zasłynęła z pierwszych peelingów retinolowych z witaminą C. Ostatnia firma, o której pragniemy wspomnieć to Pollogen, czyli producent z całą pewnością niezastąpionego już w naszym salonie urządzenia geneo. Urządzenie to pozwala na wykonywanie całej gamy, często spersonalizowanych zabiegów pielęgnacyjnych oraz odmładzających.

zabiegi oczyszczające

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i do przetestowania poszczególnych zabiegów na własnej skórze. Jesteśmy dla Was. Zależy nam na indywidualnym podejściu do każdego klienta. Dlatego z przyjemnością udzielimy rady i pomożemy w wyborze odpowiedniej usługi.

Dokonaj rezerwacji na zabiegi oczyszczające w salonie w Krakowie